تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
درود:D
بچه ها من توی هفته دیگه میخوام یه سر بیام اصفهان. منتها مسیرم همون چهارپاغ پایین تا 33پل هستش. توی این مسیر پاساژ را مغازه ای که بازی‌های جدید 360 را داشته باشه هست؟ لطفا اسم و آدرسش را بنویسید.

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
بچه ها من توی هفته دیگه میخوام یه سر بیام اصفهان. منتها مسیرم همون چهارپاغ پایین تا 33پل هستش. توی این مسیر پاساژ را مغازه ای که بازی‌های جدید 360 را داشته باشه هست؟ لطفا اسم و آدرسش را بنویسید.
این طرف شهر اصلآ x360 رو نمیشناسن:cheesygriالبته توی مجتمع چهارباغ یه مغازه هست به اسم نارسیس رایانه اون شاید داشته باشه
ولی بهترین کار اینه که بری چهارباغ بالا مجتمع پارک مغازه پاسکال و یا خیابان توحید سرزمین رایانه(پیشنهاد میکنم بری اینجا)

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,923
نام
ايمان
ببين مجتمع پارك رو كه اصلا بيخيال
برو همون سرزمين!!

ramin149

کاربر سایت
Dec 25, 2008
21
نام
ramin
دوستان نظرتون در مورد شاتل چی هست؟
می خوام ازش سرویس بگیرم احتمالا 256

من شاتل دارم و ازش راضیم 10 روزه هم برات ره می اندازه 128 بگیری برات پورت آزاد می کنه و 512 بهت می ده از ساعت 1 صبح تا 7 صبح هم رایگان . اگر کارت طلایی بخوای برات تخفیف pm بده .

chaghalo

کاربر سایت
Aug 11, 2007
244
دوستان یه سوال من یه XBOX 360 لانچ دارم با درایو الجی.درایو دستگاه خراب شده میخواستم ببینم خودم میتونم عوضش کنم؟اگه نمیتونم قیمتش چنده؟چون دادم پاسکال گفت میفرستمش تهران تا برام درستش کنند خرجش هم 60 تومن میشه.لطفآ من رو راهنمایی کنین.ممنون

ramin149

کاربر سایت
Dec 25, 2008
21
نام
ramin
دوستان یه سوال من یه XBOX 360 لانچ دارم با درایو الجی.درایو دستگاه خراب شده میخواستم ببینم خودم میتونم عوضش کنم؟اگه نمیتونم قیمتش چنده؟چون دادم پاسکال گفت میفرستمش تهران تا برام درستش کنند خرجش هم 60 تومن میشه.لطفآ من رو راهنمایی کنین.ممنون

این که کاری نداره باید یه داریو دست دوم بخری در دستگاه رو باز کنی و داریوش رو عوض کنی کل کار 10 پیچ که باید باز کنی و دو سیم مال درایو دستگاه که از این درایو در بیاری و به داریو دیگری بزنی .

سرزمین رایانه

کاربر سایت
Jul 18, 2008
116
نام
هادی ابوعلی
نقل قول:
نوشته شده توسط chaghalo

این که کاری نداره باید یه داریو دست دوم بخری در دستگاه رو باز کنی و داریوش رو عوض کنی کل کار 10 پیچ که باید باز کنی و دو سیم مال درایو دستگاه که از این درایو در بیاری و به داریو دیگری بزنی .

با سلام ,

میخواستم بگم اینطوری که ایشون میگن نیست تعویض درایو مثله کپی خور کردن درایو

با این تفاوت که باید از اون درایو خرابی که لنزش خراب شده ابتدا key رو گرفت و اون رو با ixtreme 1.6 مخلوط کرد و روی درایو جدید ریخت یه مقداری مشکله چون اگه وارد نباشی ممکنه درایوت از بین بره و اگر اینطور بشه دیگه درایو به هیچ دردی نمیخوره اینطوری نیست که در xbox رو باز کنید و فیشای درایو قدیمی رو به درایو جدید بزنید این کار رو اگه بکنید درایو دیگه فقط فیلم میخونه و بازیهارو اجرا نمیکنه

ما این کار رو همینجا توی فروشگاه انجام میدیم و هزینشم کمتر از اصفهان در میاد.

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
سلام آقا هادی امامی هستم. آقا شما رفته بودید مسافرت ما یه Elite ازتون برداشتیم.خداییش توی کارتون تکید.موفق باشید/
(قیمت سرزمین برای فول پک جسپر :380000)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر