بهترین بازیهای سال 2015 از نگاه سایتها و مجلات

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,743
نام
علی
انتخاب های IGN هم مشخص شدن که برای مشاهده لیست کامل برنده ها برید اینجا:
IGN's Best of 2015 - IGN

IGN - The Witcher 3: Wild Hunt
IGN Reader's Choice - The Witcher 3: Wild Hunt
نکته جالبش اینه که Runner-up رو Bloodborne انتخاب کردند :bighug: حیف :d

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
Hardcore Gamer (US) : Tales from the Borderlands

GameSided (US) : The Witcher 3: Wild Hunt

پارسال 410 GOTY به ثبت رسیده (دو سال پیش 522 GOTY در سایت gotypicks به ثبت رسیده)
2014 GOTY
Dragon Age: Inquisition با متای 85 با 134 GOTY اول شده
Middle-earth: Shadow of Mordor با متای 84 با 49 GOTY دوم شده

بازی Alien: Isolation با متای 79 تونسته بالاتر از بازیهای Dark Souls II , Bayonetta 2 قرار بگیره (بازیهای Dark Souls II , Bayonetta 2 هر دو با متای 91 به ترتیب در مکانهای هفتم و هشتم سال قرار گرفته‌اند)

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,567
نام
محمد
پیرو این جوایز TW3 با خودم گفتم چک کنم ببینم چقدر اینو بازی کردم، دیدم نوشته 600 ساعت :| :D البته شاید هم قاطی کرده باشه سیستمش چون با اینکه زیاد بازی کردم ولی بعید میدونم دیگه اینقدر اینو رفته باشه.

خلاصه راضیم از این مدت زمانی که پای بازی گذاشتم (حالا 600 ساعت یا کمتر :D).
===
واسه اسپم نشدن کامنت :D تو اون بلاگ، این بازی ها تا این لحظه بیشترین جوایز سبک خودشون رو گرفتن:
Shooter - Halo 5
RPG - The Witcher 3
Action/Adventure - Metal Gear Solid V
Sports - Rocket League

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
پیرو این جوایز TW3 با خودم گفتم چک کنم ببینم چقدر اینو بازی کردم، دیدم نوشته 600 ساعت :| :D البته شاید هم قاطی کرده باشه سیستمش چون با اینکه زیاد بازی کردم ولی بعید میدونم دیگه اینقدر اینو رفته باشه.

===
واسه اسپم نشدن کامنت :D تو اون بلاگ، این بازی ها تا این لحظه بیشترین جوایز سبک خودشون رو گرفتن:
Shooter - Halo 5
RPG - The Witcher 3
Sports - Rocket League
این سیستم محاسبه ی زمان بازی باگه! من هر وقت نزدیگای midnight تو بازی مدیتیشن می کردم یک روز به روزهای بازی کردنم اضافه می شد :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

===
Shooter - Halo 5
RPG - The Witcher 3
Sports - Rocket League
ابن عدد زمان سپری شده تو خود دنیای بازی رو میگه و ربطی به زمان واقعی نداره!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
همین که متال گیر اول نشد من خوشحالم حالا باز 1 عده بهم حمله می کنن اما اول تاپیکم گفتم متال گیر حقش نیست(اونجا هم کلی حمله کردید:d) witcher خیلی بهتر عمل کرده

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
ابن عدد زمان سپری شده تو خود دنیای بازی رو میگه و ربطی به زمان واقعی نداره!
این دیگه از اون حرفا بود! برادر شما اگه دقت می کردی ساعت و دقیقه ی محاسبه دقیقا بر اساس زمان واقعی بود. در حالی که تو بازی هر دقیقه فکر کنم 5-10 ثانیه بیشتر نیست! فقط اون قسمت محاسبه ی روزش مشکل داره. در ضمن من خودم شخصا فقط بالای 50 روز مدیتیشن داشتم! :D اما زمان کل بازی زده 12 روز!

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
Thunderbolt (UK) : Fallout 4

Multiplayer.it (IT) : The Witcher 3: Wild Hunt

دوستان The Witcher 3: Wild Hunt تا اینجا رکوردی رو تو زمینهٔ خاصی‌ زده؟
مثلا بیشترین فاصله با بازی دوم سال؟ ، بیشترین تعداد GOTY از نظر درصدی و ،... ؟

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
این دیگه از اون حرفا بود! برادر شما اگه دقت می کردی ساعت و دقیقه ی محاسبه دقیقا بر اساس زمان واقعی بود. در حالی که تو بازی هر دقیقه فکر کنم 5-10 ثانیه بیشتر نیست! فقط اون قسمت محاسبه ی روزش مشکل داره. در ضمن من خودم شخصا فقط بالای 50 روز مدیتیشن داشتم! :D اما زمان کل بازی زده 12 روز!
خیر دوست عزیز، بنده از حرفی که زد مطینم، میتونین یبار دیگه برید تو بازی و امتحان کنید!
دقیقا به همین علت که سرعت سپری شدن تو بازی سریعتر از واقعیت هست، این اعدادی که بازی محاسبه می کنه و مینویسه ایقدر زیاده و ضمن این که مدیتیت رو حساب نمی کنه اصلا، وگرنه کسی قرار نیست یک ماه کامل تو بازی سپری کرده باشه!

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,567
نام
محمد
خیر دوست عزیز، بنده از حرفی که زد مطینم، میتونین یبار دیگه برید تو بازی و امتحان کنید!
دقیقا به همین علت که سرعت سپری شدن تو بازی سریعتر از واقعیت هست، این اعدادی که بازی محاسبه می کنه و مینویسه ایقدر زیاده وگرنه کسی قرار نیست یک ماه کامل تو بازی سپری کرده باشه!
من تست کردم، هر دقیقه ای که میگذره به اندازه 60 ثانیه هست :D بعدش من اگه 600 ساعت بازی نکردم دیگه قطعا از 24 روز تو دنیای بازی خیلی بیشتر بازی کردم. اینجور که چک کردم اون Play Time واقعی بازی هست ولی مشکل داره و تو مدیتیشن قاطی میکنه.
دوستان The Witcher 3: Wild Hunt تا اینجا رکوردی رو تو زمینهٔ خاصی‌ زده؟
مثلا بیشترین فاصله با بازی دوم سال؟ ، بیشترین تعداد GOTY از نظر درصدی و ،... ؟
باید بزاریم جوایزش تموم بشه، الان نزدیک 60% جوایز رو گرفته که خب چند تا بازی دیگه هم تو سال های مختلف بودن که همچین شرایطی داشتن :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من تست کردم، هر دقیقه ای که میگذره به اندازه 60 ثانیه هست :D بعدش من اگه 600 ساعت بازی نکردم دیگه قطعا از 24 روز تو دنیای بازی خیلی بیشتر بازی کردم. اینجور که چک کردم اون Play Time واقعی بازی هست ولی مشکل داره و تو مدیتیشن قاطی میکنه.

باید بزاریم جوایزش تموم بشه، الان نزدیک 60% جوایز رو گرفته که خب چند تا بازی دیگه هم تو سال های مختلف بودن که همچین شرایطی داشتن :D
گفتم که مدیتیشن رو حساب نمی کنه، اینجور نیست که یعنی از وقتی بازی رو شروع کردی تا تموم کردی ۲۴ روز گذشته باشه، زمانی که تو بازی، در حال بازی بودی ۲۴ روز به زمان بازی میشه، ضمن این که مسلما اگه باگ بود بعد از ۱۰ تا آپدیت الان درست شده بود!:D

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
گفتم که مدیتیشن رو حساب نمی کنه، اینجور نیست که یعنی از وقتی بازی رو شروع کردی تا تموم کردی ۲۴ روز گذشته باشه، زمانی که تو بازی، در حال بازی بودی ۲۴ روز به زمان بازی میشه، ضمن این که مسلما اگه باگ بود بعد از ۱۰ تا آپدیت الان درست شده بود!:D
مشکل اینه که ساعت و دقیقه و ثانیه دقیقا بر حسب زمان واقعیه. فقط روزشمارش مشکل داره. :D
مشکل اصلی هم سر همین مدیتیشن هست. هر وقت نزدیکای نیمه ی شب مدیتیشن می کردم خود به خود 1 روز به تعداد روزهای بازی اضافه می شد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر