بیشترین رکورد شما در MW3 spec ops

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا
واو تونستم رکورد خودمو بشکونم:dتا ویو 30 رفتم.در این مرحله تعداد جاگرنات ها قابل شمارش نبود:d

به عبارتی: مسخره بازی تمام!!!!
کدوم نقشش رو رفتی؟
اون نقشه اولی باحاله. من می رم تو خونهه.
هر چی آدم می یاد جلوم می زنم.(می رم پشت در)
یه باگ بزرگ هم تو همین نقشه داره. یه بار رفتم یه جایی سنگر گرفتم، هیچ کدوم از سرباز تکون نمی خوردن. منو داشتن نگاه می کردم. خیلی خنده دار بود.

راه ها کشتن جاگرنات ها:
با اسنایپر بزنی تو کلش،فلش بندازی رگبار ببندی،دورشون بزنی، وقتی روش اون بره تیر بزنی،مین بچینی وقتی اومد بمب،آرپی چی بزنی،...

از این جاگرنات ها خیلی می ترسم. تا می بینمشون دست و پام رو گم می کنم

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,777
نام
مراد حلیمی
به عبارتی: مسخره بازی تمام!!!!
راه ها کشتن جاگرنات ها:
با اسنایپر بزنی تو کلش،فلش بندازی رگبار ببندی،دورشون بزنی، وقتی روش اون بره تیر بزنی،مین بچینی وقتی اومد بمب،آرپی چی بزنی،...

دوست عزیز این بخش استراتژی میخواد که من چند تاشو واست رو می کنم تا بتونی راحت تا 60 موج بری:d :

ابتدا میری reload کردن سریع رو میخری(از اون مهمات هوایی)

وقتی هر موج تموم میشه سریع میدویی میری از اون مهمات هوایی واسه خودت گزینه اولی یا دومی رو میخری(اون گاز بنفش رنگ که محوطه رو موشک باران می کنه یا اون کیف که موشک میفرسته)اگه موجی بود که جاگرنات نداشت با استفاده از نیروهایی که پیاده می کنی(مخصوصا با سپر) و sentry وایمیسی و مواقع شلوغ شدن از کیف یا گاز بنفش استفاده می کنی...... .

حالا اگه جاگرنات اومد شروع می کنی مپ رو هی هی بدوی هیچوقت ثابت واینسا........بعد یه گاز بنفش یا استفاده از کیف.......بعد باز به حرکت ادامه میدی و این کارو هی هی تکرار می کنی

+

این متد بالا رو به کار ببری تا ویو های خیلی خیلی بالاتر از 50 یا 60 هم میشه رفت

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوست عزیز این بخش استراتژی میخواد که من چند تاشو واست رو می کنم تا بتونی راحت تا 60 موج بری:d :

ابتدا میری reload کردن سریع رو میخری(از اون مهمات هوایی)

وقتی هر موج تموم میشه سریع میدویی میری از اون مهمات هوایی واسه خودت گزینه اولی یا دومی رو میخری(اون گاز بنفش رنگ که محوطه رو موشک باران می کنه یا اون کیف که موشک میفرسته)اگه موجی بود که جاگرنات نداشت با استفاده از نیروهایی که پیاده می کنی(مخصوصا با سپر) و sentry وایمیسی و مواقع شلوغ شدن از کیف یا گاز بنفش استفاده می کنی...... .

حالا اگه جاگرنات اومد شروع می کنی مپ رو هی هی بدوی هیچوقت ثابت واینسا........بعد یه گاز بنفش یا استفاده از کیف.......بعد باز به حرکت ادامه میدی و این کارو هی هی تکرار می کنی

+

این متد بالا رو به کار ببری تا ویو های خیلی خیلی بالاتر از 50 یا 60 هم میشه رفت
منم باهات موافقم.
برای اینکه ویوهاتو ببری بالا یه جا نایست! کلا متحرک باش.>:)

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
دوست عزیز میتونی از سازنده های بازی هم بپرسی!اونا هم بهت میگن که اسپک اپس دو نفرس.

پس الان دو گزینه داریم:
شما تو توهم و خواب 4نفره بازی میکری:d(قصدم توهین نبود)

یا مولتی پلیر بازی میکردی.

------------------------
دیشب دوباره هوس کردیم رکود بشکنیم باز تو این ویو 24 مردم.ولی این دفعه تونستم دو سه تاشونو بکشم.:dاز درو دیوار هلی و ادم میریخت رو سرم:d
اقا surviver mode چهار نفره میشه عزیز اسپک اپس داستانش جداس ما رو استیم همیشه 3 چهار نفره بازی میکنیم

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
من تا اونجایی که هلی کوپتر میاد رفتم ولی معلووم نبود ز کجا تیر میخوردم مردم

من که اصلا از تفنگ استفاده نمیکنم فقط از چاقو

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
من بیشتر با مپ recictance بازی میکنم.easy:dشما چی؟

بنظرم سریعترین و بهترین روش واسه کشتن جاگرنات ها predator missile هست.با یه موشک میمیرن.

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
من بیشتر با مپ recictance بازی میکنم.easy:dشما چی؟

بنظرم سریعترین و بهترین روش واسه کشتن جاگرنات ها predator missile هست.با یه موشک میمیرن.

نمیدونم شما چطوری EASY بازی میکنید .من حالم از NORMAL و HARD هم به هم میخوره . فقط VERY HARD حال میکنم.>:)

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام من یک نفره روی easy تو مپ رسیتنس تا لول 30 رفتم دو نفره روی حالت insane هم تا لول 30 تو مپ lock down رفتم !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر