برگذاری اولین مسابقات آنلاین CoD : Bo 2 با عنوان : ? Who Is The Best

کدام مود مناسب بازی هاست ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    21
  • نظرسنجی بسته شده است .

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
سلام به دوستان فکر کنم بعضیاتون منو میشناسید منم تو مسابقه شرکت میکنم
gt:KING clarkness البته قبلا powdrystone9 که به این عوض شد امیدوارم دوستان منو شناخته باشن

AMIR_DEVIL

کاربر سایت
Jun 29, 2012
135
نام
Amirhossein.Dell
سلام به دوستان فکر کنم بعضیاتون منو میشناسید منم تو مسابقه شرکت میکنم
gt:KING clarkness البته قبلا powdrystone9 که به این عوض شد امیدوارم دوستان منو شناخته باشن
سلام شایان جان من میشناسمت بیا مسابقات

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
خوب مسابقات هم معلوم کردم ... ( یکم ضایس میدونم :D )

قوانین جدید :

1.دو تیم در دو نوع مسابقه Dm و S&D بازی میکنند ... اگه مساوی شد ( یعنی یک تیم دامنیشن رو برد یکی شرچ و دیستوری ) 1 دست به صورت hard core Tdm هم بازی میکنند.
2.شرح مسابقات به این شکل است و مسابقات در ساعت 7.30 شروع میشود . مپ رو هم خودم انتخاب میکنم ......... ( خدا شاهده حتی برای انتخاب تیم هم من برای خودم قرعه کشی کردم ... )

0itgy3noseaprwyo2yp.jpg

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
خوب مسابقات هم معلوم کردم ... ( یکم ضایس میدونم :D )

قوانین جدید :

1.دو تیم در دو نوع مسابقه Dm و S&D بازی میکنند ... اگه مساوی شد ( یعنی یک تیم دامنیشن رو برد یکی شرچ و دیستوری ) 1 دست به صورت hard core Tdm هم بازی میکنند.
2.شرح مسابقات به این شکل است و مسابقات در ساعت 7.30 شروع میشود . مپ رو هم خودم انتخاب میکنم ......... ( خدا شاهده حتی برای انتخاب تیم هم من برای خودم قرعه کشی کردم ... )

0itgy3noseaprwyo2yp.jpg
دوست من، گفتم که تیم ما در چه مودی و با چه قوانینی بازی می کنه. حالا ما اگه دامینیشن دوست نداشته باشیم چیکار باس بکنیم؟! قوانین دامینیشن رو بعدا باید با هم طی کنیم.

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
دوست من، گفتم که تیم ما در چه مودی و با چه قوانینی بازی می کنه. حالا ما اگه دامینیشن دوست نداشته باشیم چیکار باس بکنیم؟! قوانین دامینیشن رو بعدا باید با هم طی کنیم.

میشه هرچی شما بگی من انجام بدم ؟ این همه ادم شرکت میکنن بعد من فقط قوانین شما رو اجرا کنم ؟؟؟ بعد مثلا mms رو برداریم و ... رو نزاریم
دیگه فرق بازی با mw3 چیه ؟ .... همچی همیشه به میل ادم نیست دوست عزیز ... لطفا کمی فکر کنید ...

amin 8686

کاربر سایت
Feb 19, 2013
59
دادش اعضای تیم منو اشتباه نوشتی اسم تیم من رو هم اشتباه نوشتی

---------- نوشته در 11:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:48 PM ارسال شده بود ----------

اون AMIR_DEVIL جز تیم منه و اسم تیم من Insane Killers هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر