بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
سلام. با توجه به بحثهای پراکنده که تو تایپیکهای دیگه مربوط به x360 میشه و اینکه خارج از موضوع تایپیکها هستش وجود این رو مفید دیدم.
هدف:
ما تجربیات خودمون از بازیهایی که انجام دادیم رو اینجا قرار میدیم تا بقیه دوستان موقع خرید با توجه به سلیقه خودشون راحت تر بتونن تصمیم بگیرن.
اول از همه هم خودم شروع میکنم
نوشته شده توسط OiLeS:
من اصلا از DOA4 ناراضی نیستم .چون بازی واقعا قشنگی بود.با اینکه داستان اصلی بازی کم بود اما اونقدر مبارزات متنوعی در بازیش گنجانده بودن که می شه گفت تا اون موقعی که چیپها بیان می تونه آدمو راضی نگه داره. تازه من دارم فعلا یه نفره بازی می کنم... اما فکر کنم تا چند روزه آینده که برم یه دسته ی دیگه هم بگیرم حالش تازه بیشتر هم میشه(آخه آدمای شاخ دوروبر من زیاد هست):boxing::boxing::boxing:
:hurted1::hurted1::hurted1:
لطف میکنی راجع به تنوع محیطها و شخصیتها و کلا نقاط ضعف و قوت برامون بگی؟

آخرین ویرایش:

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
نوشته شده توسط Ryo Hazuki:
سلام. با توجه به بحثهای پراکنده که تو تایپیکهای دیگه مربوط به x360 میشه و اینکه خارج از موضوع تایپیکها هستش وجود این رو مفید دیدم.
هدف:
ما تجربیات خودمون از بازیهایی که انجام دادیم رو اینجا قرار میدیم تا بقیه دوستان موقع خرید با توجه به سلیقه خودشون راحت تر بتونن تصمیم بگیرن.
اول از همه هم خودم شروع میکنم

لطف میکنی راجع به تنوع محیطها و شخصیتها و کلا نقاط ضعف و قوت برامون بگی؟
(با اجازه ی بزرگترها):

محیط ها

اول از همه این بازی تا دلتون بخواد لوکیشنهای زیبا و جذاب داره که هر کدوم هم تا حدی مخصوص به یک یا دو شخصیت خاص است.
محیط های بازی با ریزه کاری هایی که حتی شاید نتونید تصور کنید طراحی شده.در ثانی اکثر محیط ها آنقدر بزرگ هستند(نسبت به بازی های fighting)که شاید با یکی دو راند بازی نتوانید همه ی محیط رو نگاه کنید.لوکیشنایی مثل رینگ بوکس،خیابان های بارونی با چاله های پر از آب،باغی پر از شکوفه ها که با حرکات بازیکن تغییر حرکت میدهند،معبد های چند تبقه ای و...

شخصیتها:
شخصیت ها با اینکه بدن هایی بسیار زیبا دارند ولی چهره ای کارتونی آنها رو از واقعیت کمی دور کردن.
لباس های شخصیت ها بسیار متنوع است. در ابتدا هر بازیکن فقط دو لباس دارد ولی در ادامه با به پایان رساندن مدهای بازی لباس ها به 4تا افزایش پیدا میکنند.این لباس ها آنقدر طبیعی هستند که با اوردن دوربین به روی آنها می توانید جنس هر کدام را تشخیص بدید

فنون:
هر شخصیت سبک رزمی خاص خود را داره البته گروهی هم که داستان هاشون نزدیک به هم هست با سبک های مشابه اما ضربات متنوعی کار را دنبال می کنند.(اسم سبک ها را بلد نیستم)
هر شخص نزدیک به 60 حرکت تهاجمی و نزدیک به 10 حرکت تدافعی دارد(استفاده از حرکات تدافعی سخت تر است ولی با مسلط شدن به این حرکات می توانید حریف را راحت تر از پای درآورید)

داستان:
هر شخصیت داستان متفاوتی دارد که در کل همه ی این داستان ها با هم مرتبط میشوند(به جز چند شخصیت فرعی که به بازی اضافه شده اند)
سری داستان های افراد به نسبت زود تموم میشه ولی بازی آنقدر مد های جالبی دارد که نگو!!!

فیلمها:
فیلمها گرافیکی دارند که نپرس:eek:
البته یکی از مشکلات من همین فیلمها بود زیر بعضی از این ها نکاتی داغان داشتند که باید مواظب می بودم که پدر مادرم چیزی نفهمن وگر نه...:hurted1:

امیدوارم توضیحاتم کافی بوده باشه

باتشکر OiLeS

آخرین ویرایش:

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
تاپیک خوبی میشه به چند شرط
1- بچه ها اینجارو تبدیل به چت روم نکنن
2- تاپیک رو منحرف نکنن و فقط راجب بازی ها بحث بشه
3- به نظر من راجب بازی هایی بحث بشه که بچه ها خریدن و از نزدیک دیدن یا اطلاع دقیق دارن راجبش چون بحرحال قیمت بازی کپی هم حدود 10 یا 12 تومان میشه که کم نیست و باید با چشم باز خرید کرد مثل ps2 نیست که مفت باشه خوشت نیومد بری یکی دیگه بخری;)
4- بچه ها اگه نقاط قوت و نقاط ضعف رو جداگونه بگن خیلی خوب میشه
اینی که اقای OiLeS (اسمشون نمیدونم چیه:blushing: ) توضیح دادن عالیه اگه بقیه هم اینطوری بگن چه شود این تاپیک

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
این وسعت لوکیشن که میگی مثله 2 میمونه که توی اون بعضی لوکیشنا میشد طرف رو پرت کرد پائین (مثله همون معبد طبقاتی که گفتی) و بقیه مبارزه اونجا انجام میشد؟
ضمنا مگه تو خوده بازی پروفایل کاراکتر ها نیست؟
لطف میکنی تعداد لوکیشن و شخصیت ها رو هم بگی:love:
پ.ن: همونطور که خودم تو پست اول ویرایش کردم و محمد گفت اینجا قراره تجربه شیرینگ باشه. یعنی منبع خودم. نه اینکه تو سایتها بگردیم و یه مطلب پیدا کنیم. با تشکر از توجهتون

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
نوشته شده توسط Ryo Hazuki:
این وسعت لوکیشن که میگی مثله 2 میمونه که توی اون بعضی لوکیشنا میشد طرف رو پرت کرد پائین (مثله همون معبد طبقاتی که گفتی) و بقیه مبارزه اونجا انجام میشد؟
ضمنا مگه تو خوده بازی پروفایل کاراکتر ها نیست؟
لطف میکنی تعداد لوکیشن و شخصیت ها رو هم بگی:love:
پ.ن: همونطور که خودم تو پست اول ویرایش کردم و محمد گفت اینجا قراره تجربه شیرینگ باشه. یعنی منبع خودم. نه اینکه تو سایتها بگردیم و یه مطلب پیدا کنیم. با تشکر از توجهتون
ج1.اره(ولی من شماره ی 2 رو بازی نکردم)
ج2.منظورتو نفهمید در مورد چیه؟(لطفا بیشتر توضیح بده)
ج3. 22 تا شخصیت و 15 لوکیشن(17 تا شخصیت اصلی با داستان خاص و 5 شخصیت مثل مستر چیف، این تعداد شخصیت بعلاوه ی یه سری از لوکیشن ها در ابتدا بسته ت اند وباید بازشون کرد)

باتشکر OiLeS (سهیل)

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
سلام
منم بازی Call of Duty 2 رو گرفتم و بازی میکنم و بنده هم به نوبه ی خودم در نبرد بین نیروهای حق علیه باطل شرکت کردم . باید بگم که بازی واقعا مهشریه .:eek: محیطها اونقدر بزرگن که شما به هر روشی که بخواید میتونین با دشمن مبازه کنید . ماموریتها متنوع اند. و جالبترین جاش واسه من موقعی بود که باید با تفنگ دوربین دار تیر اندازی کنیم . چون اول باید با فشار دادن آنالوگ نفسمون رو حبس کنیم بعد تیر اندازی کنیم . :eek::love::love::love:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
آقا بالاخره من هم جزو X360 دارها شدم
یه نکته را عرض کنم که کیفیت بازی ها روی Monitor خیلی بهتر از Tv هست
من قبلا در مورد رزلوشن بازی ها اشتباه فکر میکردم که ثابت هست
در صورتی که به راحتی قابل تغییر از 640 تا 1280.1024 (البته یه رزلوشن عجیب و غریب دیگه که یادم نیست چی بود هم وجود داشت) هستش
البته با وجود 4aa شاید بعضی ها این تفاوت را در نگاه اول حس نکنند
از این بابت هم اگر اشتباهی گفتم عذر خواهی می کنم
پس یادتون باشه زمانی که برای اولین بار دستگاه را به مانیتور وصل میکنید به صورت پیش فرض و قرار دادی در حالت 640،480 هستش ، که باید تغییرش بدید
البته در مورد Tv های معمولی دیگه بالاتر از 640 نمیشه

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
روي مانيتور هم تا 1360*768 بيشتر نميشه كرد.البته ماها كه از مانيتورهاي وايد اسكرين استفاده نميكنيم بهترين انتخاب 1280*1024 هستش.
اگه ميشه يكي چند تا عكس از بازيهاي 360 كه توسط خودش گرفته شده بذاره.(به غير از كال و بازيهاي لانچ.منظورم ابليويونه :d(

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
والا ظاهرا تنها کاری که میشه کرد با کارت کپچر باید عکس گرفت، مثل Pc نیستش که بشه با یه کلید عکس بگیری،البته تا اونجا که من اطلاع دارم

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
احسان جون دوربین دیجیتال واسه چیه پس !
خوب امید جان وقتی با هر دوربینی شما عکس بگیری نمی تونی اون کیفیت واقعی که با چشم میبنی رو در عکس ببینی !

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
2 عکس زیر مقایسه ی بازیه ی MOTO GP 06 برای XBOX 360 و MOTO GP3 برای PC

PC :
http://i.i.com.com/cnet.g2/images/2005/284/reviews/921123_20051012_screen010.jpg

XBOX 360
http://i.i.com.com/cnet.g2/images/2006/166/reviews/930270_20060616_screen004.jpg

این هم 2 تا عکس دیگه ،گرچه تصویر مال XBOX 360 را میتونستند 1280.1024 هم بگیرند در صورتی که 1024.576 گرفته شده

PC :
http://i.i.com.com/cnet.g2/images/2005/228/reviews/921123_20050817_screen019.jpg

XBOX 360
http://i.i.com.com/cnet.g2/images/2006/166/reviews/930270_20060616_screen006.jpg

البته مقایسه ی 2 ورژن از بازی کار درستی نیست ولی برای روشن شدن قضیه ی گرافیک این بازی روی XBOX 360 این عکس ها را گذاشتم

این همون تصاویری هست که من بر روی مانیتور میبینم
البته فیش VGA مال من یه مقدار افت کیفیت داره و سایه میندازه
که باید بگم از آلمان برام بفرستند

گرافیک این بازی 7/10 از GAMESPOT گرفته ولی GAMEPLAY 9/10 شده
میشه گفت فعلا بهترین شبیه ساز موتور سواری هستش
امتیاز کل هم 8.2/10

آخرین ویرایش:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
شما چقدر خر مايه هستين هي بازي ميخرين من كه اينقدر احمق بودم بازي tony hawcks american waste land رو خريدم اينقدر ناراضيم كه نگو ...........................

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر