بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
تک وتوک اینجور بازیم گیر میاد مثل همین بورن ارباب حلقه ها کونگ فو پاندا ولی این یکی واقعا تاسف باره من فکر میکردم اینم مثل جیسون بورن هستش ولی:(
به خاطر همین توصیه میکنم اصلا بهش فکر نکنید اونم بعد یه بازی خوش ساخت مثلNINJA GAIDEN 2

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
من كه هزار بار تو اين تاپيك گفتمhell boyرو نخريد چون من تضميني نمي كنم كه بعد از 5دقيقه كنسول وديسك سالم بمونند

آخرین ویرایش:

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
دوست عزيز از من ميشنوي بيخيال هر دوتاش شو اولي كه يه فوتبال امريكايي هست كه هيچي ازش نميفهمي دومي هم از رو انيميشنش ساختن ديگه خودت تا تهش برو اين همه بازي خوب چه گيري دادي به اين اشغالا

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
top spin 3

سلام
من واقعا این همه شور و شعق رو وقتی در مورد این بازی میبینم اشک تو چشمام جمع میشه:biggrin1:

به نظر من درکل یه لول تو سبک خودش بالاتر اومده(به نصبت شماره های قبلیش) ولی بازم (به نظر من) نمیتونه به ویرچوا تنیس برسه اونم بیشتر به خاطر نوع گیمپلی وگرنه در مورد بقیه ی قسمت ها بازی تقریبا تا بهترینه از گزافیک گرفته تا نوع چهره ها و الالخصوص نوع عرقی که کارکتر ها به نصبت فعالیتشون میکنن که واقعا عالیه و خیلی به چشم میاد
در مورد نوع قیافه ی کارکتر ها هم بگم که در کل با این که خیلی طبیعی و زیبا و پرجزئیات شده نمیشه به نصبت ویرچوا یه برنده محسوبش کرد چون ویرچوا با این که جزئیات صورت هر کارکتر کمتر بود (اصل قیافه به شخصیت واقعی نزدیک تر بود)
سیستم استامینای بازی هم به نظر من یه نقطه ی قوت در مقابل ویرچوا محسوب میشه............ نوع لول اپ کردن کارکتر هم خوبه و حد اقل از سمش کروت تنیس خیلی بهتره ولی باز هم در مقابل ویرچوا نمیشه از این موضوع به عنوان یک نقطه ی قوت نام برد
درجه سختی بازی هم واقعا بالاست و در ابتدا و حتی تا اواسط بازی باید روی هارد و ویری هارد رو قطعا و قطعا خط بکشید (بقیه ی درجات هم به نصبت حرفه ایت هر نفر تقسیم میشه ولی حتی وری ایزیش هم خیلی اسون نیست)
دیگه همینا دیگه.............

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام دوست عزيز من كه گفتم wall e از روي انيميشنش ساخته شده روي دودي مجله بازي نما هم بود ومن رو pcنصب كردم و مثل اكثر بازي هاي ديگه اينچنيني كه از روي فيلم يا انيميشنش ساخته شده مفت نميارزه اما اينratatouileنمره خوبي از گيم اسپات نگرفته اما اگه به بازي هاي پلاتفرمر علاقه داري خوب بخر و اين كونگ فو پاندا هم ميگن اي بد نيستم اگه به بازي هاي اين سبك و باز هم بازي هاي پلاتفرمر علافه داري بسم الله من كه طرفدار پر پا قرص اين سبكم راستي ps3 man جان به جز تعداد محدودي از اين بازيها كه حوب كار شدن بقيه شون مفت نميارزه و من كسي رو نمي شناسم كه اين بازي ها رو دوست داشته باشه به جز تعداد محدودي بازي مثل چيسون بورن

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
این BOURNE چطوره؟! بخرم؟ الان آخرای GTA هستم میخوام ببینم اگر بعد این برم BOURNE ضد حال نمیخورم؟! بازیش سندباکس هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر