تاپیک Xbox 360 داران اصفهان

mazi_professor

کاربر سایت
Jun 26, 2009
100
سلام به دوستان عزیز
دوستان جایی میشناسید در اصفهان که jtag انجام بدن؟ چقدر میگیرن؟
برا ریختن lt3 هم یک جا که با قیمت مناسب انجام میده بگید.
اگه مورد داره پخ کنید...
ممنون

آخرین ویرایش:

mazi_professor

کاربر سایت
Jun 26, 2009
100
سلام برای اپدیت یه فروشگاه هست به اسم 3 نسل نو خودم همیشه از اونجا اپدیت میکنم قیمتشم خوبه

در کل هم برای جی تگ هم برای lt3 برو پیش نارسیس کارش بیسته برای lt هم همون موقع بهت تحویل میده
ممنون دوستان
اگه آدرس و شماره تلفنشونو دارید ممکنه برام پخ کنید ... آخه من میخوام از شاهین شهر بیام زیاد با مغازه های اصف آشنا نیستم...
دفعه قبل برا lt 2 بردم پیش یه بنده خدا که تو همین بازی سنتر بهم آدرس داده بود کنسولو برد تو خونه 20 دقیقه بعد اومد بهم داد اما از اون موقع وقتی درایو کار میکنه صدای خیلی بلندی از کنسول میاد انگار که درست بسته نشده باشه... درب قسمت usb هم بعد از یه بار باز شدن فنر پشتش در اومد و حالا همین طور باز مونده !!! ببرم پیش اینا میتونن درستش کنن؟!
شرمنده یه سوال دیگه هم داشتم : از همشهری ها کسی هست که کنسولش رو jtag کرده باشه؟ راضی هستین؟ اگه ممکنه بگین پیش کی بردین برا jtag?
سپاس

آخرین ویرایش:

akuma

کاربر سایت
Jan 28, 2010
19
نام
مسعود
شرمنده یه سوال دیگه هم داشتم : از همشهری ها کسی هست که کنسولش رو jtag کرده باشه؟ راضی هستین؟ اگه ممکنه بگین پیش کی بردین برا jtag?
سپاس

سلام من رفتم jtag کردم تو طبقه زیر زمین پاساژ آزادی روبروی خیابان آمادگاه ( فروشگاه مبین )
ازش راضیم دیگه هم بازی های قبلم رو که lt2 بود رو می تونم استفاده کنم هم بازی های جدید رو
تازه می تونی یه هارد اکسترنال بهش وصل کنی و هر چقدر می خوای روش بازی نصب کنی و بدون دیسک اجرا کنی
قیمت jtag رو 80 تومن گرفت تازه 4 تا نرم افزار ویژه jtag روش نصب کرد

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام به دوستان عزیز
دوستان جایی میشناسید در اصفهان که jtag انجام بدن؟ چقدر میگیرن؟
برا ریختن lt3 هم یک جا که با قیمت مناسب انجام میده بگید.
اگه مورد داره پخ کنید...
ممنون

من خودم کنسولم رو بردم پاساژ ازادی مغازه گیم سونی.
تخصصش در این جور چیزاست هر چی بخوای داره!! :D

mehdiaaa5

کاربر سایت
Jul 20, 2008
37
ممنون دوستان
اگه آدرس و شماره تلفنشونو دارید ممکنه برام پخ کنید ... آخه من میخوام از شاهین شهر بیام زیاد با مغازه های اصف آشنا نیستم...
دفعه قبل برا lt 2 بردم پیش یه بنده خدا که تو همین بازی سنتر بهم آدرس داده بود کنسولو برد تو خونه 20 دقیقه بعد اومد بهم داد اما از اون موقع وقتی درایو کار میکنه صدای خیلی بلندی از کنسول میاد انگار که درست بسته نشده باشه... درب قسمت usb هم بعد از یه بار باز شدن فنر پشتش در اومد و حالا همین طور باز مونده !!! ببرم پیش اینا میتونن درستش کنن؟!
سپاس
شمارش را برات پی ام کردم
منم خریت کردم دستگام را آپدیت کردم راه جی تگ دستگام بسته شده اما اگه می شد نارسیس 80 میزنه یه تعرفه 98 تومانی هم داره که 20 تا بازی رایگان روش میده
اما اگه ورژن دستگاه را بالا برده باشی نمیشه
ما که کلی سوختیم فعلا منتظریم تا هکرا کاری کنند
راستی آرشیو 400 عنوانی از بازی های آرکید هم داره

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
من خودم کنسولم رو بردم پاساژ ازادی مغازه گیم سونی.
تخصصش در این جور چیزاست هر چی بخوای داره!! :D
اره منم امروز رفتم دیدم اتاری داشت و اکس باکس 1
قیمت جی تگ هم نصبت به اونی ک نمیخوام اسمشو ببرم و مغازه های زیر ازادی کمتر بوود :d

mazi_professor

کاربر سایت
Jun 26, 2009
100
ممنون از پاسخ گویی تمام دوستان شرمنده زیاد سوال میپرسم !
1.نارسیس رو فرمودید 80 میگیره برا jtag جاهای دیگه نمیدونین چقدر میگیرن؟ آخه میخوام مناسبترین جا رو انتخاب کنم... لطفا اگه ممکنه شماره تلفنی از این مغازه ها دارین برام پخ کنید...
2.ورژن داشبورد کنسولم 14719 و فریمور lt 2 روش هست مدلش هم سوپر الیت (فت) هست... با jtag مشکلی نداره؟
3.یه سوال دیگه هم داشتم چون من از شاهین شهر میخوام بیام اصفهان میخواستم بدونم این جی تگ کردن چقدر طول میکشه؟ همون روز بهم میدنش یا باید یه روز دیگه بیام دنبالش؟
سپاس

ps3 xbox baz

کاربر سایت
Feb 26, 2011
9
من خودم جی تگم را به نارسیس دادم سراغ همین آقا تو آزادی هم رفتم اما دیدم خوب قیمت ها یکیه ولی بعد فهمیدم که می تونند انواع چیپ ها را بزارند و تازه چیپ اصلی و چینی هست بگزریم نارسیس تو زمینه خدمات پیس ازفروش و کیفیت کاری کارش عالیه
سطح پوشش و اصلاعاتش هم خوبه فقط بپا سمت این مهندس های چاخال گویی تو مجتمع پارک نری رفته بودم اونجا سنگ خودشون را به سینه می زدند به من میگفتند جی تگ چرا؟ نکنی ها مادربرد دستگاه بعد از یه مدتی می سوزه از مادر بوردت قطعه میکنند تا جی تگ کنند و از این جور مزخرفات بعد تو همین سایت فرایند کار را دیدم فهمیدم دروغ می گند.

M2_DR

کاربر سایت
Nov 9, 2012
2
سلام دوستان گل همشهری :d
میخوام یه xbox بخرم ، اگه میشه یکم راهنماییم کنین.

از کجا بگیرم بهتره ؟
jtag کنم ؟
چه مدلیشا بگیرم ؟ 4 یا 250 یا ... ؟

ممنون ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر