بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
منی که اون F.e.a.r. قبلی رو بازی نکردم اینو بگیرم بهتره ؟

f.e.a.r اولی رو بازی کن هم بازی خوبیه هم اینکه داستانش رو بفهمی! ارزشش رو داره بری بگیریش از گیم اسپات امتیاز خوب 8.6 هم گرفته!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
CONAN va AGE OF CONAN : THE HYBORIAN ADVENTURES che farghi mikonan ?
rabty daran be ham ?
این دو بازی هیچ ربطی به هم ندارند.
بازی Conan که در حال حاضر موجود هست برای خرید یه بازی Action Adventure با تصویر سوم شخص هست که کاملا از روی بازی god of war کپی برداری شده.
بازی Age of Conan یه بازی MMORPG هست یعنی فقط آنلاین هست به این صورت که شما یه شخصیت می سازید و با دیگران در یک دنیای مجازی به بازی می پردازید البته با توجه به داستانی که در بازی وجود داره.

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
من بازی naruto رو گرفتم اگه از این سری خوشتون میاد از دستش ندید. در کل هم بازیه خوبیه سبکش هم اکشن هست با مایه هایی از ادونچر. اگه چیزی هم ازش نمیدونید نگران نباشید تو بازی یه سری اطلاعات بهتون میده که خیلی مات و مبهوت نمونید.

fly

کاربر سایت
Jun 30, 2007
214
نام
کوروش
داستان بازي در سال 2007 اتفاق مي افتد.قهرمان ما ،مايکل سويفت Michael Swift يک خلبان ازمايشي ارتش امريکاست که مامور مي شود يک لباس مخصوص را ازمايش کند.اين لباس مخصوص بدون اينکه تاثيري روي فرد بگذارد زمان محيط اطراف را تغيير مي دهد. سويفت به موفقيت تمام به سال 1911 سفر مي کند ولي پس از بازگشت متوجه مي شود سفر او در زمان تاثيرات بسياري را به دنبال داشته.تاريخ تغيير پيدا کرده و دولت ايالات متحده اکنون به دست شخصي فاشيست و ديکتاتور به نام Krone افتاده است.و سويفت اکنون تنها اميد بشريت است. اين لباس داراي انرژِي است که براي کنترل زمان مصرف ميشه البته بعد از مدت کوتاهي دوباره شارژ شده و ميتونيد ازش استفاده کنيد. شما سه تاثير ميتونيد روي زمان بذاريد : 1- کند کردن زمان :در اين حالت انرژي کمتري رو لباس شما مصرف ميکنه و جاهاي زيادي به دردتون ميخوره .وقتي از اين تکنيک استفاده کنيد صفحه بازي يکم تار ميشه. 2- متوقف کردن زمان که خيلي جالبه و مثلا ميتوانيد زمان رو نگه داشته و از آتش بگذريد. حتما اين سوال پيش مياد چه ربطي داره بازم ميسوزيم ولي نه وقتي زمان متوقف بشه ماده هم که تحت تاثير زمان هست متوقف ميشه و اثرش رو از دست ميده و به شما آسيبي نميرسه . 3- سومي هم بازگشت يا به عقب برگردوندن زمان. شما با اين کار ميتوانيد همه مواد و اجسام محيط رو به زمان عقب برگردونيد و مثلا جريان آب يا باد رو برعکس کنيد، اتفاقات چند دقيقه پيش رو به دوباره ببينيد و در اونها تغييراتي ايجاد کنيد و يا مثلا طبق گفته سازنده ها ميتونيد به يک سکو رو که بالاي شماست تخريب کنيد موقع افتادن اون سکو زمان رو متوقف کرده روي سکو بريد و دوباره به عقب برگردونيد اينجوري و اينجوري ميتونيد مثلا به بالاي ساختماني که ازدسترس شما خارجه برويد !! .در اين حالت تصوير به رنگ زرد مانند قديمي در مياد.
اطلاعات من در مورد بازی همینقدر بود .امیدوارم بدرد بخور باشه.با سپاس

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
دوستان سلام ، با توجه به اينكه من تازه به جمع xbox 360 دارها اضافه شدم و تو زمينه بازيها آماتور هستم لطفا بگيد بعد از آمدن اين پيغام تو بازي cod 3 چكار كنم در ضمن اين پيغام تو بازي spiderman 3 هم اومد كه ديگه از اينجا ببعد نميدونم چكار كنم . ممنون ميشم راهنمائي كنيد.
اينم عكسش: http://i24.tinypic.com/1zm2t88.jpg

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دوستان سلام ، با توجه به اينكه من تازه به جمع xbox 360 دارها اضافه شدم و تو زمينه بازيها آماتور هستم لطفا بگيد بعد از آمدن اين پيغام تو بازي cod 3 چكار كنم در ضمن اين پيغام تو بازي spiderman 3 هم اومد كه ديگه از اينجا ببعد نميدونم چكار كنم . ممنون ميشم راهنمائي كنيد.
اينم عكسش: http://i24.tinypic.com/1zm2t88.jpg
بابا ایول زدی رو دست هر چی گیمر بود خدایی
مگه تا حالا بازی نکردی که این حرفو می زنی اون پیغام ماله بخش آموزشیه بازی COD 3 هست :laughing:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
بابا ایول زدی رو دست هر چی گیمر بود خدایی
مگه تا حالا بازی نکردی که این حرفو می زنی اون پیغام ماله بخش آموزشیه بازی COD 3 هست :laughing:
علی جون حالا که تیکه رو بهش انداختی حداقل راه حلش رو هم میگفتی دیگه ! :laughing:
دوست عزیز شما آنالوگ سمت راست ( همون گردالیه ! :biggrin1: ) رو یه بار فشار بدین !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر