بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

dvdirani

کاربر سایت
May 9, 2008
410
نام
مهدی
دوستان من بورن کونسپیراسی رو بازی کردم و تمومش کردم واقعا لذت بردم و وقتی زود تموم شد واقعا ناراحت شدم حالا به نظر شما تو این سبک دیگه چی بگیرم خوبه؟تو هومان خوبه؟در ضمن بازی زیاد قدیمی هم معرفی نکنین
من خودم مثل شما خیلی ازش خوشم اومد بازی مثل این من ندیدم
یه باره دیگه بازی روروی هاردش تموم کردم

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
سلام
آخه يه نفر نيست كه به من كمك كنه چند بار دارم اين سوال مطرح مي كنم كه چطوري با دو تا ايكس باس مي تونم بازي هاي دو نفره رو بازي كنم لطفا اگه تاپيكي در مورد شبكه كردن دو كنسول هست لينكشو برام بزاريد شايد اونجا كسي باشه منو راهنمايي كنه اينجا فقط گفتيتد كه بريد تو سيستم لينك بازي دونفره مي شه ولي چطوري بايد اينكار بكنم دو تا كنسول با همون سيم رابطي كه به لايو وصل مي شه بهمديگه وصل كنم يا يه رابطه ديگه مي خواد .
لطفا كسي منو راهنمايي كنه با سپاس فراوان

آخرین ویرایش:

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
دوستان من بورن کونسپیراسی رو بازی کردم و تمومش کردم واقعا لذت بردم و وقتی زود تموم شد واقعا ناراحت شدم حالا به نظر شما تو این سبک دیگه چی بگیرم خوبه؟تو هومان خوبه؟در ضمن بازی زیاد قدیمی هم معرفی نکنین

سلام
میشه اسم بازی رو به انگلیسی بنویسید ؟ ببینم چیه ;)
من یکم دیگه میخام چند تا بازی بخرم شاید اینم خریدم:love:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
Viking: Battle For Asgard را راست میگه هیچ کس نخره ولی BOURNE CONSPIRACY مراحل دو به بعدش عالی هست

من با این بازی اصلا حال نکردم ، نه اینکه بگم بازی از نظر فنی مشکل داشت ، نه ، هم از نظر گرافیک ، هم داستان ، هم صداگذاری و هم گیم پلی بازی خوبی بود
ولی من نه با گرافیکش حال کردم ، نه با گیم پلی اون
یه کم مصنوعی کار شده بود و سیستم تیراندزی جالبی نداشت ( البته سوء تفاهم پیش نیاد ، بازی هم مثل فیلم و کتاب ، یه چیزی هستش که به سلیقه آدم بر میگرده ، مثلا خود من عاشق بازی god father هستم چون فیلمشا دوست دارم ولی بعضی ها از این بازی به شدت متنفرن )

ولی در کل بازی The Bourne Conspriacy بازی هست که ارزش یه بار امتحان کردنو داره

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
من با این بازی اصلا حال نکردم ، نه اینکه بگم بازی از نظر فنی مشکل داشت ، نه ، هم از نظر گرافیک ، هم داستان ، هم صداگذاری و هم گیم پلی بازی خوبی بود
یه کم مصنوعی کار شده بود و سیستم تیراندزی جالبی نداشت ( البته سوء تفاهم پیش نیاد ، بازی هم مثل فیلم و کتاب ، یه چیزی هستش که به سلیقه آدم بر میگرده ، مثلا خود من عاشق بازی god father هستم چون فیلمشا دوست دارم ولی بعضی ها از این بازی به شدت متنفرن )

باهات موافقم.منم با بازی حال نکردم.کلا بی روح بود و سیستم نشانه گیریش جالب نبود.

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351

بزرگترین مشکلش مصنوعی بودنش و انیمیشن سازیش بود
ولی بازیه جالبی بود

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
اگه ميشه از بين اين بازيها، 4تاش رو انتخاب كنين تا من بگيرم، اگه توضيحي هم در مورد انتخابتون بدين ممنون ميشم (هم من هم حسين)

PREY, Battlefield Badcompany, GTA4, COD4, Darkness, OrangeBox, MOH:Airborn, BioShock, FEAR, Assassin's Creed و Dark Messiah

با سبك همشون هم آشنام ولي باز انتخابش برام سخته، COD4 رو دوست دارم ولي چون مولتي بازي نميكنم، دلم نمياد بگيرمش چون single playerش خيلي كوتاهه.

به اين ليست خواستم GRAW1 GRAW2 VEGAS 1 VEGAS2 رو هم اضافه كنم، اگه از اينا هم چيزي به ذهنتون خوب رسيد بگين.

ضمنا گرافيك برام اونقد مهم نيست كه GamePlay هستش.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر