بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام........
ببخشید دوستان یه سوال داشتم میخواستم بدونم کسی از شما ها بازی Bullet Witch رو بازی کرده و چطوریه(از لحاظ گرافیک و اکشن بودن و داستان)........ راستی زبان بازی اینگیلیسیه یا نه؟؟؟؟(البته منظورم نسخه رجین جی این بازیه)
ممنون میشم اگه زود بهم جواب بدین.......:cool:

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
این دو بازی هم سبک نیستند که بشود مقایسه شون کرد ولی با توجه به اینکه Top Spin 2 در زمینه تنیس جزو بازیهای درجه دوم است و البته PGR3 به قول یک ناشناس بهترین ریسینگ تاریخ است خودت دیگه میتونی برای خرید هر کدومشون تصمیم بگیری.

اگه Virtual Tennis 3 رو داری حتما PGR3.

angle

کاربر سایت
Mar 4, 2007
170
نام
فرشید
با سلام من یه سوال داشتم مگه حدود 12 روز ÷یش در ص اول سایت نوشته نشده بود که assassin creed امروز میاد یا خبرای این سایتم اشتباهه لطفا جواب بدین

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
با سلام........
ببخشید دوستان یه سوال داشتم میخواستم بدونم کسی از شما ها بازی Bullet Witch رو بازی کرده و چطوریه(از لحاظ گرافیک و اکشن بودن و داستان)........ راستی زبان بازی اینگیلیسیه یا نه؟؟؟؟(البته منظورم نسخه رجین جی این بازیه)
ممنون میشم اگه زود بهم جواب بدین.......:cool:
زبانش اینگلیسی هست... سازندش Cavia و ناشرش Atari هست... ;)
پ.ن: من خودم بازی نکردم ولی از چیزایی که من از این بازی دیدم:
1- گرافیکش زیاد خوب نیست... :-"
2- از اون بازی هایی هست که کیلویی GS میده.. :biggrin1:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
با سلام من یه سوال داشتم مگه حدود 12 روز ÷یش در ص اول سایت نوشته نشده بود که assassin creed امروز میاد یا خبرای این سایتم اشتباهه لطفا جواب بدین

اخبار ها درسته اما بعضی اوقات شایعه هست که از طرف یه سایت خارجی میگن بچه ها هم ترجمه می کنن در ضمن رضا جان یکی از معتبر ترین افراد خبر های بازی ها هست و تمامیه اخبارش درسته در ضمن Assassins Creed فقط نسخه PAL قراره به زودی بیاد !

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر