بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
امروز game one تریلری از بازی blade storm رو نشون داد که برای 360 و پلی 3 میاد از شواهد و قرائن پیداست این بازینمونه ای دیگه از سبک havenly sword خواهد بود . من به این بازیها میگم بازی جاپونی:biggrin1:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
سلام .
لطفا بگيد جنس سي دي رو چجوري تشخيص دهيم.منظورم verbutium يا richo و ايراني هاست.
ممنون مي شم.:praying:
اگه چاپ داشته باشه تقريبا نمي شه فهميد ولي تو بازي هم مي توني بفهمي ... مثلا HP هي Clean ميده ... :laughing: شوخي کردم. اگه بدون چاپ هم باشه که مارکش مشخصه ;)
کسی اینجا Juiced 2 رو بازی کرده !؟!؟ اگر کرده به من بگه میشه توش سیستم انداخت یا نه !؟
بازي خيلي بديه ... مثله يکش مي مونه :sick: .... نه نمي شه ;).. خودش رندم اسپرت مي کنه ;)

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
با سلام
كسي مي دونه كه چرا موقعي كه من بازي bioshok رو بازي مي كنم و به مرحله دوم مي رسم و بازي رو سيو مي كنم ونقتي فردا مي يام ادامه بازي رو بكنم كلا پروفايل منو پاك مي كنه وكليه بازي هايي كه تو اون پروفايل ذخيره كرده بودم پاك مي شه تا حالا 3 بار اين بازي رو كردم هر 3 بار هم با اين مشكل مواجع شدم شما فكر مي كنيد مشكل از سي دي بازيم هستش . من موندم كه چطوري اين بازي رو تمومش كنم چون خيلي ازش خوشم اومده اگه مي شه كسي كمكم كنه :(

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
با سلام
كسي مي دونه كه چرا موقعي كه من بازي bioshok رو بازي مي كنم و به مرحله دوم مي رسم و بازي رو سيو مي كنم ونقتي فردا مي يام ادامه بازي رو بكنم كلا پروفايل منو پاك مي كنه وكليه بازي هايي كه تو اون پروفايل ذخيره كرده بودم پاك مي شه تا حالا 3 بار اين بازي رو كردم هر 3 بار هم با اين مشكل مواجع شدم شما فكر مي كنيد مشكل از سي دي بازيم هستش . من موندم كه چطوري اين بازي رو تمومش كنم چون خيلي ازش خوشم اومده اگه مي شه كسي كمكم كنه :(
عمرا!
چه ربطی به سی دی داره؟!
ببین مطمئنی همه ی سیوهاش تو پروفایلت میپره؟!خیلی عجیبه..

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
همون مشکل قدیمی...شما بجای اینکه روی Continue بروی ، سیو رو از Load Game لود کن.

---------
Crash of The Titans رو گرفتم.واقعا" بازی زیبا ، خنده دار و جذابی شده است.نسبت به نسخه های PS2 ّش تقریبا" بدون باگ به نظر میاید ولی یک باگ خیلی اذیت می کند و اون هم نخوردن ضربات کناری به تایتان ها است.

از Orange Box هم کمی Portals بازی کردم ، حالم یه جوری شد ولی باقی پکیج عالی است.

FIFA 08 هم Manager Mode رو تازه با رئال مادرید شروع کردم و دو بازی اولم رو 2-0 بردم.این شماره خیلی بهتر شده است.

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
آره تا حالا سه بار كل پروفايل پاك مي شه وقتي بازي مي كنم بازي سيو مي شه و چند بار امتحان كردم سيو كردم و رفتم كمي جلوتر و بعد دباره لودش كردم درست از همونجايي كه سيو كردم بازي اجرا شد مشكل موقعي هستش كه دستگاه رو خاموش مي كنم و فردا مي يام بازي كنم بازي تا مياد پرو فايل رو پيدا كنه نمي دونم چرا بازي از اول اجرا مي شه و كل پروفايل پاك مي شه و روز از نو روزي هم ازنو واقعا كه حسابي كلافه شدم . فقط هم همين بازي پروفايل خراب مي كنه :mad:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
امکان نداره اون مال نسخه pc هست توی 360 من راحت سیو میکنم مشکلی هم نداریم باید بری در option ,
Strong dvice را HARD DRIVE انتخاب کنی Auto save را هم on کن

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
سلام،
از دوستان کسی Xbox Live Unplugged رو داره؟ زمانی که دیسک رو داخل Tray قرار میدم ، پیغام میده : Unplayable Disk. کسی میتونه بگه مشکل از کجاست؟ ( نوع دیسک Verbatim هست )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر