بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

DRAGON50

کاربر سایت
May 4, 2006
36
نام
MOHAMMAD
سلام چون يکي از دوستان تقاضا کرده بودند من در مورد بازيdeadrising توضيح ميدم و اول اين که بازي محشريه اول بازي فرانک سوار يک هلي کوپتر وارد اون شهر ميشه که شما يک دوربين ديجيتال داريد که با اون ميتونيد از زامبيها عکس بگيريد که طريقه عکس گرفتن شکلهاي مختلفي داره که تو بازي اموزش داده ميشه بازي از۸ case تشکيل شده که هر کيس چند بخش دارد ودر کل بازي رو ۳ روزه ميشه تموم کرد ولي ماموريت هاي جانبي هم در بين موضوع اصلي وجود داره که شما بايد به مردمي که گرفتار زامبي ها شدن کمک کنيد مثلا يکي که پاش زخمي شده کولش کنيد و اداره پليس بياريد که البته هر ماموريتي زمان داره و اگر زماني که مهلت داريد اگر بگذرد شما اون ماموريت از دست ميديد کل بازي ۷۲ ساعت هستش که اتفاق ميفته گرافيک بازي حرف نداره:eek: مثلا تو يک مرحله از بازي ميريد داخل يک پارکينگ که حدودا بيت ۱۵۰ تا ۳۰۰ تا زامبي اونجاست ولي لا مصب يکذره کند نميشه وشما هر چي که در بازي ميبينيدميتونيد ازش استفاده کنيد مثل:کلت-شاتگان-مسلسل-توپ فوتبال که اونو به سمت زامبيها شوت ميکنيد وزامبيها پرت ميشن -چوب-قفسه-چوب بيسبال-قوطي رنگ-اره برقي-وسايل بدن سازي مثل دمبل-صندلي-ميز-مجسمه-گلدون-سطل-وخيلي چيزهاي ديگه که ازش استفاده کنيد وشما هر چي از بازي رو جلو بريد و به مردم کمک کنيد به مهارت هاي شما اضافه ميشه و توي اين بازي هدف کشتن زامبي نيست و خيلي جاها بايد در بريد ودر گوشه سمت راست پايين تعداد زامبي هايي رو که کشتيد مينهويسه که من فکر کنم يه 1000نفري کشتم:cheesygri و براي بذست اوردن جون از دست رفته ميتونيد از مواد غذايي داخل رستورانها واقع در فروشگاهها استفاده کنيد مثل:سيب زميني-پيتزا-شير-نوشابه-وغيره-مثلا ميتونيد دوتا ماده غذايي رو بگذاريد داخل مخلوط کن و يک ماده مقويتر بسازيد و جونتون رو کامل کنيد تو بازي ميشه از موتور-ماشين-دوچرخه استفاده کرد شما ميتونيد لباستون رو در فروشگاه لباس عوض کنيد مثلا ميتونيد لباس زنونه بپوشيد يا عينک افتابي بزنيد بعد از اين که قسمت اصلي داستان تموم شد قسمتovertime باز ميشه که ادامه داستان اصلي هستش که من اونجا گير کردم فقط ميتونم بگم که قسمتovertime براي نجات فرانک از زامبي شدن هست(بقيه داستان نميگم که بي مزه نشه) وداخل نقشه هم جاهايي کهs داره ميشه بازي رو سيو کنيد شرمنده اگه کوتاه بود :-"

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
آقا من farcry هم خریدم .بازی باحالیه!!!هر اسلحه ای رو می تونی دو تایی برداری(آدم یاد آرنولد میفته:p:cheesygri
بازیش در کل خیلی باحاله ولی فیزیکش یه نمه ضایع میزنه!!! اما من شنیدم یازیش اونقدر طولانیه که ارزش 10تومن چیه...15تومن هم داره;)
سوار انواع وسایل نقلیه هم میشه...حتی اتوبوس شرکت واحد(چقدر یخ:blushing:)

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
یه سوال داشتم کسانی که BTF 2 را روی XBOX 360 بازی کردند میتونند توضیح بدند که
1- گرافیک این 2 ورژن چه تفاوتی داره(PC & XBOX 360)
2-مقدار BOT ها در قسمت SINGLE-PLAYER چقدر هستش
3-آیا بدون موس و کیبورد انجام این بازی با کنترول XBOX 360 سخته یا آسون ؟(منظورم نشانه گیری هستش)
====================
در مورد بازیه Ghost Recon ورژن 360 توی این تاپیک http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=1818 یه مقداری توضیح دادم
اینجا عنوان کردم که اگر اسم تاپیک را دیدید با ورژن Pc اشتباه گرفته نشه
البته به نظر من یه تاپیک جدا را مطلبید

آخرین ویرایش:

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
با سلام خدمت همهديدم همه دارن يه بازي رو مينويسن گفتم ما هم شروع كنيمدر مورد داستان بازي بايد بگم كه زياد قوي نيست ولي كافيه تومي شخصيت اصلي بازي با قبيله ش مشكل داره (سرخپوسته) تصميم ميگيره با نامزدش از قبيله دور شن كه سفسنهي فضايي ها مياد و.....
گرافيك بازي خوبه و از موتور تقويت شدهي دووم3 استفاده ميكنه 40 در صد بازي حل معما ست و هوش مصنوعي دشمنان بسيار با لاست بطوري كه دشمنان پرواز كنننده بسيار سخت از پا در مي ايند و مدام در حال جاخالي دادن هستن خشونت بازي كمي بالاست و وقتي از دست دشمني عصباني مي شويد مي توا نيد با اچار بدن او را له ولورده كنيد!:shrewd: :gunner: :drooling:
جذابيت ديگر شما با اسله خود مي توانيد 2 كار بكنيد مثلا با اچار ميتوانيد ضربه معمولي بزنيد يا چنان محكم تو سر طرف بكوبي كه گردنش 3 بار بچرخه؟!:eek:
در مورد جاذبه در اين بازي كه ديگه ميدونيد!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Saint's Row

من Saint's Row رو گرفتم . فیزیک وگرافیکش عالیه {البته توی این سبک بازی ها} که بگزریم بازی رو قشنگ طراحی کردن . مثلا شخصیت باری رو می تونی خودت بسازی .2 . هر اسلحه ای رو که فکروش رو بکنید تو بازی هست از قبیل سرد و گرم {البته باید بخرید} .3. کلکسیونیاز انواع لباس ها { تیریپ خفن } . نوع آوری هم زیاد داره مثل بانک که میتونی پول بزاری توش و.......... داستان و روال بازی هم از سبک Gta پیروی میکنه اما به نظر من
1000 برابر از اون قشنگ تره .در آخر باید بگم خشونت بازی بالاست و همراه با واژه های رکیک.

UBI

کاربر سایت
Sep 23, 2005
163
سلام
دوستان کسی میتونه cheat از بازی Dead or Alive 4 بذاره که تمام کاراکترها آزاد بشه ! یا Unlocking Movie هاش باز بشه !!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
سلام
دوستان کسی میتونه cheat از بازی Dead or Alive 4 بذاره که تمام کاراکترها آزاد بشه ! یا Unlocking Movie هاش باز بشه !!
این کله چیزی بود که پیدا کردم:

Unlock Ein:
To unlock Ein in other modes, play through Story mode as Hitomi and defeat him at the end. After the intermission sequence you will be notified that Ein is unlocked. This applies to all modes but Story mode, as hidden characters do not have a story. Gen Fu:
Play through the game as Eliot and finish his Story mode. After the intermission sequence you will be notified Gen Fu is now playable in all modes except Story mode. No hidden characters can be used in Story mode.
Helena:
Complete Story mode with all sixteen characters to unlock her in all modes.
Leon:
Complete Story mode as Zack to unlock him in all modes except for Story mode.
Spartan-458:
Complete Story mode as Helena to unlock Spartan-458 from Halo in all modes except for Story mode.
Tengu:
Complete Time Attack mode with all characters, including the bonus characters.
Biolab Core stage:
Successfully complete Story mode.
Nassau Station stage:
Complete Story mode as Helena to unlock a stage similar to the first stage of Halo 2, the hangar area.
Tatami stage:
Unlock all costumes and system voices and complete story mode for all seventeen characters to access the Tatami stage, which has a floor mat with no walls.
Movie Theater mode:
Successfully complete Story mode.
More bounce:
As in the previous Dead Or Alive games, you may enter your age as "99" by going into your profile from the main menu. The female characters will be more "bouncy" than usual.
Alternate character appearance:
Press A to select a character, then press X, Y, or Start. Press A to start the match with the alternate appearance. Note: Not all characters have an alternate version.
Alternate costumes:
Complete Story mode to unlock an alternate costume with the following characters. If available, the next alternate costume for that character will be unlocked when Story mode is completed again with them.
Ayane C3, C4, C5, C6
Bass C3, C4
Bayman C3
Brad Wong C3
Christie C3, C4
Elliot C3, C4
Hayabusa C3, C4
Hayate C3, C4
Helena C3, C4 C5
Hitomi C3, C4, C5, C6, C7, C8
Jann Lee C3, C4
Kasumi C3, C4, C5, C6, C7
Kokoro C3, C4, C5, C6, C7
La Mariposa C3, C4, C5
Leifang C3, C4, C5, C6, C7
Tina C3, C4, C5
Zack C3, C4
Complete Time Attack mode under the default settings to unlock an alternate costume with the following characters. If available, the next alternate costume for that character will be unlocked when Time Attack mode is completed again with them.
Ein C3, C4
Genfu C3, C4
Leon C3, C4
Spartan-458 C3, C4, C5, C6, C7
Change system announcer's voice:
In the options menu, notice that you can choose different voices for the system announcer. To unlock additional voices, enter sparring mode and bring up the sparring menu. Select "Exercise" and you will be prompted to run through an extensive moves list. Once you complete it, that character's voice will be available as a system announcer.
To unlock the voice of Alpha-152, unlock the system announcer voice for all characters except Ein.

UBI

کاربر سایت
Sep 23, 2005
163
مرسی امین جان !
اینا رو از Cheathappens گذاشتی ! ;)
این گفته مثلا برای آزاد کردن Ein باید storymod بازی رو با Hitami تموم کنی تا آزاد بشه !!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Dead or Alive 4

از امین جان ممنونم که سریع هر مطلبی که داره در اختیار بچه ها میزاره . در مورد4 Dead or Alive باید بگم که UBI عزیز باید با تمام شخصیت ها بازی رو تموم کنی . برای ازد کردن بقیه لباسها با شخصیت مورد نظر رو Level
HARD بازی رو تموم کن از همه مهم تر اینه که { آدم بازی رو با هوش . زور بازو . حوصله و صبر به اخر برسونه } یک حال دیگه ای داره . لذتش رو نمیشه توصیف کرد. من که Prey رو تموم کردم حالی بهم داد که نگو .
معما هاش واقعا محشر بود و باید تمام حواست رو جمع میکردی .در کل بازی ردیفی هست . اگه بازی نکنید از دست دادید.درموردش بایدبگم حال وهوای Doom رو داره {البته 100 درجه بهتر } و معماهای Half _Life .
{این ها فقط نظر شخصی منه امید وارم کسی رو نارحت نکرده باشم }

2iasiux.jpg

2pocbgl.jpg

موفق باشی

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
از دوستان یه خواهشی داشتم ،
درسته که میشه امتیاز بازی ها را توی سایت ها به راحتی پیدا کرد ولی اگر میشه اگر واقعا بازیی ارزش خریدن را داره معرفی کنند و اگر بازی هم ارزش 8 هزار تومن به بالا را نداره هم عنوان کنند
برای شروع از کسانی که بازیه Battle Field 2 را روی هر 2 پلتفورم Pc و Xbox 360 بازی کردند
1-از لحاظ بصری چه مقدار تفاوت دارند
2-آیا ورژن Xbox 360 با کنترل این دستگاه مشکلی نداره ؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
اره UBI جان از اون سایت گزاشتم!!
شرمنده که کمکی نتونستم بکنم:blushing:
این چیزهایی که گفتی هم نمیفهمم چون اصلا 360 ندارم:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟