بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
اقايوني كه 360 دارن از نظره تعداده بازي 360 ناراضي نيستن؟
واسه اين مي پرسم كه دوباره مثله xbox ضرر نكنم و با ضرر نفروشمش فقط واسه تعداده كمه بازيش در ايران.
ممنون ميشم جوابم رو بديد.

فکر نکنم تعداد بازیهای 360 کم باشه
همین الان بیشتر بازیها بموقع میان

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
شما توی این بازی نقش یه Racer رو بازی می کنید که به هاوایی می ره تا زندگی جدیدی رو شروع کنه...اول بازی شما شخصیتتون رو انتخاب می کنید و بعدش به هاوایی می رین...اونجا اول یه ماشین اجاره می کنید و می رین یه خونه می خرین و بعدش هم یه ماشین می خرین که البته فعلا پولتون کمه و انتخابهاتون هم کمه بعدش باید توی جزیره بگردی و Race های مختلفی رو انجام بدی..اگر Oblivion رو بازی کرده باشی میگی چقدر نقشش بزرگه ولی اگر این بازی رو بازی کنی نقشه ی Oblvion بنظرت کوچیک میاد چون هاوایی انقدر بزرگه که از اینور تا اونورش با ماشین 15 دقیقه طول میکشه...ماشین های بازی هم خیلی زیادن از بنز و BMW و Audi گرفته تا فراری و لامبورگینی و مازراتی و ماشین های ژاپنی....اگه طرفدار سبک Simulation Racing و بازی Gran Turismo روی Ps2 هستی این بازی ارزششو داره...(ببخشید نقدم کوتاه بود).

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
شما توی این بازی نقش یه Racer رو بازی می کنید که به هاوایی می ره تا زندگی جدیدی رو شروع کنه...اول بازی شما شخصیتتون رو انتخاب می کنید و بعدش به هاوایی می رین...اونجا اول یه ماشین اجاره می کنید و می رین یه خونه می خرین و بعدش هم یه ماشین می خرین که البته فعلا پولتون کمه و انتخابهاتون هم کمه بعدش باید توی جزیره بگردی و Race های مختلفی رو انجام بدی..اگر Oblivion رو بازی کرده باشی میگی چقدر نقشش بزرگه ولی اگر این بازی رو بازی کنی نقشه ی Oblvion بنظرت کوچیک میاد چون هاوایی انقدر بزرگه که از اینور تا اونورش با ماشین 15 دقیقه طول میکشه...ماشین های بازی هم خیلی زیادن از بنز و BMW و Audi گرفته تا فراری و لامبورگینی و مازراتی و ماشین های ژاپنی....اگه طرفدار سبک Simulation Racing و بازی Gran Turismo روی Ps2 هستی این بازی ارزششو داره...(ببخشید نقدم کوتاه بود).
نمیدونم چرا هر وقت نقد مینویسید اسم بازی که اصل کاریه رو یادتون میره بگید ! :)
منظورت Test Drive Unlimited هست درسته ؟
این بازی در موقع گردش یا مسابقه دادن موزیک هم داره یا فقط باید با صدای انجین ماشین ها حال کنیم ؟

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
نمیدونم چرا هر وقت نقد مینویسید اسم بازی که اصل کاریه رو یادتون میره بگید !

:cheesygri

منظورت Test Drive Unlimited هست درسته ؟

آره:cheesygri

این بازی در موقع گردش یا مسابقه دادن موزیک هم داره یا فقط باید با صدای انجین ماشین ها حال کنیم ؟

نه موزیک هم داره که با فشار دادن فلش چپ روی دسته Side Menuی رادیو روی صفحه باز می شه و موزیکتون رو انتخاب می کنید...البته با فشار دادن دکمه ی Guide می تونید در تمام بازی ها موزیک روی هارد 360 رو پخش کنید.

king-of-monster

کاربر سایت
Sep 20, 2006
21
من تازه اومدم تو این تاپیک
خیلی تاپیک جابیه
ولی وقتی صفحه ی 2 تاپیک او خزبلات رو راجع به ridge racer 06 دیدم اعصابم خورد شد لازم که نکات بسیار مهمی رو راجع به این بازی وکسانی که از مانیتور استفاده میکنند رو بگم:
اولا کی گفته xbox 360 فقط wide screen support هست؟
و کی گفته که ما تو بازی ها روی مانیتور باید اون دو تا کادر سیاه مزخرف رو ببینیم
منم اول که ridge racer رو گرفتم اینجوری بود و بعد خیلی ساده درستش کردم:
در قسمت consol setting/screen setting دو نوع option است:1.screen resoulaton و screen format
به دلیل اینکه تمام بازی های xbox 360 بر اساس wide screen برنامه نویسی شده شما هم حتما باید یا resoulation رو در حالت wide screen مثلا 1366*728 بزارید یا اگر در حالت عادی میزارید(1280*1024) در screen format حالت wide screen رو انتخاب کنید
در واقع این حالت درست است با اینکار xbox dashboard هم درست میشه و دیگه وقتی دکمه ی guide رو میزنی نصف صفحه با اون حالت .... نمیره
حالا به این عکس ها توجه کنید و خودتون قضاوت کنید:
در حالت normal
در حالت wide screen

یادتون باشه هر وسیله ای که میگیرید با option هاش ور برید تا طرز کار کنسول دستتون بیاد و دلیل های مزخرف نیارید(.....باید در بازی های بعدی شاهد این کادر ها باشیم:sassy)

شما صفحه بازي رو full screen كردي و كادر هاي بالا و پايين ديگه وجود ندارن ولي باز يه مشكلي هست اونم اينه كه صفحه به صورت عمودي حالت كشيده داره براي مثال توي عكس بالا كه كادر هاي بالا و پايين وجود دارن سرعت سنج ماشين به صورت دايره است ولي تو عكس دوم حالت بيضي به خودش گرفته

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
من تازه اومدم تو این تاپیک
خیلی تاپیک جابیه
ولی وقتی صفحه ی 2 تاپیک او خزبلات رو راجع به ridge racer 06 دیدم اعصابم خورد شد لازم که نکات بسیار مهمی رو راجع به این بازی وکسانی که از مانیتور استفاده میکنند رو بگم:
اولا کی گفته xbox 360 فقط wide screen support هست؟
و کی گفته که ما تو بازی ها روی مانیتور باید اون دو تا کادر سیاه مزخرف رو ببینیم
منم اول که ridge racer رو گرفتم اینجوری بود و بعد خیلی ساده درستش کردم:
در قسمت consol setting/screen setting دو نوع option است:1.screen resoulaton و screen format
به دلیل اینکه تمام بازی های xbox 360 بر اساس wide screen برنامه نویسی شده شما هم حتما باید یا resoulation رو در حالت wide screen مثلا 1366*728 بزارید یا اگر در حالت عادی میزارید(1280*1024) در screen format حالت wide screen رو انتخاب کنید
در واقع این حالت درست است با اینکار xbox dashboard هم درست میشه و دیگه وقتی دکمه ی guide رو میزنی نصف صفحه با اون حالت .... نمیره
کاری که شما انجام دادی اینقدر مسخره و خنده دار هست که ارزش جواب دادن نداره! اومدی با تنظیمات خود مانیتور تصویر رو در عرض کشیدی و حالا میگی که کادر های سیاه رو ور داشتی؟!
58.gif

تفاوت دو فرمت واید و معمولی در نسبت پیکسل های طول و عرضشون هست؛ نه اینکه شما بیای تصویر رو بکشی و این دو رو به هم تبدیل کنید!

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
کسایی که بازی condemned رو بازی کردن اگه میشه راجع بهش یه ذره توضیح بدن
من بازی کردم. اما خیلی نمیتونم راجع بهش بگم چون فقط یه مرحله بازی کردم.
شما یکی از ماموران اف بی آی به اسم مایکل (اگه اشتباه نکنم فامیلیش هم که یادم نیست) رو کنترل میکنید. مایکل سره صحنه یه قتل حاظر میشه. قتل تو یه ساختمون متروکه اتفاق افتاده که یه مامور پلیس که جلوی درش ایستاده شما رو به داخل راهنمایی میکنه. فضاهای داخلی به شدت تنگ و تاریک هستن. فقط هر چند متر شما یه چراغ میبینید و نور چراغ قوه پلیسی که راهنمائیتون میکنه. بعد از رسیدن بر سر صحنه جرم و کسب اطلاعات و بررسی صحنه ناگهان برق قطع میشه و همون یخورده نور رو از شما میگیره. از اینجا به بعد با زدن دکمه B و روشن کردن چراغ قوه خودتون، باید مرحله رو انجام بدید. شما اسلحه بدست حرکت میکنید تا فیوزی که قطع شده رو دوباره وصل کنید. توی این راهرو ها و مسیری که شما تا پیدا کردن جعبه تقسیم طی میکنید افرادی به شما حمله میکنن. کشتن اینا با اسلحه کاره ساده ای هستش. موقعی که برق رو وصل میکنی برق مایکل رو میگیره و باعث میشه اسلحه از دستش بیافته. در همین حال که مایکل چشاش سیاهی میره یه سایه میاد و اسلحه رو بر میداره. از اینجا به بعد بدون اسلحه کار مشکل میشه. اول باید یه چیزی (هر چی: لوله، چوب، میله فلزی و ....) پیدا کنی که بتونی باهاش از خودت دفاع کنی. در صحنه آخر این مرحله شما توسط قاتل اصلی غافلگیر میشید. اون 2 تا پلیس با اسلحه مایکل به قتل رسیدن و قاتل اصلی برای اینکه همه تقصیرها متوجه مایکل بشه اونو از پنجره پرت میکنه پائین.
این داستان مرحله یک بازی بود. صدا فوق العاده هستش. مو رو به تن سیخ میکنه و به تنهایی برای ترسوندن کافیه. نور کم باعث میشه شما تمرکز بیشتری بکنید و این بیشتر میترسونه. اما برای من آزار دهنده بود. رو اعصاب من راه میرفت. چراغ قوه هم تا ابد باتری نداره و تموم میشه. توی هر مرحله 6 تا پرنده هست که بخش فرعی محسوب میشن و با پیدا کردنش میتونید امتیاز بیشتری بگیرید.
مرحله دوم از آپارتمان مایکل شروع میشه. مایکل زنده مونده و حالا تحت تعقیب پلیسه. یکی از دوستان پدرش کمکش میکنه تا فرار کنه. اونم از راههای زیر زمینیه نمیدونم کجا ( نه شبیه فاضلابه نه مترو. من که نفهمیدم چیه) حالا مایکل باید مدارک جمع کنه برای پیدا کردن قاتل اصلی. من بیشتر بازی نکردم
در کل اگه کسی اعصاب با چراغ قوه دنبال قاتل گشتن تو فضاهای بزرگ رو داره حتما این بازی رو بگیره. سیستم دالبی شدیدا توصیه میشه.
ببخشید الکی طول دادم.

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
SmackDown VS RAW

سلام.
من 3 روزه این بازی رو گرفتم. واقعا عالیه. هرگز این بازی رو از دست ندید حتی اگه از این مسابقات اصلا خوشتون نمیاد. این بازی نظرتون رو عوض میکنه.
تقریبا تمام کسانی که شما دوست دارید تواین بازی باشن هستن (به جز جنیفر لوپز البته) شما همه بازیکنان این دو تا (نمیدونم بگم سبک یا مسابقه) رو میتونید انتخاب کنید. ادی گوررو هم توش هست:love::(( و تعداد 18 نفر که از قدیمیها هستن. tazz, rock, hulk hogan و ....(اینها در ابتدا lock هستن و بعدا آزاد میشن)
شما هیچ حرکت تکراری بین دو تا کاراکتر تو بازی نمیبینید. یعنی دقیقا حرکتها با کاراکتر ها منطبق هستن. وارد شدن کاراکتر ها و بعد از اتمام مسابقه رفتارهاشون و ادای احترامشون به تماشاچی ها:-" مو به مو با واقعیت تطابق داره. حتی توی بازی شما میتونید اون ادا اطوار هایی که درمیارن رو از خودتون در وکنید. فن های ریز و درشت کاراکتر ها رو به راحتی میتونید پیاده کنید. خوشبختانه یه سیستم راهنما بالای صفحه هست که به شما میگه باید چکار کنید. بیشتر کار با دکمه های Lt,Rt,Lb انجام میشه. و واقعا انجام حرکات محیر العقول راحت هست. اگه از تکراری شدن فنها خاطرتون آزرده شد من از شما معذرت میخوام. شما بازی رو بلد نیستید. :biggrin1:
چیزی که بازی رو خیلی جذاب میکنه اینه که دقیقا مثه مسابقات واقعی نمیشه برنده رو حدس زد. من دیشب ادی رو انتخاب کرده بودم و با kane مبارزه میکردم. دائم داشتم میزدم و خودم رو برنده 100% میدونستم. اما یه دفعه kane اون فن معروف (دست زیره گلو ببر بالا بکوب زمین) رو زد. چنان ادی رو به تشک گرم کوبید که بعد از اینکه افتاد روش و داور شروع به شمردن کرد ادی دیگه بلند نشد و به همین راحتی باختم.:blushing:
اگه بخش season (درست نوشتم؟) رو بری که دیگه هیچ. اتفاقهایی میافته که خودت هم تعجب میکنی. مثال:
با Triple H شروع به انجام مسابقات کردم. اولین مسابقه با Big show :eek: بازی رو باختم مثه چی اما همین که big Show اومد خوشحالی کنه دو نفر اومدن و با چوب زدنش.:confused: بعد دست من رو به عنوان برنده بردن بالا:biggrin1: دقیقا مثه اتفاقاتی که میافته توی بازیها. خلاصه من که خیلی جو گیر شدم. البته این رو بگم که بازی رو از نظر گرافیک خیلی روش حساب نکنید. اما در حد و نوع خودش گرافیکش هم بسیار عالیه. با توجه به جزئیات زیاد فکر نمیکنم هیچ وقت از این بازی خسته بشید.
پیشنهاد میکنم این بازی رو تهیه کنید و در مواقعی که خانواده شروع به گیر دادن میکنن که بسته دیگه و میخوایم فلان چیز رو ببینیم (اگه تی وی جداگانه ندارید) این بازی رو انجام بدید مطمئن باشید نگاه کردنش هم به اندازه بازی کردنش لذت بخش و سرگرم کنندس.(من دیشب تا ساعت 3 داشتم بازی میکردم و خانواده بدون متوجه شدن گذر زمان بازی رو نگاه میکردن. از ساعت 2 به بعد به اصرار اونا بازی میکردم:))

sam

عضو جدید
Aug 1, 2006
310
نام
سجاد
سلام.
من 3 روزه این بازی رو گرفتم. واقعا عالیه. هرگز این بازی رو از دست ندید حتی اگه از این مسابقات اصلا خوشتون نمیاد. این بازی نظرتون رو عوض میکنه.
تقریبا تمام کسانی که شما دوست دارید تواین بازی باشن هستن (به جز جنیفر لوپز البته) شما همه بازیکنان این دو تا (نمیدونم بگم سبک یا مسابقه) رو میتونید انتخاب کنید. ادی گوررو هم توش هست:love::(( و تعداد 18 نفر که از قدیمیها هستن. tazz, rock, hulk hogan و ....(اینها در ابتدا lock هستن و بعدا آزاد میشن)
شما هیچ حرکت تکراری بین دو تا کاراکتر تو بازی نمیبینید. یعنی دقیقا حرکتها با کاراکتر ها منطبق هستن. وارد شدن کاراکتر ها و بعد از اتمام مسابقه رفتارهاشون و ادای احترامشون به تماشاچی ها:-" مو به مو با واقعیت تطابق داره. حتی توی بازی شما میتونید اون ادا اطوار هایی که درمیارن رو از خودتون در وکنید. فن های ریز و درشت کاراکتر ها رو به راحتی میتونید پیاده کنید. خوشبختانه یه سیستم راهنما بالای صفحه هست که به شما میگه باید چکار کنید. بیشتر کار با دکمه های Lt,Rt,Lb انجام میشه. و واقعا انجام حرکات محیر العقول راحت هست. اگه از تکراری شدن فنها خاطرتون آزرده شد من از شما معذرت میخوام. شما بازی رو بلد نیستید. :biggrin1:
چیزی که بازی رو خیلی جذاب میکنه اینه که دقیقا مثه مسابقات واقعی نمیشه برنده رو حدس زد. من دیشب ادی رو انتخاب کرده بودم و با kane مبارزه میکردم. دائم داشتم میزدم و خودم رو برنده 100% میدونستم. اما یه دفعه kane اون فن معروف (دست زیره گلو ببر بالا بکوب زمین) رو زد. چنان ادی رو به تشک گرم کوبید که بعد از اینکه افتاد روش و داور شروع به شمردن کرد ادی دیگه بلند نشد و به همین راحتی باختم.:blushing:
اگه بخش season (درست نوشتم؟) رو بری که دیگه هیچ. اتفاقهایی میافته که خودت هم تعجب میکنی. مثال:
با Triple H شروع به انجام مسابقات کردم. اولین مسابقه با Big show :eek: بازی رو باختم مثه چی اما همین که big Show اومد خوشحالی کنه دو نفر اومدن و با چوب زدنش.:confused: بعد دست من رو به عنوان برنده بردن بالا:biggrin1: دقیقا مثه اتفاقاتی که میافته توی بازیها. خلاصه من که خیلی جو گیر شدم. البته این رو بگم که بازی رو از نظر گرافیک خیلی روش حساب نکنید. اما در حد و نوع خودش گرافیکش هم بسیار عالیه. با توجه به جزئیات زیاد فکر نمیکنم هیچ وقت از این بازی خسته بشید.
پیشنهاد میکنم این بازی رو تهیه کنید و در مواقعی که خانواده شروع به گیر دادن میکنن که بسته دیگه و میخوایم فلان چیز رو ببینیم (اگه تی وی جداگانه ندارید) این بازی رو انجام بدید مطمئن باشید نگاه کردنش هم به اندازه بازی کردنش لذت بخش و سرگرم کنندس.(من دیشب تا ساعت 3 داشتم بازی میکردم و خانواده بدون متوجه شدن گذر زمان بازی رو نگاه میکردن. از ساعت 2 به بعد به اصرار اونا بازی میکردم:))
ببخشيد.من اين بازي رو گرفتم ولي تمام كاراش و دكمه هاش رو بلد نيستم.لطفا در يك متن كوتاه ومختصر دكمه ها و تركيب دكمه هارو بگيد.
حال و هوايي كه به شما دست داده به من هم دست داده.خيلي فاز ميده:cool:

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
سلام.

خب این توضیحاتی که دادی در تمامه سری این بازی از Shut Your Mouth گرفته تا همین 2007 که واسه Play2 اومد 100% صادقه ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر