به نظر شما Wii موفق میشه؟

Wii موفق میشه؟

• حتما موفق میشه

رای‌ها: 89 78.1%
  • موفق نمیشه

رای‌ها: 25 21.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    114

sinaevil

کاربر سایت
May 22, 2006
156
نام
سینا ارزانی
بابا من نمی دونم شما هرچقدر می خواین اینجا سر اینکه کدوم بهتره بحث کنید. من خودم فقط Wii رو ترجیح میدم. کنسولی که بتونه هنگام بازی شادم کنه و لبخند رو لبام بیاره نه انقدر غرق تو افکت و صداهای انفجار و ... باشه که سردرد بگیرم. کنسولی که پر از رنگها و صداهای شاد باشه بازیهاش نه پر از رنگهای و صداهای عجیب.
کنسولی که حتی شده برای مدتی کوتاه بتونه از نشتن پشت میز و صندلی منو رها کنه.
کنسولی که وقتی خواستم روشنش کنم فقط برای بازی باشه و نه هزار تا جنگولک بازی دیگه.
یک کنسول با قیمتی مناسب که پولی که می دم براش ارزش داشته باشه.
دلم میخواد کمی شاد باشم. دلم می خواد از این دنیای پر از انفجار و غولهای خیالی بازی ها بیرون بیام.
شده برای تصور هم شده یک کم تنیس بولینگ و ... بازی کنم.
آره بازی های Wii شاید به نظر بچگانه باشه ولی مهم اینه که می تونه حس بچگانه آدما رو آروم کنه. طوری که حتی مادربزرک پدربزرگ ها هم بیان پای اون بشین.
آره بابا ما بچه ایم و دوست داریم تو دنیا شاد و رنگارنگ بچگی خودمون باشیم.
ما دوست داریم بازی کنیم wii whould like to playe وی هم دوست داره بازی کنه

pouya_b3d

کاربر سایت
May 7, 2007
251
Wii همین الانم موفقه :cheesygri
بیشتر هم میشه
به نظر من حتی elite , ps3 هم که داشته باشی Wii لازمه چون بازیاش فوق العاده است
من که در آینده حتما میخرم;)

sinaevil

کاربر سایت
May 22, 2006
156
نام
سینا ارزانی
خوب مشخص با هم فرق دارن.به هر حال چه فرق داشته باشن چه نداشته باشن wii برنده نمیشه.میگی نه؟؟؟ نگاه کن.
جوجه رو آخر پاییز میشمارن. تا الان که PS3 شما کاره خاصی انجام نداده و ما چیزه خاصی ازش ندیدیم. ولی فعلا که Wii بیشترین فروش رو داشته عناوین بازی هاش هم روز به روز داره بیشتر میشه. Virtual Console هم که غوغا به پا کرده. من حتی شنیدم خیلی از بزرگ ترها برای تجدید خاطرات گذشته میرن Wii میخرن به خاطر VC .
راستی یه جا خوندم به خانومی سرطان سینه داشته ولی از وقتی Wii خریده بوده هر روز یک ساعت بازی میکرده. این بازی و به عبارتی ورزش باعث بهبود سلامتی اون شده. به طوری که حتی دکترها هم کلی تعجب کردند.
حالا ببینیم PS3 جز سردرد و جنگ اعصاب چه کارای دیگه ای بلده

sinaevil

کاربر سایت
May 22, 2006
156
نام
سینا ارزانی
:(( من wii هم میخوام! درسته psp بهترینه :love: ولی .. wii متفاوته :biggrin1:
ولی بعد از 1 مدت خسته کننده می شه!

کدومشون بعد از یه مدت خسته کننده میشه ؟؟؟ Wii یا PSP ؟؟؟
شاید PSP خسته کننده بشه که واقعا اینجوره و آدم رو تازه از چشم و چال هم میندازه و کور می کنه...
ولی Wii هیچ وقت خسته کننده و عادی نمیشه. چون هر نوعی بازی که فکرشو بکنی توش پیدا میشه. تو فقط کافیه بگی چه سبکی دوست داری ....

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
جوجه رو آخر پاییز میشمارن. تا الان که PS3 شما کاره خاصی انجام نداده و ما چیزه خاصی ازش ندیدیم. ولی فعلا که Wii بیشترین فروش رو داشته عناوین بازی هاش هم روز به روز داره بیشتر میشه. Virtual Console هم که غوغا به پا کرده. من حتی شنیدم خیلی از بزرگ ترها برای تجدید خاطرات گذشته میرن Wii میخرن به خاطر VC .
راستی یه جا خوندم به خانومی سرطان سینه داشته ولی از وقتی Wii خریده بوده هر روز یک ساعت بازی میکرده. این بازی و به عبارتی ورزش باعث بهبود سلامتی اون شده. به طوری که حتی دکترها هم کلی تعجب کردند.
حالا ببینیم PS3 جز سردرد و جنگ اعصاب چه کارای دیگه ای بلده
اصلا نیازی نیست که من بخوام راجب این موضوع بحث کنم چون واسه پی اس 3 افت داره که بخواد با وی در بیفته:laughing: . حالا منم یه خبر بهت میدم چند وقت پیشا یه مسابقه توی امریکا برگزار شده بود که هرکی بیشتر اب میخورد بهش یه وی جایزه میدادن که یه بنده خدایی به خاطر زیاد خوردن اب دچار مسمومیت شده بود و مرده بود پس وی شما ادم میکشه :) تازه این وی که اخه اینقدر بچه بازیه که واسه اینکه بابایی یه وقت اونایی که وی خریدنو دعوا نکنه توی بازی اویل 4 خون رو ورداشتن:laughing::laughing:.

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
کدومشون بعد از یه مدت خسته کننده میشه ؟؟؟ Wii یا PSP ؟؟؟
شاید PSP خسته کننده بشه که واقعا اینجوره و آدم رو تازه از چشم و چال هم میندازه و کور می کنه...
ولی Wii هیچ وقت خسته کننده و عادی نمیشه. چون هر نوعی بازی که فکرشو بکنی توش پیدا میشه. تو فقط کافیه بگی چه سبکی دوست داری ....
وی که ادمو از کتو کول میندازه اخه.شما همین رد استیل رو در نظر بگیر باید 3 ساعت دستتو مستقیم و خشک نگه داری جلوی تلویزیون:cheesygri:cheesygri

sinaevil

کاربر سایت
May 22, 2006
156
نام
سینا ارزانی
اون یارو که مرده از خریت خودش مرده :cheesygri بعدشم تو اینکه قدرت PS3 بالاتره بحثی نیست. واقعا برای PS3 افت داره بخواد بیاد برای Wii شاخ بشه :cheesygri
تو رداستیل هم نیازی نیست 3 ساعت دستت رو مستقیم وخشک نگه داری. یه کم بازی کن دستتو تکون بده اینجوری نیست که :cheesygri دستت رو مستقیم نگه داری نمیره مرحله بعدیا

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
من كه خودم به شخصه اگه كپي خور بشه به خاطر red steel هم كه شده ميخرمش در كناره يكي ديگه از كنسولها.

اين دقيقا هدف نينتندو هست كه همه مردم در كنار x360,ps3,pc يك wii هم داشته باشند.
به خاطر فروش بالا در اين6 7 ماه و و علا قه شركتها براي ساختن بازي هاي نو (از نظر game play )
و ارزون بودن اين سيستم و قضيه ي كپي خور شدن ، اين كنسول حتما موفق ميشود.
در ضمن موفقيت از نظر من يعني راضي بودن مشتري. حالا منظور شما از موفقيت چيه؟

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
اون یارو که مرده از خریت خودش مرده :cheesygri بعدشم تو اینکه قدرت PS3 بالاتره بحثی نیست. واقعا برای PS3 افت داره بخواد بیاد برای Wii شاخ بشه :cheesygri
تو رداستیل هم نیازی نیست 3 ساعت دستت رو مستقیم وخشک نگه داری. یه کم بازی کن دستتو تکون بده اینجوری نیست که :cheesygri دستت رو مستقیم نگه داری نمیره مرحله بعدیا
فقط اگه ادم تو حین بازی کردن یه خورده جو زده بشه دیگه هر چی دوروورش هست
شکسته دیگه:laughing::laughing::cheesygri

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
بلاخره عنایت بازی با وی رو پیدا کردم یه ده دقیقه zalda رو بازی کردم از اب و عرق افتادم هی بدک نبود دیگه اخرین حد گرافیکش همون zalda هست علت اینکه من زیاد لذت نبردم این بوود که این قد پای 360 و 3 لم زدم و gow و resistace رو بازی کردم ...

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
به نظر من که Wii حتما شکست میخوره! یعنی خورده دیگه. حالا اونهایی که اون اولهای تاپیک میگفتن Wii موفق میشه یه چیزی، اما اینهایی که هنوز میگن موفق میشه رو چه حسابی میگن؟ دیگه همه فهمیدن که Wii شکست خورد و تموم شد رفت.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
به نظر من که Wii حتما شکست میخوره! یعنی خورده دیگه. حالا اونهایی که اون اولهای تاپیک میگفتن Wii موفق میشه یه چیزی، اما اینهایی که هنوز میگن موفق میشه رو چه حسابی میگن؟ دیگه همه فهمیدن که Wii شکست خورد و تموم شد رفت.

کیانوش جان درسته wii الان فروشش خیلی خوبه ولی خب به نظرت میشه از الان برندش دونست؟!

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,685
نام
Sepehr
کیانوش جان درسته wii الان فروشش خیلی خوبه ولی خب به نظرت میشه از الان برندش دونست؟!
کيانوش که ميگه شکست خورد؟! :confused:
اما در کل من ميگم که اين Wii حداقل بيشتر از گيم کيوب به موفقيت ميرسه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر