بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا من که توی این تابستون هیچی بازی نکردم همش سرم توی کامپیوتر بود حیف تابستون دود شد رفت راستی به نظرتون توی این مدت باقی مانده این 3 تا یعنی

bio shok dirt ,darkness را بگیرم قشنگ حالمو خوب میکنه یا تعریفی نیستن

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
آقا من که توی این تابستون هیچی بازی نکردم همش سرم توی کامپیوتر بود حیف تابستون دود شد رفت راستی به نظرتون توی این مدت باقی مانده این 3 تا یعنی

bio shok dirt ,darkness را بگیرم قشنگ حالمو خوب میکنه یا تعریفی نیستن
سلام كسي تاريخ دقيق امدن fifa08,pes2008 ميدونه تاريخ دقيق ميخوام ممنون
دوست عزيز همونdirt كافي حالت جابياره چه برسه به اون دوتاي ديگه

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
810
نام
مهدی
اولش که بازی رو میخری خیلی خیلی کنترل بازی برات سخته ! ولی بعد از 1-2 ساعت بازی کردن خیلی راحت یاد میگیری ! بازی خیلی جالبی هست ... (البته من فقط به صورت Skimish بازی میکنم ) مرحله نمیرن ! آخه اینجور بازی هارو من اصلا مرحله ایش رو حال نمیکنم ....:biggrin1:
میشه یه کم کنترلشو توصیف کنی؟مثلا برای حرکت رو نقشه از کدوم دکمه استفاده می کنی؟یا برای انتخاب سربازات از کدوم دکمه استفاده می کنی؟

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
اقا يكي بياد بي زحمت يكم در مورد گيتار هيرو يه توضيحي بده
مثلا اينكه ايا گيتاري كه تو بازي انتخاب ميكني تاثيري روي سخت شدن يا سادهتر شدن بازي داره
يا ميشه كنترل دسته رو اونجور كه دلت ميخواد تنظيم كني
ودر اخر شخصيتها چطورند مثلا كي از همه بهتر پول ميگيره ممنون

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
اقا يكي بياد بي زحمت يكم در مورد گيتار هيرو يه توضيحي بده
مثلا اينكه ايا گيتاري كه تو بازي انتخاب ميكني تاثيري روي سخت شدن يا سادهتر شدن بازي داره
يا ميشه كنترل دسته رو اونجور كه دلت ميخواد تنظيم كني
ودر اخر شخصيتها چطورند مثلا كي از همه بهتر پول ميگيره ممنون
اگه با دسته بازي كني
درجه ي سختي به سرعت عملت فرق ميكنه
easy=50 note
medium:100-120 note
hard:200 note
expert:250-300 note هستش
اگه با دسته بازي كني هركدوم از نت هايي كه اومد بزني امتياز ميگير
ولي اگه با گيتارش بازي كني اول بايد رنگ مورد نظر رو نگه داري بعد دكمه ي مخصوص رو بزني..اولش يكم سخته ولي يكم كار كني عينهو راك باز ها ميزني
من الان هر 4 درجه ي سختي رو تموم كردم كه خيلي حال ميده
گيتاري كه ميخري و انتخاب ميكني با شخصيتي كه ور ميداري اگه match باشن زدن نت ها يك جوري راحت تر ميشه....و به مرور زمان هم اگه آهنگ بهتري بزني و 5 ستاره ي طلايي زيادي براي هر آهنگ بگيري كم كم در فروشگاه در قسمت گيتار ها يك گيتار هست كه براي درجه ي expert هستش كه راحت تر ميتوني بزني
شخصيت هايي كه انتخاب ميكنن تاثيري در بيشتر گرفتن پول تاثيري نداره فقط هرچه بهتر بزني بيشتر ميگيري

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
این بازی Bio Shock جالب هست !؟ بخرمش !؟ بازیش رو باید مثل بازی The Darkness حتما انگلیسی فول بلد باشی ؟! اخه توی دارکنس خیلی مرحله ها راحتر میشد اگر انگلیسی بلد باشی ولی چون من خوب بلد نبودم پدرم در اومد و بازی رو ول کردم .... راستی داستان بازی چی هست اصلا !؟!

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
بازیه خیلی خوبیه
نیازی هم به انگلیسیه خوب نیست ولی اگه انگلیسی قوی داشته باشی کل ماجرا رو میفهمی
داستانش هم در مورد یک سرزمین زیر دریا هستش که توش انسان ها جهش یافتند و شخصیت ما توی یک اتفاق میره توی این شهر و خودش هم آلوده میشه و میخواد ببینه مصبب این کار کیه و چه جوری میشه از این جا خلاص شد
بازی هم هیجان زیادی داره و هر بعضی جاها هیجانش همراه با ترس هستش
خلاصه که بازیه خیلی توپیه

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
این دو بازی هم سبک نیستند که بشود مقایسه شون کرد ولی با توجه به اینکه Top Spin 2 در زمینه تنیس جزو بازیهای درجه دوم است و البته PGR3 به قول یک ناشناس بهترین ریسینگ تاریخ است خودت دیگه میتونی برای خرید هر کدومشون تصمیم بگیری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر