بهترین گرافیک کنسولی سال 2012

به نظر شما کدامیک بهترین گرافیک خواهد بود ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    309
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,083
نام
محمد امین
از طرفدارهای Unchard خواهش میکنم یک عکس از حالت گیم پلی اصلی بازی که کارکتر پشتش به تصویر هست و با دشمن ها درگیر هست بگزارین تا ما به صحت حرفهای شما پی ببریم..

خواهشا از زیر بارش در نرین و حتما یک عکس بگزارین..

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,112
میتونم بپرسم این تاپیک چه ربطی به آنچارتد داره؟:-/ مگه امسال آنچارتدی عرضه شد؟:-/

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,083
نام
محمد امین
میتونم بپرسم این تاپیک چه ربطی به آنچارتد داره؟:-/ مگه امسال آنچارتدی عرضه شد؟:-/

چون دوستان امسال در فقر انحصاری به سر میبرن مجبورند به عنوان های گذشته و یا عنوانهای که چند سال دیگه قراره عرضه بشن رجوع کنن..

mohsendaee

کاربر سایت
Dec 8, 2010
130
یا امامزاده عبدالقاسم!!! چه چیزایی ادم میخونه تو این تاپیک!!!!!

گرافیک هیلو4 بهترین گرافیک این نسله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دوره آخر زمونه به خدا

یک دقیقه اگه کسی آنچارتد3 بازی کرده باشه این حرفو نمیزنه فقط یک دقیقه نه بیشتر! خدای جنگ 3 هم همینطور البته!

خواهش میکنم از دوستان که با اینجور افراد بحث نکنن ولشون کنیین بابا اینا دارن رویا به زبون میارن بزارید هر چی میخوان بگن خوش باشن!

گرافیک هیلو اصلا بهترین گرافیک طول تاریخ خوش باشین خوش باشین که خیلی مسخره اید:D

چون دوستان امسال در فقر انحصاری به سر میبرن مجبورند به عنوان های گذشته و یا عنوانهای که چند سال دیگه قراره عرضه بشن رجوع کنن..

یا امامزاده عبدالقاسم به توان 2

امسال اگه اشتباه نکنم انحصاری سونی بود که کاندید بهترین بازی سال شده بود و کلی هم جایزه درو کرد! و بازی شما حتی کاندید هم نبود اصلا!!!

درضمن اینهمه انحصاری داره سونی چشماتونو باز کنید هم امسال هم پارسال هم سال دیگه .نکنید این کارا رو زشته!

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
ببین پسر خوب فکر نکن با دار و دسته کورا طرفی ، تو خودت مدیرعامل SCE هم که باشی وقتی ادعا داری که اختلاف کاتسین های U3 با خود Gameplay زیاده و اینکه U3 گرافیک خاصی نداره و فقط کاتسینهاش خوبه ، چندتا حالت داره ، یا اصلا بازی نکردی ، یا اگر هم بازی کردی مثل کبک سرتو کردی زیر برف و بعد از چند سال که حالا Halo 4 بهترین گرافیک شده از شدت هیجان از خود بیخود شدی و به هر دری میزنی که خودتو خالی کنی .
این موضوع نه تنها در مورد تو بلکه در مورد هرکسی که همچین ادعایی داره صدق میکنه .
اختلاف کاتسینهای U3 با گیم پلی ش در حد انیمیشن و تکسچر *****ینگ که در نهایت هم چیز خیلی خاصی نیست . این یه Fact ه که هر انسان بینا و عاقلی میتونه بفهمه .

ببین شاید چشمت ضعیفه یا سایز تی وی خونتون 21 اینچه یا اینکه با کابل کامپوزیت بازی میکنی که فرق نمیبنی واقعا الان این صورت drake تو بازیه ریل تایمه:

d6ustul2qmlndcy8tch.jpg

این تو کات سینه :

ovottj5iftux7raeee0c.jpg

حالا من یه سوال دارم واقعا اینا فرق ندان؟ اگه تو فرقی نمیبینی که هیچی دیگه اصلا بحث نداریم بکنیم.
فقط من موندم این واکنشایی که از خودت بروز میدی چیه؟
یعنی کسی حق نداره اینجا در مورد این قضیه صحبت کنه؟ یا اینکه نظرش باشه اینا با هم خیلی فرق دارن؟
من همون موقه که gears 3 اومده بود گرافیک gears 3 رو بالاتر از u3 میدونستم اصلا ربطی به halo نداره من اصلا halo باز نیستم فقط سینگل بازی کردم.

bb7la5s7qhyphqecfa.jpg

l2o3bv7zz6270gz7nljt.jpg

---------- نوشته در 02:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:44 PM ارسال شده بود ----------

دوستان نمیدونم چه اصراری دارین برای کسی که اصلاً U3 رو بازی نکرده (یا شاید هم بازی کرده ولی خب موضوع چیز دیگه ای هست ، این یکی حتی احتمالش بیشتره) ثابت کنین که گرافیک بازی خوبه ؟! :D خب چیزی که اثبات شده هست و نیازی به ثابت کردنش نیست رو دیگه کسی که باید متوجه بشه میشه. بذارین فکر کنه گرافیک بازی آشغاله و چیزی که ما بازی کردیم و بیشتر از 90% سایت ها هم بهترین گرافیک پارسال دونستن ، توسط 8 تا PS3 اجرا شده ! مشکلی نداره که ، این نشون دهنده دست و دلبازی سونی هست که داخل هر PS3 ، هفت تای دیگه هم مخفی کرده تا بتونیم باهاش بازی هایی مثل U3 رو انجام بدیم ! :D تا باشه از این مهربونی ها !
کلاً کسی که به خودش هم احترام نمیذاره و میگه من رو یه چیز دیگه فرض کردین ، دیگه چه نیازی به بحث کردن باهاش هست ؟! شما الآن با دم و دستگاه هم از بازی عکس بگیری و کپچر کنی ، دوستمون میگه 7 تا PS3 دیگه هم توی اتاقت داری و برای اثبات از اونا هم عکس بگیر !

در مجموع فکر میکنم اکثر فن های مایکروسافت به جز یه عده انگشت شمار قبول دارن که U3 گرافیکش فوق العاده هست ، اکثر فن های سونی هم باز به جز یه عده معدود قبول دارن که Halo 4 گرافیک محشری داره. هر دو بازی از این نظر مشکل خاصی ندارن و جزو بهترین های این نسل به حساب میان. حالا از نظر یکی Halo 4 بهتر هست و از نظر یکی هم U3. اختلافشون جوری نیست که بگیم هرکی فلان بازی رو انتخاب کرد داره اشتباه میکنه. ولی یه عده هم این وسط دوست دارن چیزی که واقعیت داره رو نادیده بگیرن و با جدیت (این جدیت دوستان من رو کشته ! :D) در پی اثبات کردن این هستن که گرافیک این بازی ها مشکل داره. مثلاً عکس بی کیفیت از Halo 4 میذارن یا کلی سرچ میکنن و عکس های مولتی پلیر U3 رو پیدا میکنن. خب چه کاریه که جوابشون رو بدین ؟! شما اگه حرفه ای ترین و بهترین جواب های ممکن رو هم داشته باشین ، توی این جور موارد در نهایت به جایی نمیرسین. اینکه میگم به جایی نمیرسین رو جدی میگم ! :D چیزی هست که امتحانش رو پس داده ، حالا تا 21 دسامبر (!) هم برین تعریف و تمجیدهای سایت های مختلف رو بیارین ، اصلاً برین خودتون دستگاه کپچر بخرین و از تیکه تیکه بازی عکس بگیرین ، مطمئن باشین به جایی نمی رسین ! :D پس بهترین کار اینه که قضیه رو رها کنین !

شما اصلا متوجه شدی من چی میگم؟
کات سینای u3 با 8 تا ps3 رندر شده یا نه؟ اینم قبول نداری حتما یا از اساس میخوای بزنی زیرش؟
گرافیک بازیش با کات سینایش یکیه؟
واقعا اینقدر سخته جواب دادن به این سوالا؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,043
نام
آریا
یا امامزاده عبدالقاسم!!! چه چیزایی ادم میخونه تو این تاپیک!!!!!

گرافیک هیلو4 بهترین گرافیک این نسله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دوره آخر زمونه به خدا

یک دقیقه اگه کسی آنچارتد3 بازی کرده باشه این حرفو نمیزنه فقط یک دقیقه نه بیشتر! خدای جنگ 3 هم همینطور البته!

خواهش میکنم از دوستان که با اینجور افراد بحث نکنن ولشون کنیین بابا اینا دارن رویا به زبون میارن بزارید هر چی میخوان بگن خوش باشن!

گرافیک هیلو اصلا بهترین گرافیک طول تاریخ خوش باشین خوش باشین که خیلی مسخره اید:D
چه ربطی به آخرالزمون داره ؟! :D
من خودم عاشق Uncharted هستم و گرافیک U3 رو فوق العاده میدونم ، ولی به نظرم Halo 4 نسبت به سبکش میتونه بهترین گرافیک نسل باشه. بازی واقعاً هیچ مشکلی نداره. مدل های عالی ، رزولوشن و AA و فریم ریت بی نقص ، نورپردازی محشر ، Draw Distance و کلی افکت های مختلف که همگی توی سطح فوق العاده کار شدن ، انیمیشن های زیبا و ... ، همه اینا توی محیط های عظیم با کلی درگیری و شلوغی کم چیزی نیست.
در مجموع به گرافیک U3 و Halo 4 هر دو 10 از 10 میدم چون هیچ نقصی توشون نمی بینم. ولی Halo 4 رو وقتی با سبکش مقایسه میکنم ، به نظرم یه پله بالاتر هست ! :D
God of War III هم فوق العاده بود و هنوز هم بعد از حدود 3 سال بعضی جاهاش بی نظیره ، ولی خب توی کل بازی این گرافیک ثابت نبود و یه جاهایی کم و زیاد میشد.

شما اصلا متوجه شدی من چی میگم؟
کات سینای u3 با 8 تا ps3 رندر شده یا نه؟ اینم قبول نداری حتما یا از اساس میخوای بزنی زیرش؟
گرافیک بازیش با کات سینایش یکیه؟
واقعا اینقدر سخته جواب دادن به این سوالا؟
Cutscene ها با 8 تا رندر شدن. اصلاً ممکنه با 80 تا رندر شده باشن ، ولی این دلیل نمیشه گرافیک فوق العاده U3 رو کسی نتونه ببینه. گرافیک U3 همین الآنش بدون شک جزو 2،3 گرافیک برتر نسل هست و این موضوع نیاز به اثبات نداره. یعنی گرافیکش جوری هست که هرکی بگه به عنوان بهترین گرافیک کنسولی قبول داره هم نمیشه ازش ایراد خاصی گرفت.
گرافیک بازی هم با Cutscene ها فرق میکنه ، ولی چقدر ؟! 8 برابر ؟!! lol فرقشون واقعاً زیاد نیست و کسی که بازی کرده باشه میدونه به هم نزدیک هستن. این فرق هم توی همه بازی ها وجود داره. از MGS4 بالاتر نداریم در زمینه Realtime بودن Cutscene ها. یعنی وسط Cutscene میتونی رنگ لباس Snake رو عوض کنی ، دوربین رو تکون بدی ، زوم کنی و ... . ولی توی همون هم گرافیک Cutscene یه ذره بهتر از خود بازی بود چون اسمش Cutscene هست و دست سازنده بازتره و درگیری ها و شلوغی های توی گیم پلی رو نداره.

آخرین ویرایش:

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
Cutscene ها با 8 تا رندر شدن. اصلاً ممکنه با 80 تا رندر شده باشن ، ولی این دلیل نمیشه گرافیک فوق العاده U3 رو کسی نتونه ببینه. گرافیک U3 همین الآنش بدون شک جزو 2،3 گرافیک برتر نسل هست و این موضوع نیاز به اثبات نداره.
گرافیک بازی هم با Cutscene ها فرق میکنه ، ولی چقدر ؟! 8 برابر ؟!! lol فرقشون واقعاً زیاد نیست و کسی که بازی کرده باشه میدونه به هم نزدیک هستن. این فرق هم توی همه بازی ها وجود داره. از MGS4 بالاتر نداریم در زمینه Realtime بودن Cutscene ها. یعنی وسط Cutscene میتونی رنگ لباس Snake رو عوض کنی ، دوربین رو تکون بدی ، زوم کنی و ... . ولی توی همون هم گرافیک Cutscene یه ذره بهتر از خود بازی بود چون اسمش Cutscene هست و دست سازنده بازتره و درگیری ها و شلوغی های توی گیم پلی رو نداره.

من اصلا کاری به این ندارم گرافیک u3 خوبه یا بده به نظر من اختلاف گرافیک بین کاتسین و گیم پلی u3 زیاده خیلی بیشتر از mgs 4 یا حتی gears که اونم بعضی کات سیناش ریل تایم نیست گرافیک تو گیم پلی این بازیا خیلی به هم نزدیکه این حرف من بود اون وقتی که سونی فنا میان ترول میکنن و عکس از u3 و هیلو میزارن همتون منطقی هستین ولی وقتی یکی واقعیتو ننشونتون میده چون به مذاقتون خوش نمیاد با توهین غیر مستقیم و هزار تا کاره دیگه فقط میخواین صورت مسئله پاک بشه و کسی بحثی که شما ها دوست ندارین نکنه.واقعا که خیلی باحالید شماها.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا

عــــــه چقدر این دیالوگ آشنا بید:D
یادته گفتم!؟;;)

تازه اینکه خوبه پای بازی که هنوز حتی تاریخ ریلیز هم نداره به این تاپیک کشوندن

کی این کارها رو میکنه جناب Lord Xbox >:d

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
عــــــه چقدر این دیالوگ آشنا بید:D
یادته گفتم!؟;;)

تازه اینکه خوبه پای بازی که هنوز حتی تاریخ ریلیز هم نداره به این تاپیک کشوندن

کی این کارها رو میکنه جناب Lord Xbox >:d

اگه منظورت بازیه beyond بود که اولین بار اون رفیقه شفیقت که نخونده پای پستاش لایک میندازی پاشو به این تاپیک باز کرد.

---------- نوشته در 03:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:21 PM ارسال شده بود ----------

فکر کنم باید از اون 2 نفری که زیر پستت لایک زدن بپرسی !
از اون دو نفر یکیش منم رجوع شود به اینجا پست یکی از مریدان شما:

http://forum.bazicenter.com/thread69847/page15/#post2362308

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,043
نام
نیما
ببین شاید چشمت ضعیفه یا سایز تی وی خونتون 21 اینچه یا اینکه با کابل کامپوزیت بازی میکنی که فرق نمیبنی واقعا الان این صورت drake تو بازیه ریل تایمه:

آره همینه که تو میگی ... :(

اون عکسی که گذاشتی یکیش نزدیکه یکی دورتر ... اما این جفتش نزدیکه :

avermediacenter20120113.png

X 8

=

ovottj5iftux7raeee0c.jpg

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,083
نام
محمد امین

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
خدایا همین الان مرگ من رو برسون :|! گیر کیا افتادیم آخه... بعد به VGA میگن مسخره بازی. خودتون که استاد مسخره بازی هستید که.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
عزیز جان گیر الکی نده . یه ناظم دیگه هم بود که یه بار بحث کاملا بی ربطی تو یکی از تاپیک ها راه انداخت و همه رو انداخت به جون هم . اتفاقا از جبهه ی شماها بود :d
بعدم چیزی نگفته . اون کلمه ی فشار رو شماها که بیشتر استفاده کردید تو این سال ها :d

نه نوید من مشکلی ندارم بر عکس با این نوع لحن خیلی حال میکنم و قشنگ میتونم جواب این ادم رو بدم ولی مهم اینه که وقتی جوابش دادم و کم اورد نره سریع پستم رو پاک کنه و بهم اخطار بده طبق اکثر مواقع کارش !! اخه اگه این لحن درسته یجوری باهاش با این لحن صحبت میکنم که بفهمه یعنی چی ولی مهم اون جنبه هست !! که ایشون در اکثر مواقع نداره و وقتی کم میاره و میبینه نمیتونه جواب بده پست بنده رو پاک میکنه و اخطار میده !!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر