به نظر شما Wii موفق میشه؟

Wii موفق میشه؟

• حتما موفق میشه

رای‌ها: 89 78.1%
  • موفق نمیشه

رای‌ها: 25 21.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    114

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
به نظر من که حتما موفق میشه. توی همه ی کشورها موفق میشه. مخصوصا توی ایران. چون بازیهاش دی وی دی هستن خیلی زود کپی خور میشه و بازی ها رو ارزون میتونی بازی کنی. نظر شما چیه؟

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
مطمئنا موفق می شه
چون فعلا که توی تمام نظر سنجی ها اوله و از طرفی بدلیل شباهت معماریش به Gc خیلی زود مد چیپ می خوره
پ.ن:این امین هم باز تز داد

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
360 که زیاد نگرفت. چراشو نمی دونم ولی نشنیدم کهطرفدار پیدا کنه. توی ایران که هیچ کس نخریده. ولی PS3 رو هم توی خارج تک و توک می خرن و توی ایران اصلا نمی خرن. چون ماشالا ایرانی ها قیمت رو میرسونن به یک میلیون که مگه کسی.... باشه که بره بخره. ولی Wii رو همه می خرن مخصوصا توی ایران. قیمتش هم که بره بالا فوق میرسه به 400. بازیهاشم که دی وی دی هست و راحت کپی خور میسازن واسش می تونی بری 2000 تومان یا 3000 تومان بخریو ولی Blue-Rey رو تا بفهمن چی هست. وقتی فهمیدم ببینن چه طوری کپی میشه و... یه قرن میگذره.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
به نظره من موفق ميشه از همه هم بيشتر يعني اون بالا بالا ها اول وي نشسته.
تا حالا شده نينتندو موفق نشه ؟
من كه خودم به شخصه اگه كپي خور بشه به خاطر red steel هم كه شده ميخرمش در كناره يكي ديگه از كنسولها.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
بازیهاشم که دی وی دی هست و راحت کپی خور میسازن واسش
فعلا 360 هم دیویدی هست . ولی کپی خور نشده ;)
نمیخوام دوباره بحث راه بیفته ولی به نظر من بازنده این نبرد PS3 است و برنده بین 360 و Wii هستش .
من که خودم اگه پولش برسه یه 360 با یه Wii میخرم .
حتی اگه میلیونر هم بودم ولی PS3 نمیخرم .

wii360

کاربر سایت
Jun 19, 2006
165
اگه قيمتش رو از wii جدا كنيم ديگه مفت نمي ارزه .حالا دو سالي يه رد استيل بياد.با ماريو كه نميشه سر كرد.
راستي به نظر خودشون شايد موفق بشن ولي به 360 نمي رسن.
همه ميترسن 360 تا دو سه سال ديگه جلوي پي اس 3 كم بياره چه برسهwii

آخرین ویرایش:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
نوشته شده توسط wii360:
اگه قيمتش رو از wii جدا كنيم ديگه مفت نمي ارزه .حالا دو سالي يه رد استيل بياد.با ماريو كه نميشه سر كرد.
پس چرا Username ات Wii360 ه ؟!

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
نوشته شده توسط wii360:

به فرض مثال سونی کنسولش 5 سال تو بازار باشه ایا تکنولوژی هم همینطور میمونه . مسلما نه؟ خوب هر کنسول باید تو این عصر یه عمر سه الی چهار ساله براش در نظر گرفت. بعد یه کنسول جدید تر زد.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نوشته شده توسط wii360:
شما خودتو انقدر آزار نده
مگه 360 تا حالا چی کار کرده که انقدر بزرگش کردی فعلا که Wii با اختلاف فراوان توی نظرسنجی ها از اون دوتای دیگه جلو تره شما نظرت رو می تونی بگی اما نمی تونی بگی که همه می ترسن 360 از PS3 جلو بزنه چون برای خارجی چیزی به اسم تعصبی که یکی مثل شما داره ، وجود نداره هر جا بیشتر امکانات بده میرن اونور اما شما چی هر جا رسیدی می گی 360 فلان و بیسار

wii360

کاربر سایت
Jun 19, 2006
165
اصلا من طرفدار wii هم شدم.حرفمو پس ميگيرم.:blushing:
بالا خره اون موقع كه طرفدارش نبوديم بايد يه چيزي ميگفتيم.:blushing: :blushing:
ادم اب ميكنين از خجالت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر