برگذاری اولین مسابقات آنلاین CoD : Bo 2 با عنوان : ? Who Is The Best

کدام مود مناسب بازی هاست ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    21
  • نظرسنجی بسته شده است .

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
قوانین در سایتی که معرفی کردم هست. زیادن اینجا نمی شه همه رو نام ببرم. اگر مسابقات Search & Destroy بود اسم ما رو بنویس لطفا.

اسمتون رو زدم ... بله همشون سرچ و دی هست میشه حداقل قوانین مهمش رو برام بفرستین ...

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
اسمتون رو زدم ... بله همشون سرچ و دی هست میشه حداقل قوانین مهمش رو برام بفرستین ...
http://gamebattles.majorleaguegaming.com/xbox360/call-of-duty-black-ops-ii/tournament/4v4-snd/rules

Time Limit: 1.5 Minutes

Rounds to Win: 6

Bomb Timer: 45 Seconds

Plant Time: 5 Seconds

Defuse Time: 7.5 Seconds

Multi Bomb: No

Switch Side: Every Round

Silent Plant: Yes

Maps

Search and Destroy - Express

Search and Destroy - Plaza

Search and Destroy - Raid

Search and Destroy - Slums

Search and Destroy - Standoff

[h=3]Gameplay[/h]Primary and Secondary Grenades are allowed.

Secondary Weapons are allowed.

Banned Items:
Banned Weapons
All Launchers
Assault Shield

Banned Lethals
C4
Claymore
Bouncing Betty

Banned Tacticals
Sensor Grenade
Trophy System
Shock Charge
Tactical Insertion

Banned Attachments
MMS
Target Finder
Launcher
Dual Wield
Select Fire (Applies to SMR and FAL Only)

Banned Perks
Flak Jacket
Tactical Mask
Ghost
Awareness

Banned WildCards
Overkill
Danger Close

The bomb may not be planted on top of the Bomb site for any reason in Search and Destroy. This is due to the bomb not being able to be defused while prone, but the option appears on screen to do so.

Breaking of rule 3-4 will result in a forfeit of the game/map.

Party chat is allowed for this tournament.

On the Xbox 360, we highly recommend that all players appear offline. Users are not to dispute a match on purpose if the other team did not appear offline.

Random players should not be allowed into the room prior to the match beginning.

If a player lags out during a search and destroy game, the round in which the lag-out occurred should be played out and completed. After that round is finished, the game should be ended before the start of the next round (during intermission). It is the responsibility of the team whose player lagged out to end or leave the game after the round ends. The team that dropped the player is to be given five (5) minutes for the player to return or for a substitute to be made. The map will then resume at the point the map was ended. If the team who lost a player does not end/leave the game, and the map is completed, the scores will stand.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من كه كاري ندارم كلا" به كال و 360:d ولي در جواب اون دوستمون كه گفت كمپ مي كنم و بد نيست !

ببينيد كمپ كردن هم نوعي از روش بازي كردنه و نبايد بهش گير داد ! چون در واقعيت هم هست ملت كمپ مي كنن مثلا" اسنايپر نميتونه كه وسط جنگ تير ول بده :| ميره ته ميدون جنگ يارو رو خفت مي كنه و هدشات :|
ولي اين روش ناجوانمردانه و خيلي CHEAP ه ! ( درست نوشتم ؟:d ) يعني يكي خودش رو سرويس بكنه ولي يه نفر ديگه يه جايي كپ كرده باشه نشسته باشه هي ذارت ذارت , فرت فرت تير ول بده و ملت رو بكشه ! بعدش هم كلي خوشحالي كنه ؟!
يا مثلا" كاميكازي و SUICIDE BOMBER ايي غيره هم هستن ملت هم انجام ميدن اما ايا اصلا" قشنگ هست اين كار ؟
ايا بالانس ه ؟

به هر حال روشيه كه هست درست هم هست ! ولي درست بودن به معناي كامل بودن و درست بودن از چشم همه نيست !

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
من كه كاري ندارم كلا" به كال و 360:d ولي در جواب اون دوستمون كه گفت كمپ مي كنم و بد نيست !

ببينيد كمپ كردن هم نوعي از روش بازي كردنه و نبايد بهش گير داد ! چون در واقعيت هم هست ملت كمپ مي كنن مثلا" اسنايپر نميتونه كه وسط جنگ تير ول بده :| ميره ته ميدون جنگ يارو رو خفت مي كنه و هدشات :|
ولي اين روش ناجوانمردانه و خيلي CHEAP ه ! ( درست نوشتم ؟:d ) يعني يكي خودش رو سرويس بكنه ولي يه نفر ديگه يه جايي كپ كرده باشه نشسته باشه هي ذارت ذارت , فرت فرت تير ول بده و ملت رو بكشه ! بعدش هم كلي خوشحالي كنه ؟!
يا مثلا" كاميكازي و SUICIDE BOMBER ايي غيره هم هستن ملت هم انجام ميدن اما ايا اصلا" قشنگ هست اين كار ؟
ايا بالانس ه ؟

به هر حال روشيه كه هست درست هم هست ! ولي درست بودن به معناي كامل بودن و درست بودن از چشم همه نيست !

و اینجاست که خدا اسنایپر رو الکی آفرید =))
حرفا میزنی برادر :D

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
من که الان چند ماهه کلاً CoD بازی نکردم و اون موقعی هم که بازی کردم زیاد نبوده.مد S&D رو هم شاید 2 بار رفته باشم.ولی به خاطر دوستان شرکت می کنیم:D:RaminSport

AM1R 360

کاربر سایت
Dec 22, 2012
5
نام
امیر
این گیمرتگمه(AM1R 360)
گیمرتگای تیم: MAMAD 360،A bomber 4،sajjad 360،M seraj M
در ضمن اگه s&d باشه بعید میدونم که شرکت کنیم
اگه هم tdm باشه 100% شرکت میکنیم ،تعدادمون زیاده و ممکنه دو تا تیم تشکیل بدیم به شرط tdm .

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
مسابقات جهانی با جایزه چند هزار دلاری که قرار نیست برگزار کنیم.قراره یه مسابقه ای برای سرگرمی و دور هم بودن بچه های ایرانی که این بازی رو آنلاین بازی می کنن داشته باشیم.مپ ها که انتخاب شدن.یه نظر سنجی برای مدهای مختلف بذارین ببینید کدوم بیشتر رای میارن. مثلاً به نظر خود من domination و HQ از بهترین مدها و بدترین مد هم S&D هست.:D در ضمن اگه S&D باشه فکر نکنم شرکت کنم چون وقتی بهش فکر کردم یادم افتاد که اصلاً این مد رو بلد نیستم.:D

والله نمیدونم اگه بشه نظرسنجی رو عوض کرد که نمیشه ....

به یکی از مدیران اطلاع بده نظر سنجی رو عوض می کنن.

آخرین ویرایش:

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
مسابقات جهانی با جایزه چند هزار دلاری که قرار نیست برگزار کنیم.قراره یه مسابقه ای برای سرگرمی و دور هم بودن بچه های ایرانی که این بازی رو آنلاین بازی می کنن داشته باشیم.مپ ها که انتخاب شدن.یه نظر سنجی برای مدهای مختلف بذارین ببینید کدوم بیشتر رای میارن. مثلاً به نظر خود من domination و HQ از بهترین مدها و بدترین مد هم S&D هست.:D در ضمن اگه S&D باشه فکر نکنم شرکت کنم چون وقتی بهش فکر کردم یادم افتاد که اصلاً این مد رو بلد نیستم.:D

والله نمیدونم اگه بشه نظرسنجی رو عوض کرد که نمیشه ....

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
سعی کن بیشتر مدای معروف رو بزاری توی نظر سنجی البته بگو هاردکور باشه ها

اگه اینطوری بشه کسی جواب نده مجبورم یک تاپیک جداگونه بزنم برای نظرسنجی بازی ... اگه تا فردا عوضش کردن که هیچی اگه نه مجبورم بزنم دیگه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر