بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
827
نام
کاظم
چی چی بازش کن ! :D باو مگه خودکاره که بازش کنه ببنده !
هیچی نیست دوست من توی اسلیم این چیزا آدیه !

باو علیرضا اذیت نکن دیگه بزار حمید بازکنه چندتا عکس بزاره ببینیم توش چه شکلیه :biggrin1:
راستی علیرضا آدیه نه عادیه
biggrin1.gif
بزار یه دوماه از روش بگذره بعد. :D
تازه عین ساعت کار میکنه . فقط یکم حساسیت دارم.

دوست من :D

این ps3 بدبخت نزدیک پنجرس . ازون ور فک کنم سرما میاد . بعد که روشن میکنم . یه 1 ربع بعد همچین صدایی میده.
بیشتر احتمال میدم پلاستیکاش سرد و گرم میشن . واسه همین قولنجش میشکنه :D
روش کدوم وره :biggrin1: نفهمیدم . تازه خریدی حمید؟

ایول جای سرد خیلی خوبه.. نه بابا صدای قولنج فرق میکنه حمید .مگه ندیدی TV چه جوری قولنجشو میشکونه.. دیگه حین گرم شدن!!! نه بابا...
به نظر من که بمب متحرکه.. منتظر باش عین 405بترکه... :biggrin1:
بعدش اینکه ..
حساس نشو پسرم ..حساس نشو .. اصلا چیزی نیست.. خون خودتم الکی کثیف نکن.. بزار برادر کارخودشو نحو احسنت انجام بده...
تبارک اله...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ἁlireza and 4th

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان .
من راستش یکی دو روزی هست برای اولین بار با پلی استیشن خودم به نت وصل شدم و اکانت PSN هم ساختم و ... . حالا از همون موقع دیگه دستگاهم با دسته روشن نمیشه .با دسته هم وقتی خاموشش میکنم چراغش چند ثانیه ای پلک میزنه و گاهی وقتا خاموش میشه و گاهی وقتا هم هنگ میکنه باید از پشت از برق بکشیش . غیر از این دیشب اکانت یکی از دسوتام رو واردش شدم که برم انلاین انچارتد رو بزنم و اونجا هنگ کرد و از دیشب تو منو اصلی هم گاهی دستگاه قفل میکنه . وارد بخش Network تو تنظیمات هم نمیتونم بشم و وارد اکانت خودم هم دیگه نمیتونم بشم و دائم فقط همین نوشته timed out میاد .
الان کلا چیکار کنم ، این مشکلات از چیه ، چطوری رفع کنیم و... پیشاپیش ممنون (2)
سلام
مشکل از چند چیز میتونه باشه
کنسولتون با کابل ره مودم وصله یا به صورت وایرلس؟
اتصال کنسول به نت رو قطع کن ببین درست میشه؟
کنسولت ریجنش چیه؟
آپدیت رو از طریق خود کنسول گرفتی؟ یا از طریق سایت؟ از کدوم سایت آپدیت میکنی دستگاه رو؟
اتوماتیک sign in روشنه؟ اگه روشنه خاموشش کن ببین فرقی میکنه؟
سلام
یکی از دوستانم ps3 فت داره که میگه موقع روشن شدن چراغ سبزش میگه زرد میمونه و تصویر بالا نمیاد دوستان راهنمایی بفرمایید
متاسفانه کنسول شما YLOD یا همون مشکل چراغ زرد رو دچارش شده که همون مشکل حرارتیه
هزینش بالاست فکر کنم حدود 60-70 تمن خودتم بخوای درستش کنی مطمئن باش میزنی بدترش میکنی کار خودت نیست اگه خواستی کنسولو برام بفرست من بدم برات تعمیرش کنن
========
این قولنج مولنج رو جمش کنید:d کنسول هیچ مشکلی نداره و اگه اون صدا ها رو نده باید نگران بشی خیالت راحت برو بازیتو بکن دعا کن منم زود یه کنسول ردیف گیرم بیاد

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,825
نام
وحید
من میخوام چند تا ps3 رو به هم با لن وصل کنم ولی تو بازی که تست میکنم به هیچ عنوان شبکه رو شناسایی نمیکنه بازی هم کال اف 7 هست نمیدونید مشکل چیه در حالیکه ایکس باکس رو راحت شبکه کردم نمیدونم این چه مرگشه لطفا یکی راهنمایی کنه

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
.....

سلام
مشکل از چند چیز میتونه باشه
کنسولتون با کابل ره مودم وصله یا به صورت وایرلس؟
اتصال کنسول به نت رو قطع کن ببین درست میشه؟
کنسولت ریجنش چیه؟
آپدیت رو از طریق خود کنسول گرفتی؟ یا از طریق سایت؟ از کدوم سایت آپدیت میکنی دستگاه رو؟
اتوماتیک sign in روشنه؟ اگه روشنه خاموشش کن ببین فرقی میکنه؟

با کابل LAN وصل کردم به خود مودم
وقتی کنسول کلا به نت وصل نیست همه چیش درسته نه هنگ میکنه نه چیزی ولی همین که به اینترنت وصل بشه از هنگ کردن تو منو گرفته تا اجرا نکردن حتی بازی ها و غیر از اون وقتی یه بار کسنلو رو روشن کردی و به نت وصل شدی هیچ طور خاموش نمیشه باید از پشت بکشیش .
کنسولم هم ریجنش 3 ــه .
اپدیت رو هم که اخرینش رو وقتی با پلی 3 به نت وصل شدم با خود پیشنهاد پلی 3 برا اپدیت کردن گرفتم .
هر دو حالت اتوماتیک و نبودن رو امتحان کردم بازم همینه .
واقعا ممنون میشم بتونین کمک کنین ، چون من نتم 1 مگه ، پینگش هم 67ــه . یعنی فکر کنم مناسب باشه نمیدونم حالا مشکل چیه ما کلا نمیتونیم در حد یه گردش ساده اینترنتی هم ازش استفاده کینم چه برسه به انلاین بازی کردن . کلا بگم دستگاه با وصل شدن نت میریزه به هم هر دفعه تو یه بخش .

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من میخوام چند تا ps3 رو به هم با لن وصل کنم ولی تو بازی که تست میکنم به هیچ عنوان شبکه رو شناسایی نمیکنه بازی هم کال اف 7 هست نمیدونید مشکل چیه در حالیکه ایکس باکس رو راحت شبکه کردم نمیدونم این چه مرگشه لطفا یکی راهنمایی کنه
شما به هاب وصل کردی؟ مستقیم باید کابلت کراس باشه
بیشتر توضیح بده ببینم چی کار کردی؟ Ip ست کردی؟ چون فکر کنم همینجوری نمیشه
یکم بیشتر توضیح بده
با کابل LAN وصل کردم به خود مودم
وقتی کنسول کلا به نت وصل نیست همه چیش درسته نه هنگ میکنه نه چیزی ولی همین که به اینترنت وصل بشه از هنگ کردن تو منو گرفته تا اجرا نکردن حتی بازی ها و غیر از اون وقتی یه بار کسنلو رو روشن کردی و به نت وصل شدی هیچ طور خاموش نمیشه باید از پشت بکشیش .
کنسولم هم ریجنش 3 ــه .
اپدیت رو هم که اخرینش رو وقتی با پلی 3 به نت وصل شدم با خود پیشنهاد پلی 3 برا اپدیت کردن گرفتم .
هر دو حالت اتوماتیک و نبودن رو امتحان کردم بازم همینه .
واقعا ممنون میشم بتونین کمک کنین ، چون من نتم 1 مگه ، پینگش هم 67ــه . یعنی فکر کنم مناسب باشه نمیدونم حالا مشکل چیه ما کلا نمیتونیم در حد یه گردش ساده اینترنتی هم ازش استفاده کینم چه برسه به انلاین بازی کردن . کلا بگم دستگاه با وصل شدن نت میریزه به هم هر دفعه تو یه بخش .
اینترنتتون adsl هستش؟ یا وایمکسه؟
اگه اینطوریه من فکر میکنم کنسول مشکل داره یعنی برد مودمش مشکل داره
یه تاپیک هست به اسم نحوه دانلود بازی ها و پچ ها از طریق pc تو اون تاپیک یه برنامه هست که امکان برقراری اتصال اینترنت رو از طریق pcبرای کنسول فراهم میکنه شما برو تو اون تاپیک آموزشش رو بخون بعد یه تست به اون روش بزن ببین شاید درست شد اگه اونجوری درست بشه به نظرم تنظیمات بهم ریخته اگه اونجوری هم مشکل داشت به نظرم باید یه نفر متخصص تست کنه ببینه مشکل از چیه

---------- نوشته در 08:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:41 PM ارسال شده بود ----------

کنسولت که هک شده نیست؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,825
نام
وحید
شما به هاب وصل کردی؟ مستقیم باید کابلت کراس باشه
بیشتر توضیح بده ببینم چی کار کردی؟ Ip ست کردی؟ چون فکر کنم همینجوری نمیشه
یکم بیشتر توضیح بده
اره به هاب وصل کردم راجع به ای پی هم همینو بگم تو داشبورد ps3 فقط تنظیمات مربوط به ps network وجود داره که اونم به شبکه داخلی ربطی نداره اگه جایی هست که من نمیدونم شما بگو
مشکل هم اینه که وقتی بازی رو میبرم رو مولتی پلیر وقتی تو مولتی استارتو میزنم و یکی وارد مولتی میشه اصلا شبکه پیدا نمیکنه که جوین شه که با هم لن پارتی بازی کنن

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اره به هاب وصل کردم راجع به ای پی هم همینو بگم تو داشبورد ps3 فقط تنظیمات مربوط به ps network وجود داره که اونم به شبکه داخلی ربطی نداره اگه جایی هست که من نمیدونم شما بگو
مشکل هم اینه که وقتی بازی رو میبرم رو مولتی پلیر وقتی تو مولتی استارتو میزنم و یکی وارد مولتی میشه اصلا شبکه پیدا نمیکنه که جوین شه که با هم لن پارتی بازی کنن
ببین شما تنظیمات رو رو easy میزاری که نمیتونی همه رو وصل کنی
باید بزاری رو costum که بتونی آی پی بهش بدی بعد وقتی تنظیمات رو جلو میبری و میرسی به prox*y اونجا باید use رو بزنی تا بتونی آی پی بدی که اگه از مودم به جای هاب استفاده کردی آی پی ها مثلا اینجوری باید ست بشه کنسول اول 192.168.1.1 کنسول دوم 192.168.1.2 کنسول سوم 192.168.1.3 و .... اینطوری فکر کنم مشکلت حل بشه یه تست بزن ببین جواب میده یا نه
البته اینم بگم ها هر هاب یا مودمی آی پی مخصوص به خودشو داره که باید از تو دفترچش پیدا کنی و فقط ترتیب آخرین رقم عوض میشه بنا به پورت لنی که به کنسولت وصله

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,825
نام
وحید
ببین شما تنظیمات رو رو easy میزاری که نمیتونی همه رو وصل کنی
باید بزاری رو costum که بتونی آی پی بهش بدی بعد وقتی تنظیمات رو جلو میبری و میرسی به prox*y اونجا باید use رو بزنی تا بتونی آی پی بدی که اگه از مودم به جای هاب استفاده کردی آی پی ها مثلا اینجوری باید ست بشه کنسول اول 192.168.1.1 کنسول دوم 192.168.1.2 کنسول سوم 192.168.1.3 و .... اینطوری فکر کنم مشکلت حل بشه یه تست بزن ببین جواب میده یا نه
البته اینم بگم ها هر هاب یا مودمی آی پی مخصوص به خودشو داره که باید از تو دفترچش پیدا کنی و فقط ترتیب آخرین رقم عوض میشه بنا به پورت لنی که به کنسولت وصله
اینا رو میدونم داداش تست میکنم خبرت میکنم دستت درد نکنه

خوب تست کردم درست شد ممنون از راهنماییتون

آخرین ویرایش:

KRATOS1376

کاربر سایت
Oct 24, 2011
2
نام
علی
من PS3 دارم . یه مدت PS3 مو کپی خور کردم. بعد یه ماه خریت کردم برای اینکه PS3 از کپی خور در بیاد هاردمو فرمت کردم. بعد از اون دیگه PS3 دیسک اورجینان بازی رو نمی خونه. مشکل چیه؟؟؟؟لطفا جواب بدید... ممنون:((:((:((:((:((:((

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من PS3 دارم . یه مدت PS3 مو کپی خور کردم. بعد یه ماه خریت کردم برای اینکه PS3 از کپی خور در بیاد هاردمو فرمت کردم. بعد از اون دیگه PS3 دیسک اورجینان بازی رو نمی خونه. مشکل چیه؟؟؟؟لطفا جواب بدید... ممنون:((:((:((:((:((:((
عجیبه!
ببین آپدیتشم کردی؟
به نظرم بری قسمت jailbreak بهتر بهت کمک میکنن

saeed_mpg

کاربر سایت
Mar 1, 2007
80
سلام دوستان....بهترین تعمیر کار حرفه ای تو تهران برای ps3 کجا هست؟؟

دستگاه ما 2 سال پیش بر اثر ضزبه یه قطعش سوخته اون موقع بردیم نکست جن گفت ندارم قطعشو...یه جای دیگه هم

بردیم باز همینو گفت...جایی که تعمیرات فوق تخصصی انجام بدن کجا هست ببریم؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان....بهترین تعمیر کار حرفه ای تو تهران برای ps3 کجا هست؟؟

دستگاه ما 2 سال پیش بر اثر ضزبه یه قطعش سوخته اون موقع بردیم نکست جن گفت ندارم قطعشو...یه جای دیگه هم

بردیم باز همینو گفت...جایی که تعمیرات فوق تخصصی انجام بدن کجا هست ببریم؟
عزیزان برادران دوستان بچه ها:)
سوالتون رو یه جا مطرح کنید نه اینکه همزمان بیایید تو 2 تا تاپیک همونو کپی کنید صبر کنید ببینید اگه کسی جواب نداد برید یه تاپیک دیگه مطرحش کنید
شما اومدی اونورم همین سوالو گفتی بعد اینورم همین رو گفتی یکم صبر کنی یکی پیدا میشه جواب بده بهت
اینجوری نظم تاپیک ها بهم میخوره هیچ سودی هم نداره برای کسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر