بهترین گرافیک کنسولی سال 2012

به نظر شما کدامیک بهترین گرافیک خواهد بود ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    309
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
والله اولین نفری که بحث آنچارت رو اورد وسط خودت بودی..!

http://forum.bazicenter.com/thread69847/page4/#post2308763

کلا اول تاپیک هر بار که اسم آنچارتد رو پیدا کنی میبینی این سه نفر اون پست رو ارسال کردن

Behnam_Yakuza
S0HÉIL
NIMA

آفرین تو بردی ... >:d<

چند سالته ؟ منظور اسم Uncharted نیست ... منظور بحث در مورد گرافیک Uncharted ه ! اون پست من راجع به Far Cry رو نمیتونی باهاش خودتو توجیه کنی . اونایی که باید بدونن خودشون میدونن جریان چیه ، حالا شما 2 تا که اوضاعتون برای همه مشخصه هی بهم حال بدین و از همدیگه بالا برید .

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
آفرین تو بردی ... >:d<

چند سالته ؟ منظور اسم Uncharted نیست ... منظور بحث در مورد گرافیک Uncharted ه ! اون پست من راجع به Far Cry رو نمیتونی باهاش خودتو توجیه کنی . اونایی که باید بدونن خودشون میدونن جریان چیه ، حالا شما 2 تا که اوضاعتون برای همه مشخصه هی بهم حال بدین و از همدیگه بالا برید .

ما اگه از هم بالا میریم به صورت خود جوش و مردمی بالا میریم :d مدیر که نیستیم بعضیا واسه همون چیزا که خودت میدونی ازمون بالا برن.با کسیم لابی نمکینیم که تا یکی پست میزنه به بقیه خبر بده بگه بریزین سرش و الکی پستای منو لایک بزنین.

تو همون عکسایی که صفه قلب گذاشتی پلی گون و تکسچر و شیدرا خیلی فرق میکنه مخصوصا روی لباس تازه فقط صورته روی جزئیات بدن و بقیه کاراکترای محیط اختلاف بیشرم هست.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
ما اگه از هم بالا میریم به صورت خود جوش و مردمی بالا میریم :d مدیر که نیستیم بعضیا واسه همون چیزا که خودت میدونی ازمون بالا بردن.با کسیم لابی نمکینیم که تا یکی پست میزنه به بقیه خبر بده بگه بریزین سرش.

تو همون عکسایی که صفه قلب گذاشتی پلی گون و تکسچر و شیدرا خیلی فرق میکنه مخصوصا روی لباس تازه فقط صورته روی جزئیات بدن و بقیه کاراکترای محیط اختلاف بیشرم هست.

آره اینایی که گفتی همش 8 برابر شده ، کاملا مشخصه ... پلی گون ها که دیگه خیلی تابلوئه .

الان که فکر میکنم دلم میسوزه ، از اینکه باهات کل کل کردم معذرت میخوام ، به هرحال تو هم دنیایی داری دیگه . بگو عزیزم ، بگو ... هرچه دل تنگت میخواهد بگو .

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
آره اینایی که گفتی همش 8 برابر شده ، کاملا مشخصه ... پلی گون ها که دیگه خیلی تابلوئه .

پلی گون ها در یکی از کات سینهای ریل تایم در انچارتد 3

zprtfpu269udij7l4d8i.jpg

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
پلی گون ها در یکی از کات سینهای ریل تایم در انچارتد 3

zprtfpu269udij7l4d8i.jpg

چرا خودتو گول میزنی آخه؟!؟!این بخش CO-OP Adventure هست که در واقع اکثرا" آنلاین میرنش.حالت Split Screen و آفلاین هم داره ولی چون آنلاین هم میرن گرافیکش اندازه ی مولتی بازیه.واقعا" فکر کردی این گراف کمپین U3ه؟؟!؟!؟اگه آره که حق میدم بهت که فکر کنی گراف بازیهایی که میگی ازش بالاتره
اگر مقایسه میکنید درست مقایسه کنید کسی جلوتون رو برای مقایسه نگرفته.هیچکی.فقط درست مقایسه کنید و گول نزنید خودتون رو

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
در کل ریشه ی این مشکل میدونین چیه؟اینکه ps فن ها واقعا فکر کردن چیزی که تو اتاقشونه یه اژدهاست و کنسول رقیب بخاری برقیه.
این حس رو من اون چند سالی که PS3 داشتم هم داشتم.ولی عجیبه که بعد چند سال شما هنوز تو خواب غفلت هستیم .
البته شاید تقصیر خود سونی باشه.با نمایش مثلا the last guardian اومده سطح توقع شما از کنسولتون رو الکی بالا برده.در صورتی که این اژدها در مقابل رقیبش اژدها نیست.یادمه در بازی mafia 2 حتی چمن رو هم رتدر نمیکرد.و تو مولتی پلتفرم ها هم 90% متحمل شکست میشد که دلیلی که خودم هم تون زمان می اووردم این بود که سازنده ها بلد نیستند روش بازی بسازن..حالا هم با بازی های انحصاری که سندباکس هم نیستند از عرصه عقب نمیمونه.خوبه دیگه.همین قدر کافیتون نیست.
از اینجور گفتگو ها بدم میاد ولی انقدر از شما ها دیدم این چیزا رو که برام عادت داره میشه.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
در کل ریشه ی این مشکل میدونین چیه؟اینکه ps فن ها واقعا فکر کردن چیزی که تو اتاقشونه یه اژدهاست و کنسول رقیب بخاری برقیه.
این حس رو من اون چند سالی که PS3 داشتم هم داشتم.ولی عجیبه که بعد چند سال شما هنوز تو خواب غفلت هستیم .
البته شاید تقصیر خود سونی باشه.با نمایش مثلا the last guardian اومده سطح توقع شما از کنسولتون رو الکی بالا برده.در صورتی که این اژدها در مقابل رقیبش اژدها نیست.یادمه در بازی mafia 2 حتی چمن رو هم رتدر نمیکرد.و تو مولتی پلتفرم ها هم 90% متحمل شکست میشد که دلیلی که خودم هم تون زمان می اووردم این بود که سازنده ها بلد نیستند روش بازی بسازن..حالا هم با بازی های انحصاری که سندباکس هم نیستند از عرصه عقب نمیمونه.خوبه دیگه.همین قدر کافیتون نیست.
از اینجور گفتگو ها بدم میاد ولی انقدر از شما ها دیدم این چیزا رو که برام عادت داره میشه.
خودتم فهمیدی چی گفتی؟:-/

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147

دمت گرم درود به شرفت خیلی پست عالی ای بود دقیقا حس منو عنوان کردی.دمت گرم

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
طبق نتایج این تاپیک با توجه به اینکه کاتسین هیلو 4 اینجوریه:
hcut2.bmp.jpg

و کرکتر اینگیم اینجوریه :
LnmcE.png

XDBou.png

احتمالا من داشتم رو 8 تا 360 بازی رو انجام میدادم نمیفهمیدم خودم شایدم کمتر این دوستمون اوستاده شاید بهتر بدونه

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
طبق نتایج این تاپیک با توجه به اینکه کاتسین هیلو 4 اینجوریه:
hcut2.bmp.jpg

و کرکتر اینگیم اینجوریه :
LnmcE.png

XDBou.png

احتمالا من داشتم رو 8 تا 360 بازی رو انجام میدادم نمیفهمیدم خودم شایدم کمتر این دوستمون اوستاده شاید بهتر بدونه

اون بالایی داره رو 360 ریل تایم اجرا میشه خیلی با کاتسینای u3 فرق میکنه فرق ریل تایم و پری رندرو میدونی یا نمیدونی مهندس؟
دومت وسعت و عظمت محیط بازی ای مثل halo رو تو سبک fps با اون محیط شلوغ و هوش مصنوعی با یه بازی خطی که بیشترشم set pieced شدس یکی نکن.

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
اون بالایی داره رو 360 ریل تایم اجرا میشه خیلی با کاتسینای u3 فرق میکنه فرق ریل تایم و پری رندرو میدونی یا نمیدونی مهندس؟
دومت وسعت و عظمت محیط بازی ای مثل halo رو تو سبک fps با اون محیط شلوغ و هوش مصنوعی با یه بازی خطی که بیشترشم set pieced شدس یکی نکن.
ریل تایم هست درست تفاوت دارن یا نه؟ یک کلام اره یا نه؟

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
ریل تایم هست درست تفاوت دارن یا نه؟ یک کلام اره یا نه؟

آره که تفاوت دارن.
حالا تو جواب بده؟
اجرای ریل تایم قدرت میخواد یا از قبل رندر؟
ماله u3 ریل تایم هست یا نه؟
تفاوت دارن یا نه؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یه 8 تا ps3 به گوشتون خورده و بدون اینکه دونید اصل قضیه چیه همینطوری هرجا که میرسید یه 8 تا فلان ول میدید وسط. اون CS رو میشه با یه pc مثلا 20.000 $ رندر کرد، اینها از 8 تا ps3 استفاده کردن. فهمیدنش سخته؟ این باعث میشه ps3 ضعیف جلوه کنه یا U3؟

گرافیک کلی هیلو 4 با توجه به ریل تایم بودن CS هاش، محیطهای عظیمش، خطی نبودن و عالی بودن گرافیک مالتی پلیرش و ... اون رو شماره اول این نسل میکنه تا الان; مگر اینکه Crysis 3 معجزه ی چیزی نشون بده و همین افکتها و تکنیکهای گرافیکی halo 4 رو با استانداردهای جدید روی 360 اجرا کنه (از ps3 توقعی نداریم تو این بخش :))).

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر