بیشترین رکورد شما در MW3 spec ops

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا
رکورد جدیدی زدم.......... تا ویو 26 رفتم. تو این ویو آدم ها مثل گله... می ریختن تو. دیگه از این بازیش حالم بهم خورد. امتیازم 29 هست(همون رنک) خدایش یه کم بازی می کنی حالت بهم می خوره. من دو نفرش رو بازی نکردم. می خوام با داداشم بازی کنم. ولی نمی یاد. چون کنکور داره!

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
رکورد جدیدی زدم.......... تا ویو 26 رفتم. تو این ویو آدم ها مثل گله... می ریختن تو. دیگه از این بازیش حالم بهم خورد. امتیازم 29 هست(همون رنک) خدایش یه کم بازی می کنی حالت بهم می خوره. من دو نفرش رو بازی نکردم. می خوام با داداشم بازی کنم. ولی نمی یاد. چون کنکور داره!

دو نفره راحتتره .برای اینکه تو یه نفره اگه بمیری هیشکی نیست به دادت برسه ولی تو دو نفره امیدت به اون نفر هست

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
پسر من و برادرم از بس این SPEC OPS رو بازی کردیم دیگه مثل دیونه ها شدیم
دقیقا سر مدرن 2 هم همین بساطو داشتییم
اما این سری تو ویوا ..... ووووو .... وووو .... ووو ...ووو ...وو ...و .
تازه بابام دیشب اومد گفت نگاه کن مهندس های مملکتو :)
من میگفت زد زد زد که یهو سوختیم
تا ویو 34 رفتیم
خودم وترن بازم ولی برادرم نرماله

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
من ویو 6 رو به زور رد کردم تو ویو 7 عین چی ریختند سرم(تک نفره) راستی EASY رفتم=))
تا ویو 21 دووم آوردیم(2نفره)
تا ویو 37 رفتیم(4نفر)

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا
من ویو 6 رو به زور رد کردم تو ویو 7 عین چی ریختند سرم(تک نفره) راستی EASY رفتم=))
تا ویو 21 دووم آوردیم(2نفره)
تا ویو 37 رفتیم(4نفر)

خوش به حالت که 4 تا دسته داری و 3 نفر هستن تا باهات بازی کنن.
من که دو تا دارم. ولی تنها بازی می کنم.
من ایزی یه نفرش رو تا 26 رفتم

---------- نوشته در 12:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:04 AM ارسال شده بود ----------

دو نفره راحتتره .برای اینکه تو یه نفره اگه بمیری هیشکی نیست به دادت برسه ولی تو دو نفره امیدت به اون نفر هست

آره. ولی 1 نفرش تو قسمت نارنجک ها می تونی جون بخری.

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
خوش به حالت که 4 تا دسته داری و 3 نفر هستن تا باهات بازی کنن.
من که دو تا دارم. ولی تنها بازی می کنم.
من ایزی یه نفرش رو تا 26 رفتم

---------- نوشته در 12:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:04 AM ارسال شده بود ----------

آره. ولی 1 نفرش تو قسمت نارنجک ها می تونی جون بخری.

من 1 دسته دارم. چند نفره آنلاین بازی می کنم.

---------- نوشته در 08:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:40 PM ارسال شده بود ----------

:)) کلا Special Ops فقط دو نفر رو چه آنلاین و چه آفلاین پشتیبانی میکنه شما چطور چهار نفره بازی کردید ؟ :d

کی گفته؟ من همین 2 روز پیش باز با 3 نفر از بچه ها آنلاین 4 نفره چند بار رفتیم. چرا حرف بیخود می زنی؟

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
تو مپ Bakara رو درجه سختی Insane تا ویو 31 دونفری رفتیم . از ویو 30 به بعد خیلی دیگه سخت میشه .جاگرنات مثل نقل و نبات ریخته .:d

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
کی گفته؟ من همین 2 روز پیش باز با 3 نفر از بچه ها آنلاین 4 نفره چند بار رفتیم. چرا حرف بیخود می زنی؟

دوست عزیز میتونی از سازنده های بازی هم بپرسی!اونا هم بهت میگن که اسپک اپس دو نفرس.

پس الان دو گزینه داریم:
شما تو توهم و خواب 4نفره بازی میکری:d(قصدم توهین نبود)

یا مولتی پلیر بازی میکردی.

------------------------
دیشب دوباره هوس کردیم رکود بشکنیم باز تو این ویو 24 مردم.ولی این دفعه تونستم دو سه تاشونو بکشم.:dاز درو دیوار هلی و ادم میریخت رو سرم:d

_MAFIA_

کاربر سایت
Oct 17, 2010
183
نام
محمد
[

خیلی جالب شده جدیدا اون تاپیک هم بازی های xgd3 رو اجرا می کردن :))( بعد از اپدیت ) اخه کی گفته 4 نفره داره اجب ادم هایی پیدا میشن=))

من تا ویو 26 تنهایی رفتم

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا
لامصب ویو 26 3 تا از اون جون سخت ها با هزاران آدم می ریزه. از ویو 26 به بعد دیگه مسخره بازی می شه. حالا فرض کنید وبو 100 چه جوری!!!

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام افلاین هم داره تو خوده بازی من برم بازی کنم بینم چه طوره بدرد من میخوره به من میگم احسان جابز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر