تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

A L B O R Z

کاربر سایت
Aug 25, 2012
42
نام
alborz
به نضر من اصلا تا بعد عید هیچ چی نخر تا ببینیم چی میشه
من خودم میخواستم360 تمو بفروشم slim بگیرم ولی نگرفتم تا ببینم اوضای ارز چطور میشه
حلا برای اطلاعات بیشتر میتونی بقیرو بپرسی اگه سوال دیگه ای داشتی حتما بگو

---------- نوشته در 08:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:32 PM ارسال شده بود ----------

اگه میخوای بگیری slim 250 با kinckt بگیر:d

Verilog

کاربر سایت
Nov 25, 2012
1
آدرس نارسیس؟

شمارش را برات پی ام کردم
منم خریت کردم دستگام را آپدیت کردم راه جی تگ دستگام بسته شده اما اگه می شد نارسیس 80 میزنه یه تعرفه 98 تومانی هم داره که 20 تا بازی رایگان روش میده
اما اگه ورژن دستگاه را بالا برده باشی نمیشه
ما که کلی سوختیم فعلا منتظریم تا هکرا کاری کنند
راستی آرشیو 400 عنوانی از بازی های آرکید هم داره

میشه لطف کنید و آدرس نارسیس رو برای من هم بفرستید؟
قیمت سی دی های کینیکتیش الان چنده؟
در مورد سرزمین چطور؟
ممنون از لطف شما

---------- نوشته در 03:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:31 AM ارسال شده بود ----------

بچه هاسرزمین جمع کرده ?! اگه جمع نکرده آدرس دقیق را pm کنید بی زحمت برام

آدرسش همون توحیده یا واقعا جمع کرده؟

---------- نوشته در 03:33 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:32 AM ارسال شده بود ----------

ممنون که پاسخ دادی ... ;)

آره میخوام یه slim 250 بگیرم. قیمت الآن دستت هست ؟ /:)

من با کینکت 1330 خریدم

---------- نوشته در 03:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:33 AM ارسال شده بود ----------

کسی تا بحال از شرکت فرانت سیستم کیش خرید کرده؟

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
ممنون از پاسخ شما
آيا جايي رو سراغ داريد كه بشه ازش بازي كينكت خريد
پاسكال گرون ميده
خودم از يه فروشگاه بازي گرفتم هر سي دي دو و پونصد اما تعداد بازيهاي كينكتيش فقط ١٥ تا بود
كسي جاي ديگه اي سراغ داره
نارسيس چند ميده؟

روبروی پاسکال یک مغازه دیگه هست که اون همه بازی ها رو میاره بسیار هم زود..!!

Black_Hawk

کاربر سایت
Jun 17, 2011
111
نام
میلاد
ممنون از پاسخ شما
آيا جايي رو سراغ داريد كه بشه ازش بازي كينكت خريد
پاسكال گرون ميده
خودم از يه فروشگاه بازي گرفتم هر سي دي دو و پونصد اما تعداد بازيهاي كينكتيش فقط ١٥ تا بود
كسي جاي ديگه اي سراغ داره
نارسيس چند ميده؟

کامپیوتر جنوب، و پارت انفورماتیک هم بازیهای کینکتو دارن.
نارسیس هم مثل پاسکاله متاسفانه!

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
سلام عزیزان همشهری
به گفته دوستان کیفیت کار نارسیس هم اخیرا فوق العاده ضعیف و افتضاح شده همچنین قیمت نجومی همه چیز!!
از دوستان کسی جای دیگه برای خرید بازی سراغ داره معرفی کنه که دیگه به نارسیس محتاج نباشیم من به شخصه کلاهم طرف نارسیس بیفته نمیرم سمتش واقعا بی انصافی موج میزنه تو کاراش
ممنون

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
تا سرزمین جمع کرد متاسفانه همه ی فروشگاه ها گرون کردن و کیفیت ها هم پایین تر اومدن.
البته من الان از یکی میگیرم که خیلی راضیم.

mehdiaaa5

کاربر سایت
Jul 20, 2008
37
سلام عزیزان همشهری
به گفته دوستان کیفیت کار نارسیس هم اخیرا فوق العاده ضعیف و افتضاح شده همچنین قیمت نجومی همه چیز!!
از دوستان کسی جای دیگه برای خرید بازی سراغ داره معرفی کنه که دیگه به نارسیس محتاج نباشیم من به شخصه کلاهم طرف نارسیس بیفته نمیرم سمتش واقعا بی انصافی موج میزنه تو کاراش
ممنون
مگه جایی گیم 2500 هم پیدا میشه؟
قیمت گیم نارسیس هم که با بقیه یکیه تا اون جایی که من میدونم این کجاش بی انصافیه؟

ps3 xbox baz

کاربر سایت
Feb 26, 2011
9
اقا مگه میشه بازی 2500 باشه من یه بسته 25 تایی دیسک 9 گیگ برای فیلم گرفتم حلقه ای 2300 پول پک عکس و چیزای دیگه که به کار بخوره باید هم قیمت گیم این جوری باشه مگه مالش را از سر راه آورده میده 2500 شاید هم از این هلوگرامی هست اصلا من نمیدونم چرا یه عده هی سنگ قیمت و کیفیت به سینه میزنند اگه دلشون برای درایو دستگاه و پولشون سوخته خوب چرا نمیرند جی تگ کنند مثل خودم الان دارم بازی را مفت کپی میکنم تو هارد کلی حال کردم با این جی تگ دم هکرا گرم

Black_Hawk

کاربر سایت
Jun 17, 2011
111
نام
میلاد
در ادامه حرفای دوستمون Remetzio بگم که کیفیتش هم از نارسیس بهتره!
جناب mehdiaaa5، بازی در عرض یه هفته قیمتش از 2500-3000 تومن شد 5000-8000 تومن! این بی انصافی نیست؟؟؟؟؟ حداقل اگه کیفیت داشتن میارزید، ولی آشغال به تمام معناس کیفیتشون! به خاطر اون دیسکا، 30 هزار تومن خرج افتاد رو دستم. بعد کسی مسئولیتشو به گردن میگیره؟؟؟ این بی انصافی نیست؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر