بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
آقا این چیزا رو بی خیال شو ما هنوز منتظر عکس از هتسینک جدید توی کنسولتیم ها . ملتی رو گذاشتی سر کار ، تا فردا فرصت داری بگیری وگرنه :boxing::hurted1::gunner::sniper::discussion:

------------------------------
این بازی خودش تاپیک داره

بحث اون جداست.من کنسولم رو بلد نیستم باز کنم پشتش رو.حالا تا این رو میگم هی بگو برو تو نکست جن هست.
بگید با چی قسمتش پشتش رو باز کنم تا عکس هم برات بگذارم.

در ضمن این بازی هم سفارش دادم بفرستن برام :love:

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
SEGA Rally یه بازی کاملا Arcade هست و فقط برای کسایی خوبه که علاقه به بازی های مایشن ندارن و فقط برای تفریح و سرگرمی این سبک رو بازی می کنن. چون بازی فقط جنبه Fun داره و عناصر طبیعی بودن تقریبا توش پیدا نمی شه. یه چیزی تو مایه های NFS هست که رالی کرده باشنش. تنها نکته جالب بازی هم زمین گل آلود بازی هست که با عبور ماشین ها وضعیتش تغییر می کنه و باعث تغییر کنترل ماشین و کثیف شدنش می شه.

این بازی برای ماشین دوستان اصلا قابله مقایسه با DiRT نیست.
مرسی اشکان جان.بازم مثل همیشه کامل و بی نقص جواب دادی :blushing:
البته منم خودمو یه ریسینگ باز حرفه ای نمیدونم اما اعتراف میکنم که به بازیهای ریسینگ و خصوصا ریس سیمیولیشن عشق میورزم و در درجه اول انتخاب بازیهام هستش.
...............................
یعنی از nfs هم وامونده.پیستها و ماشینهاش چی ؟ real هستند؟
......................
راستی چرا یه بازی ادونچر کار درست برا 360 نمیاد؟یادش بخیر یه زمانی دراکولای ps1 چه حالی میداد:p

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
البته منم خودمو یه ریسینگ باز حرفه ای نمیدونم اما اعتراف میکنم که به بازیهای ریسینگ و خصوصا ریس سیمیولیشن عشق میورزم و در درجه اول انتخاب بازیهام هستش.
...............................
یعنی از nfs هم وامونده.پیستها و ماشینهاش چی ؟ real هستند؟
......................
:p

بابک جون عشق ریس داری JUICED 2 رو بازی کنن END تیونینگه

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
مرسی اشکان جان.بازم مثل همیشه کامل و بی نقص جواب دادی :blushing:
البته منم خودمو یه ریسینگ باز حرفه ای نمیدونم اما اعتراف میکنم که بازیهای ریسینگ و خصوصا سیمیولیشن عشق میورزم و در درجه اول انتخاب بازیهام هستش.یعنی از nfs هم وامونده.پیستها و ماشینهاش چی ؟ real هستند؟
راستی چرا یه بازی ادونچر کار دست برا 360 نمیاد؟یادش بخیر یه زمانی دراکولای ps1 چه حالی میداد:p
ببین بابک جان بازی کلا از نظر تنوع محیطی 4 منطقه داره که شامل کوهستانی، بیابانی و ... می شه که هر کدوم جاده های متفاوتی رو دارند که تنوعش نسبتا بد نیست.
ماشین های بازیشم همه واقعی و لایسنس شده هستند (imperza - lancer evo - 206 - Xara و ...) ولی مثلا تمامی ماشین های بازی همه یه قدرت دارند و فرقی اصلا نداره که شما چی انتخاب می کنی فقط قیافه هست که تغییر می کنه. تنوع ماشین هاشم نسبت به DiRT خیلی کمتره.
مثلا یکی از نقاط ضعف که آدمو دقیقا یاد بازی های ماشین SEGA می ندازه اینکه ماشین ها از جاده خارج نمی شوند و چه کنار جاده مانعی وجود داشته باشه یا نداشته باشه باز ماشین گیر می کنه و خود به خود مسیرش به طرف حاده بر می گرده:) تصادف هم که بازی اصلا نداره و حتی خراشی هم برداشته نمی شه.
بازی شامل مسابقات 6 نفره همزمان و همچنین زمان گیری می باشد.

گرافیک بازی در نگاه کلی خیلی خوش آب و رنگ و قشنگه و طراحی ماشین ها هم واقعا خوب کار شده ولی یه اشکال داره که من به شدت بدم میاد در سبک ریسینگ؛ (نظر شخصی!) گرافیک بازی حالت کارتونی داره.

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
بابک جون عشق ریس داری JUICED 2 رو بازی کنن END تیونینگه
متاسفانه اصلا نمره ی خوبی نیاورده و انتظار ها رو بر اورده نکرده;)

تمامی ماشین های بازی همه یه قدرت دارند و فرقی اصلا نداره که شما چی انتخاب می کنی فقط قیافه هست که تغییر می کنه. تنوع ماشین هاشم نسبت به DiRT خیلی کمتره.
مثلا یکی از نقاط ضعف که آدمو دقیقا یاد بازی های ماشین SEGA می ندازه اینکه ماشین ها از جاده خارج نمی شوند و چه کنار جاده مانعی وجود داشته باشه یا نداشته باشه باز ماشین گیر می کنه و خود به خود مسیرش به طرف حاده بر می گرده تصادف هم که بازی اصلا نداره و حتی خراشی هم برداشته نمی شه.
چه بد:(فکر میکردم بازی بدی نباشه:confused:پس بیخیالش.همون pgr4 فکر کنم فعلا بتونه راضیم کنه.این سگا هم چند وقت یه بار میزنه سرش یه بازی خوب میده بیرون .حالا باید دید کی نوبتش میشه:)
.............
پ.ن:اشکان خان امضاتو عشقه
238.gif
البته من خودم عشق لانسرم ولی خوب اگه از این ماشین آلمانیها هم اگه بدن ای بد نیست ,سوار میشیم
14.gif

آخرین ویرایش:

behtash_jabbari

کاربر سایت
Oct 2, 2006
343
نام
BGKH
سلام بچه ها من یک مدت خیلی زیادی سری به بازی سنترو ایکس باکسم نزدم. برای همین نمی دونم چه بازیه های جدید اومده؟ هالو 3 اومد بالاخره یا نه ؟:-"

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
سلام بچه ها من یک مدت خیلی زیادی سری به بازی سنترو ایکس باکسم نزدم. برای همین نمی دونم چه بازیه های جدید اومده؟ هالو 3 اومد بالاخره یا نه ؟:-"

بله اومد.حسابی هم ترکوند.

آقا این بازی Crash ه اومد ؟ اگه کسی بازی کرده 1/2 خط دربارش توضیح بده

آره.اومده.یکی از این فروشگاه ها فکر کنم آورده.

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
منم بیشتر از تو توی کفشم.
امتیازاش همه 10 از 10 یا بیشترین امتیازی که برای یک بازی میشه در نظر گرفت.رکورد دار بازی های پرفروش دنیا شد.1.8 میلیون نسخه فقط توی یک شب فروخت.
من تریلر هاشو که دیدم حسابی کفم برید.این هفته میرسه دستم.

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
با سلام يه مشكل پيش اومده كه حسابي حالم گرفته . من يه پروفايل براي ذخيره بازي ها مخصوص خودم درست كردم تا بازي هايي كه انجام مي دم توش ذخيره كنم و يه پروفايلم براي داداشم درست كردم كه اون بازي هاشو تو ون ذخيره مي كنه ولي نمي دون چرا فرداش اومدم بازي كنم نه ا ذخيره بازي خبر بود نه پروفايل بود يعني پروفايلم پاك شده بود . بعد اومدم دباره يه پروفايل درست كردم و بازي رو توش ذخيره كردم فردا اومدم بازي كنم ايندفعه پرو فايل بودش ولي ذخيره بازي خبري نبود حسابي كلافه شدم نمي دونم مشكل از كجاست بازي bioshock رو بازي مي كنم بعد از چند ساعت بازي و رفتن چند مرحله باز دوباره بايد از اول بازي كنم يه چيزي ديگه كه متوجه شدم رفتم تو قسمت مموري ديدم كه اين بازي چند جا ذخيره شده ولي روي عكسي كه جلوي ذخيره شدن بازي مي زاره علامت مثلث زرد رنگ داره ولي مقدار 250kb يا عدد هاي ديگه هستش حالا من نمي دونم مشكل در بازي هستش كه خوب ذخيره نمي شه يا مشكل جاي ديگه هستش البته گاه گاهي بازي هنگ مي كنه و دباره دستگاه روشن و خاموش مي كنم :((

civilization2007

کاربر سایت
Aug 10, 2007
78
نام
علی نفری
اگه منتظر یه بازی racing درجه یک هستید فقط صبر کنید تا برترین ریسینگ دنیا برسه و اون عنوان چیزی نیست به غیر از ::love::love::love: NEED FOR SPEED : PRO STREET:love::love::love: و هیچ بازی به این قشنگی نیومده و نخواهد آمد. بازی که میتونی توش با حداکثر سرعت مسابقه بدی و لذت ببری و نگران چیزهایی مثل خارج شدن از رینگ و دیگر چیزها نیستید. اینقدر منتظر این بازی هستم که دارم دیوونه میشم.:p

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
اگه منتظر یه بازی racing درجه یک هستید فقط صبر کنید تا برترین ریسینگ دنیا برسه و اون عنوان چیزی نیست به غیر از ::love::love::love: NEED FOR SPEED : PRO STREET:love::love::love: و هیچ بازی به این قشنگی نیومده و نخواهد آمد. بازی که میتونی توش با حداکثر سرعت مسابقه بدی و لذت ببری و نگران چیزهایی مثل خارج شدن از رینگ و دیگر چیزها نیستید. اینقدر منتظر این بازی هستم که دارم دیوونه میشم.:p

اصلا ارزش نداره;)

فکرشو بکن توی پیست خشک و خالی داری مسابقه میدی و دیگه خبری از پلیس و هیجان نیستش! :(
من فقط به خاطر دموها و موسیقی های بازی این بازی رو میخرم ;)

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
179.jpg

بازی NBA Live 08 هم بالاخره آمد! البته فقط برای ریجن J (فعلا)
بازی برای pc هم آمده که با سیستم چند سال پیش من هم اجرا میشه!

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر