بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,539
نام
امین
با درود به دوستان.
من یه فت 80 گیگ دارم وسط گاد اف وار استارت زدم و 5 دقیقه با گوشیم حرف زدم بعدش هر چی استارت یا ضریدر زدم دسته کار نکرد.
بعدش که ریست کردم از اون موقع دستگاه دیگه هیچ بازی رو نمیخونه.کپی خور هم نکرده بودم.
الان که بازی رو تو دستگاه میذارن اون دایره گوشه تصویر هی میچرخه ولی بازی رو نمیخونه.
ممنون میشم اگه بگید مشگلش چیه و هزینش چقدر میشه.

---------- نوشته در 12:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:33 AM ارسال شده بود ----------

ببخشید دوستان یکی از رفقام هم یه اسلیم 320 داره.
میره انلاین و مشغول دانلود هوم بوده که یهو صفحه قرمز میشه.
کپی خور هم نبوده دستگاش.
الان که دستگاه رو روشن میکنیم صفحه قرمزه و ایکون ها نیست.
اگه کسی میدونه چشه ممنون میشم بگه.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
با درود به دوستان.
من یه فت 80 گیگ دارم وسط گاد اف وار استارت زدم و 5 دقیقه با گوشیم حرف زدم بعدش هر چی استارت یا ضریدر زدم دسته کار نکرد.
بعدش که ریست کردم از اون موقع دستگاه دیگه هیچ بازی رو نمیخونه.کپی خور هم نکرده بودم.
الان که بازی رو تو دستگاه میذارن اون دایره گوشه تصویر هی میچرخه ولی بازی رو نمیخونه.
ممنون میشم اگه بگید مشگلش چیه و هزینش چقدر میشه.

---------- نوشته در 12:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:33 AM ارسال شده بود ----------

ببخشید دوستان یکی از رفقام هم یه اسلیم 320 داره.
میره انلاین و مشغول دانلود هوم بوده که یهو صفحه قرمز میشه.
کپی خور هم نبوده دستگاش.
الان که دستگاه رو روشن میکنیم صفحه قرمزه و ایکون ها نیست.
اگه کسی میدونه چشه ممنون میشم بگه.

شما به احتمال خیلی زیاد درایو دستگاهت به مشکل خورده و شکمم میره از لنزش باشه الان یه تستی بزن ببین هر بازی ای میزاری اینجوری میشه؟ یا اگه طول میکشه مثلا بعد از یه مدتی میره تو بازی؟ یه dvd بزار ببین اجرا میکنه؟ یعنی فقط برای بازی های ps3 اینجوری میشه یا هر دیسکی میزاری اینجوریه؟
هزینشو باید تعمیر کار ببینه و نظر بده خواستید بفرستینش برای من یه نگاهی بهش بندازم
در مورد کنسول دوستتم متاسفانه کنسولش red screen داده و یه جورایی شبیه YLOD یا همون چراغ زرد هست کاریش میشه کرد ولی تضمینی توش نیست که درست بمونه و باز این ارور زود برمیگرده بهترین کار تهیه یه کنسول جدیده
از دوستان کسی میدونه ارور 80028ed6 مربوط به چیه و چه جوری میشه برطرفش کرد
ممنون
هرچی هست مربوط به network هستش احتمالا isp به مشکل خورده
میتونی بری تو psn ولی وقتی آنلاین میشی میپره بیرون؟
میتونی بری تو استور؟
احتمالا بعد از چند روز درست بشه
به مودم جدید نصبش نکردی؟
dns یا پرو+کسی بهش ندادی؟
یه بار دیگه تنظیمات مودمتو از اول انجام بده
اگه بیسیم وصل میشی امانش هست یه بار با سیم تست کن
ارورش بعد از یه مدت از بین میره ولی خب این کارا رو بکن شاید درست شد

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,539
نام
امین
شما به احتمال خیلی زیاد درایو دستگاهت به مشکل خورده و شکمم میره از لنزش باشه الان یه تستی بزن ببین هر بازی ای میزاری اینجوری میشه؟ یا اگه طول میکشه مثلا بعد از یه مدتی میره تو بازی؟ یه dvd بزار ببین اجرا میکنه؟ یعنی فقط برای بازی های ps3 اینجوری میشه یا هر دیسکی میزاری اینجوریه؟
هزینشو باید تعمیر کار ببینه و نظر بده خواستید بفرستینش برای من یه نگاهی بهش بندازم
در مورد کنسول دوستتم متاسفانه کنسولش red screen داده و یه جورایی شبیه YLOD یا همون چراغ زرد هست کاریش میشه کرد ولی تضمینی توش نیست که درست بمونه و باز این ارور زود برمیگرده بهترین کار تهیه یه کنسول جدیده
ممنون عزیز حتما فردا تست میکنم و خبر میدم.راستی دستگاه رفیقمو اگه بخواد بفروشه چند میخرن؟
به خدا 2 ماه نیست خریده!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ممنون عزیز حتما فردا تست میکنم و خبر میدم.راستی دستگاه رفیقمو اگه بخواد بفروشه چند میخرن؟
به خدا 2 ماه نیست خریده!
این از بد شانسی دوستته که اینجوری شده
دستگاه رو آک خریده؟
بعید میدونم قیمت بالایی ازش بردارن معمولا این مدل دستگاه ها رو زیر 100 تمن میخرن

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
هرچی هست مربوط به network هستش احتمالا isp به مشکل خورده
میتونی بری تو psn ولی وقتی آنلاین میشی میپره بیرون؟
میتونی بری تو استور؟
احتمالا بعد از چند روز درست بشه
به مودم جدید نصبش نکردی؟
dns یا پرو+کسی بهش ندادی؟
یه بار دیگه تنظیمات مودمتو از اول انجام بده
اگه بیسیم وصل میشی امانش هست یه بار با سیم تست کن
ارورش بعد از یه مدت از بین میره ولی خب این کارا رو بکن شاید درست شد
دقیقا تا انلاین میشم داخل یازی میرم بعد از 20 ثانیه sign out میشه و به محض اینکه از بازی بیرون بیام sign in میشه! تو استور هم میتونم برم!dns ندادم.دیشب زمانی که داشتم کانکشن رو تست میکردم قسمت playstation network faild خورد!!!!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دقیقا تا انلاین میشم داخل یازی میرم بعد از 20 ثانیه sign out میشه و به محض اینکه از بازی بیرون بیام sign in میشه! تو استور هم میتونم برم!dns ندادم.دیشب زمانی که داشتم کانکشن رو تست میکردم قسمت playstation network faild خورد!!!!
پس احتمالا مشکل از سروره سونیه یا دارن تعمیراتی انجام میدن یا دارن آپدیت میکنن
یا یه احتمال سومی هم هست که ISP شما داره بازی در میاره و اذیت میکنه

• Like
Reactions: HAMED SEV

mehdibkh

کاربر سایت
Jul 23, 2007
377
چند روز پیش تو گیم نت دوستم شب یادش رفته ps3 و lcd رو خاموش کنه ، صبح اومدم دیدم هر 2 روشن هستن ، حدود 14 ساعتی روشن بودن ،
الآن فوتبال مثلا بازی میکنم هر نیم ساعت یه بار خود به خود ps3 خاموش میشه ، طوری که فقط بازی کابل برق و قطع و وصل کرد تا دستگاه کار کنه

مشکل کجاس و چیکار کنم ؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
چند روز پیش تو گیم نت دوستم شب یادش رفته ps3 و lcd رو خاموش کنه ، صبح اومدم دیدم هر 2 روشن هستن ، حدود 14 ساعتی روشن بودن ،
الآن فوتبال مثلا بازی میکنم هر نیم ساعت یه بار خود به خود ps3 خاموش میشه ، طوری که فقط بازی کابل برق و قطع و وصل کرد تا دستگاه کار کنه

مشکل کجاس و چیکار کنم ؟

مشکلش اینه که داغ کرده و بهش فشار اومده و هی فریز میشه اگه مدام این کارو کردید (کشیدن برق) مطمئنا یه صدمه ای به دستگاه زدید یه مدت بزارید خاموش باشه بعد استفاده کنید ازش اگه باز اینجوری بشه متاسفانه خراب شده
شما اگه lcd سامسونگ گزاشتید anynetش رو فعال کنید به محض خاموش کردن تلویزیون اتوماتیک از طریق کابل hdmi خاموشش میکنه کنسول رو

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
پس احتمالا مشکل از سروره سونیه یا دارن تعمیراتی انجام میدن یا دارن آپدیت میکنن
یا یه احتمال سومی هم هست که ISP شما داره بازی در میاره و اذیت میکنه
دوست عزیز مشکل از isp بود! بهشون زنگ زدم مشکل رو گفتم اوناهم ارتفاع فرستنده رو بالا بردن و منو روی یه رنج ip دیگه گذاشتن نه تنها مشکل حل شد پینگم هم اومد بین 100_ 120

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوست عزیز مشکل از isp بود! بهشون زنگ زدم مشکل رو گفتم اوناهم ارتفاع فرستنده رو بالا بردن و منو روی یه رنج ip دیگه گذاشتن نه تنها مشکل حل شد پینگم هم اومد بین 100_ 120
شکم میرفت از اون باشه باز خوشحالم مشکلت حل شد

SogMaD

کاربر سایت
Feb 6, 2011
91
کسی‌ میدونه ارور 80710723 برای چیه؟ گهگاهی.. sucsess ......internet connection میشه ولی‌ بیشتر field میخوره. signin هم که می‌شه 20 ثانیه بد میپره بیرون.

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
کسی‌ میدونه ارور 80710723 برای چیه؟ گهگاهی.. sucsess ......internet connection میشه ولی‌ بیشتر field میخوره. signin هم که می‌شه 20 ثانیه بد میپره بیرون.

ارور مربوط به روتر هستش
یک بار روتر و کاملا خاموش کن
کنسول هم از پشت خاموش کن
بعد جند دقیقه روتر رو روشن کن کانکشن که گرفتی کنسول رو روشن کن تست کن
اگر حل نشد اطلاع بده

آیدیت چقدر آشناست!

SogMaD

کاربر سایت
Feb 6, 2011
91
ارور مربوط به روتر هستش
یک بار روتر و کاملا خاموش کن
کنسول هم از پشت خاموش کن
بعد جند دقیقه روتر رو روشن کن کانکشن که گرفتی کنسول رو روشن کن تست کن
اگر حل نشد اطلاع بده

آیدیت چقدر آشناست!

انجام دادم ۲ دقیقه ساین این بودم افتاد بیرون . همون ارور رو داد .

اینترنت کانکشن رو باز فیلد می‌زنه.

تو فروم چنتا بازی فروختم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر