بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,134
خيلي ممنون اگه بهترين از نظر خودتون (اونايي كه اومده) رو هم بگين عالي ميشه
اينكه گفتين RedAlert 3 يعني 1 و 2 هم برا 360 هستش ديگه آره؟؟
نه بابا دلت خوشه.
1و2 که مال عهد بوقه. خواستی میتونی بری رو PS1 بازی کنی.:laughing: جدی میگم. داره.

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
اينكه گفتين RedAlert 3 يعني 1 و 2 هم برا 360 هستش ديگه آره؟؟[/quote]

نه دوست عزیز نیست ولی red alert 1 رو روی ps1(یه 2 هم داره که اصلا مثل 2ی pc نیست و بهتره 2و یوریز رونج رو روی pc بازی کنی)من این بازی رو یه 100 باری تموم کردم و میگم که 2 رو روی ps1 بازی نکن که گرافیک 1 رو داره با مراحل جدید ولی من با pcی 2 خیلی حال کردم و 200000000 باری تمومش کردم.3 هم خیلی منتظرش بودم و هستم:love:

dvdirani

کاربر سایت
May 9, 2008
410
نام
مهدی
این TMNT چه طور بازی هست؟:confused:
یعنی این چند روز که بازی درست حسابی نداریم میتونه سرگرممون کنه؟
در ضمن من یه Game play از Too Human دیدم چنگی به دل نمیزنه یعنی بازی جالبی نبود پاک ناامید شدیم رفت:biggrin1:
فقط به درد اچیومنت میخوره

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
سلام
این بازی Lost Odyssey ارزش بازی کردن را داره؟

اگر از سبکش خوشت میاد دریغ نکن
خیلی ها که این سبکو دوست دارن فقط واسه این بازی یک 360 میگیرن :biggrin1::love:
وقعا عالی هست الان که میبنی کم در موردش صحبت میشه چون از تاریخ اومدنش زیاد میگزره

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
496
اگر از سبکش خوشت میاد دریغ نکن
خیلی ها که این سبکو دوست دارن فقط واسه این بازی یک 360 میگیرن :biggrin1::love:
وقعا عالی هست الان که میبنی کم در موردش صحبت میشه چون از تاریخ اومدنش زیاد میگزره

سبک بازی چی هست؟ سخت که نیست مثل نینجا گایدن 2:biggrin1::biggrin1::biggrin1: مثل این که 4 تا dvd هست درست

اگر هم میشود چندتا بازی تو سبک BOURNE CONSPIRACY معرفی کنید

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سبک بازی چی هست؟ سخت که نیست مثل نینجا گایدن 2:biggrin1::biggrin1::biggrin1: مثل این که 4 تا dvd هست درست

اگر هم میشود چندتا بازی تو سبک BOURNE CONSPIRACY معرفی کنید

عزیز جان به درده شما نمیخوره (فکر کنم)
چون jrpg هست و فکر نمیکنم با توجه به بازی ای که گفتی از لاست اودیسه خوشت بیاد

تو سبکی هم که خواستی بازی خیلی کمه تقریبا میشه گفت که این بازیه بورن منحصر به فرده

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,015
نام
امیر حسین
سلام.
من این بازی ها رو امروز سفارش دادم:

میشه در مورد هر کدومش یه توضیح کوچولو بدید ببینم چجورین؟
راستیی.یه بازی اتوموبییلی خفن هم معرفی کنین.این بازیی grid رو تو پیسی داشتم.کنترلش بی نهایت سخته.اصلا نمیشه بازی کرد با صفحه کلید.چی پیشنهاد میدید؟

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
ببين دوست عزيز Soulcalibur IV يه بازي فايتينگ خوب كه طرفداراي زيادي داره اما نه به اندازه تكن gta4 كه در يك كلام فوق العاده هست هالو 3 پرفروشترين بازي xbox360و انحصاري است كه يه اكشن اول شخص يا عاشقش ميشي يا حالت به هم ميخوره البته زود قضاوت نكن 2-3 مرحله رد كن به وسايل نقليه اش برسي بعد اظهار نظر كن Battlefield: Bad Companyيه بازي اول شخص خوب كه من بازي نكردمCondemned 2: Bloodshotيه اول شخص ترسناك خوش ساخت كه من ازش خوشم نيومد نمي دونم چراRobert Ludlum's The Bourne Conspiracyبازي زيبايي يه سوم شخص كه قسمتاي تن به نتنش جالب تر هستNinja Gaiden II يه بازي سوم شخص اكشن سخت كه به نظر من بهترين بازي هست كه تا به حال در عمرم بازي كردم از اتاري تا 360يورو 2008 هم ان چيز كه عيان است چه حاجت به بيان است

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
سلام
اگر میشه یک سایت رو که لیست تمام بازی ها xbox رو با معرفی و عکس داره معرفی کنید که ببینم چه بازی بخرم

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان من بورن کونسپیراسی رو بازی کردم و تمومش کردم واقعا لذت بردم و وقتی زود تموم شد واقعا ناراحت شدم حالا به نظر شما تو این سبک دیگه چی بگیرم خوبه؟تو هومان خوبه؟در ضمن بازی زیاد قدیمی هم معرفی نکنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر