تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,722
نام
امیر
سلام من اين بازي ها رو ورباتيم دارم همراه با چاپ و كاور حتي يك خش هم نداره عوض ميكنم
1-Fight night round 4
2-burnout paradise:ultimate box(+اضافات)
3-COJ:BiB
4-BAtman:AA

با اين بازي ها عوض ميكنم

1-Halo 3:ODST
2-NFS shift
3-NHL10
4-fifa10
5-brutal legends
6-forza3
اگه كسي خوا ست باقيمت خوب ميدم چون ديگه ميخام بدمشون بره همينا برام مونده اگه هم همشو بخاد ارزون تر ميدم
فقط خاهشآ پ.خ(پيام خصوصي)كنيد تاپيك به انحراف نره بيان گير بدن:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
سلام من اين بازي ها رو ورباتيم دارم حتي يك خش هم نداره عوض ميكنم
1-Fight night round 4
2-burnout paradise:ultimate box(+اضافات)
3-COJ:BiB
4-BAtman:AA
5-mini ninjas
با اين بازي ها عوض ميكنم
1-Halo :ODST
2-NFS shift
3-NHL10
اگه كسي خوا ست باقيمت خوب ميدم چون ديگه ميخام بدمشون بره همينا برام مونده اگه هم همشو بخاد ارزون تر ميدم
فقط خاهشآ پ.خ(پيام خصوصي)كنيد تاپيك به انحراف نره بيان گير بدن:biggrin1:
عزيز PM رو چك كن!

DarkSider

کاربر سایت
Sep 2, 2009
286
همین الان که باندل MW2 را برای 360 دیدم کفم برید میخواستم بپرسم آقای سرزمین رایانه شما این باندل را تا یک سال دیگه میارید یا نه؟
این هم لینک Amazon برای دیدن قیمت و بقیه موارد؟
http://www.amazon.com/Xbox-360-Console-XXX/dp/B001FRMI34/ref=amb_link_83863551_3?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=top-2&pf_rd_r=16K8RN9ETFCRRJ4CGTN1&pf_rd_t=301&pf_rd_p=489511691&pf_rd_i=xbox%20360
شما احتمالا با چقدر اختلاف قیمت میفروشید؟

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
همین الان که باندل MW2 را برای 360 دیدم کفم برید میخواستم بپرسم آقای سرزمین رایانه شما این باندل را تا یک سال دیگه میارید یا نه؟
این هم لینک Amazon برای دیدن قیمت و بقیه موارد؟
http://www.amazon.com/Xbox-360-Console-XXX/dp/B001FRMI34/ref=amb_link_83863551_3?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=top-2&pf_rd_r=16K8RN9ETFCRRJ4CGTN1&pf_rd_t=301&pf_rd_p=489511691&pf_rd_i=xbox%20360
شما احتمالا با چقدر اختلاف قیمت میفروشید؟
شما مطمئن باش اگر وارد ایران هم بشه زیر 600 گیر نمیاد اونم با مخلفاتی که داره.
پک RE5 رو که فقط رنگش فرق داشتو یه بازی توش بود قبل از گرونی ها که الیت 370 بود من قیمت داشتم 500 تومن تازه این حداقل قیمت بود

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
بروبچ اصفهانی من هم بازیهای زیر رو برای تبادل یا فروش دونه ای2000تومن دارم همشون هم پال یا فری هستند:
batman aa
mini ninjas
wet
mirrors edge
bia:hells highways
afro samurai
call of duty 5
darkness
fight night round 4
street fighter 4
wwe svr 2009
prototype
farcry2
halo 3
red faction
dead space
lost planet
deadrising verbatim
saints row
ninja gaiden 2
condemned 2
riddick 2009
bioshock

همشون دارای کاور هستندولی یه چند تاشون چاپ روی دیسک ندارن که بارنگ بنفش مشخص شده
من هم توی خیابان فلسطین هستم(برای اطلاعات بیشتر به منpmبدین)

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
عزیزان همشهری شما چه شرکتی رو واسه ADSL پیشنهاد میکنین که هم ارزون باشه هم واسه بازی توی LIVE مشکلی نداشته باشه؟(128 یا 256)
:love:

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
من نداگستر دارم خوبه1MBهستش ماهي 18تومن پينگم هم 290هست خود نمايندگيش بيشتر از 128نميده اما ميتوني از جلفا رايانه سپاهان يا همون آقاي زريباف 256گير بياري
فکر کنم یه مترجم نیاز هست .من که هیچی نفهمیدم . در ضمن 128 ندا گستر 13600 هست نه 18 ! همه جای ایران 128 ندا گستر همین حدود 13 تومن هستش. آقای زریبافم مال پیشگامانه ظاهرا نه ندا گستر .
بگذریم . قضیه ندا گستر از این قراره که این شرکت برای همه ی مشترک ها 1 مگ میده . تفاوت سرویس های این شرکت اول توی مقدار ترافیکه . تفاوت دوم محدودیت سرعت نرم افزاریه .یعنی در ساعات شلوغ محدودیت سرعت اعمال میشه . مثلا اگه شما 128 بگیرید در موقع خلوت بودن شبکه میتونی با 100 کیلو بایت بر ثانیه دانلود کنی . ولی موقع شلوغی سرعت شما به صورت خود کار بین 16 تا 20 کیلو بایت بر ثانیه نگه داشته میشه .
در ضمن ندا گستر به دلیل پر طرفدار بودن اغلب جای خالی نداره و باید 1 یا 2 ماه تو نوبت باشی تا وصل بشه . به نطرمن اگه دیدی که باید تو نوبت وایسی برو سراغ پیشگامان . بیخود معطل نشو
.

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
دوستان نظرتون در مورد شاتل چی هست؟
می خوام ازش سرویس بگیرم احتمالا 256
شاتل چون ارزونه وسوسه بر انگیزه ولی کیفیت خوبی نداره از صبا نت بگیر کیفیتش فو قالعادس خونتون هر جایی که هست ببین نزدیک ترین نمایندگیش بهتون کجاس از اونجا بگیر البته انتخاب با خودته.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,722
نام
امیر
فکر کنم یه مترجم نیاز هست .من که هیچی نفهمیدم . در ضمن 128 ندا گستر 13600 هست نه 18 ! همه جای ایران 128 ندا گستر همین حدود 13 تومن هستش. آقای زریبافم مال پیشگامانه ظاهرا نه ندا گستر .
بگذریم . قضیه ندا گستر از این قراره که این شرکت برای همه ی مشترک ها 1 مگ میده . تفاوت سرویس های این شرکت اول توی مقدار ترافیکه . تفاوت دوم محدودیت سرعت نرم افزاریه .یعنی در ساعات شلوغ محدودیت سرعت اعمال میشه . مثلا اگه شما 128 بگیرید در موقع خلوت بودن شبکه میتونی با 100 کیلو بایت بر ثانیه دانلود کنی . ولی موقع شلوغی سرعت شما به صورت خود کار بین 16 تا 20 کیلو بایت بر ثانیه نگه داشته میشه .
در ضمن ندا گستر به دلیل پر طرفدار بودن اغلب جای خالی نداره و باید 1 یا 2 ماه تو نوبت باشی تا وصل بشه . به نطرمن اگه دیدی که باید تو نوبت وایسی برو سراغ پیشگامان . بیخود معطل نشو
.

نيازي به ترجمه نبود !به مترجمم نبود!:lol:
گفتم كه سرعت من 1MBهست نه 128!و با سرعت 1MBماهي 18تومن ميدم!نميدونم سرعت 128 چقدر است!
تفاوت ترافيكش تو اينه كه براي سرويس هاي 3ماهه فقط ترافيك 6و15گيگ داره البته برا1MB
من سرعت دانلودم متغير نيست
آقاي" ز "هم كه كارمند پيشگامان نيست واسطه است و هر سرعتي بخاهين از هر شركتي جور ميكنه
من سرويس ندا گستر برام 2روزه وصل شد قبلآ هم ازش نگرفته بودم تو نوبت هم نبودم البته از "ج.ر.س" گرفتم

من شک دارم اینجا بازی سنتر باشه ها .....

درسته اينجا بازار سنتر و متر جم سنتر شده من پستم رو پاك ميكنم و بقيه بحث رو تو پرو فايلش ادامه ميدم من يه بازي ميخاستم كسي دم نزد سه روز تاپيك خاك خورد حالا يكي اي دي اس ال خواست همه شدن مترجم و كارشناس و...

آخرین ویرایش:

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
پس كجاس؟؟
نكنه سبزه ميدونه؟؟
آخه اين حرفا اينجا زده نشه كجا زده بشه؟؟
چرا بعضيا گيراي الكي ميدن؟؟!!
کاملآ موافقم.من نمیدونم یه همچین تاپیکی اصلآ توش پست داده نشه بهتره یا حداقل این که یه چیزی واسه بحث داشته باشه؟
واقعآ نمیدونم چرا این جا در مورد هر موضوعی که بحث میشه میان اعتراض میکنن که اینجا جاش نیست.لطفآ یکی بیاد بگه اینجا جای چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر