بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
قیمت اون گیتار چنده ؟! کجا میفروشه !؟
والا من یک جایی این گیتار مخصوص گیتار هیرو 2 رو دیدم می گفت 20 هزار تومن.
راستش رو بخوای منم وسوسه شدم بگیرمش ولی فعلا" فرمان و Simulating بیشتر برایم اهمیت دارند.
یک بازی معروف داشت Xbox.اسمش Fusion Frenzy بود.ارزش زدن روی DvD 9 رو دارد تا شماره دومش بیاید...;)

پست بالایی من ریجن تاریخ ریلیز ها بهم ریخته.بخش اول مربوط به North America ، بخش دوم Japan , بخش سوم مربوط به Europe هستند.

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
Metal Gear Solid جان من هم خودم نکه علاقه به ماشین دارم . خیلی دنبال این فرمون گشتم ولی حالا که پیدا کردم میبینم که قیمتش خیلی خیلی بالاست !! :( با 150 هزار تومن برای 360 میشه کلی چیز خرید ! ولی خوب نمی ارزه که آدم 150 هزار تومن پول اون رو بده ! ولی درسته که با اون فرمون بازی های ماشین ی حاله دیگه ای داره ولی چه فایده که قیمتش خیلی زیاده !

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
والا من یک جایی این گیتار مخصوص گیتار هیرو 2 رو دیدم می گفت 20 هزار تومن.

احتمالا گیتار PS2 بوده ، چون خود Red Octane هم این قیمت رو به شما نمی ده!
قیمت خود شرکت 69.99 دلاره که این قیمت گیتار غیر باندله ، که غیر باندل هم جایی گیر نمیاد!
قیمتی که الان وجود داره حول حوش 100 تومنه ، با سیم!ٍ

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
من هم خودم نکه علاقه به ماشین دارم . خیلی دنبال این فرمون گشتم ولی حالا که پیدا کردم میبینم که قیمتش خیلی خیلی بالاست !! با 150 هزار تومن برای 360 میشه کلی چیز خرید ! ولی خوب نمی ارزه که آدم 150 هزار تومن پول اون رو بده ! ولی درسته که با اون فرمون بازی های ماشین ی حاله دیگه ای داره ولی چه فایده که قیمتش خیلی زیاده !
دوست عزیز ، من هم در ابتدای کار این چیزها رو می گفتم ولی بعدا" برای خودم اثبات شد که لذت بازی شبیه سازی اتومبیلرانی به همین فرمون دست گرفتن و مالک تمامی جوانب اتومبیل بودن است.شاید در ابتدای کار بر شما هم یک نوع یأس غالب شود که اگر بگیرم و خوشم نیاد یعنی 150 تومن ریختم دور.. ولی من از همون موقع که از دوستانم که این وسیله رو دارند پرس و جو کردم مطمئن شدم که حتما" این وسیله تمامی احتیاجات م رو پوشش می دهد.
البته الان در فکر فرمان Pc هستم بیشتر و روی اون متمرکز هستم تا یک G25 را تا آبان ماه بگیرم.در کنسول ها باید چند برند هم داخل بازار این وسیله بشوند تا بعدا با اطمینان از کیفیت برتر ، دست خودمون رو در خرید باز ببینیم.به هر حال از نظر من یک چنین وسیله ای ارزش صبر کردن و پول خرج کردن را دارد.

احتمالا گیتار PS2 بوده ، چون خود Red Octane هم این قیمت رو به شما نمی ده!
قیمت خود شرکت 69.99 دلاره که این قیمت گیتار غیر باندله ، که غیر باندل هم جایی گیر نمیاد!
قیمتی که الان وجود داره حول حوش 100 تومنه ، با سیم!ٍ
بله ، یادم رفت که اشاره بکنم مختص Ps2 بود.
من صبر می کنم WireLess ش هم بیاید.هر قیمتی هم که باشد زیاد برایم تفاوتی نمی کند.
فکر می کنید این گیتار به درد بازیهایی مانند Rock Band هم بخورد یا باید برای اون هم جداگانه یکی بخرم ؟

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
نه این گیتار برای راک بند نمیشه بازی کرد
چون راک بند در قسمت های سولو باید با دکمه های پایین گیتار ادامه بدی که توی دسته ی گیتار هیرو وجود نداره
وایرلس و غیر وایر لس هم زیاد تاثیری نداره مهم اون حس راکی هستش که بهت میده
من خودم بابام از دبی برام 83 درهم گرفت
مغازه ی شادی هم بدون بازیش میده 60 تومن ولی من با کل لوازم و عکس هاش و بروشورش گرفتم

poorya_l

کاربر سایت
Jun 27, 2007
293
نام
پوریا
نه این گیتار برای راک بند نمیشه بازی کرد
چون راک بند در قسمت های سولو باید با دکمه های پایین گیتار ادامه بدی که توی دسته ی گیتار هیرو وجود نداره
وایرلس و غیر وایر لس هم زیاد تاثیری نداره مهم اون حس راکی هستش که بهت میده
من خودم بابام از دبی برام 83 درهم گرفت
مغازه ی شادی هم بدون بازیش میده 60 تومن ولی من با کل لوازم و عکس هاش و بروشورش گرفتم

83درهم داری درست میگی:eek:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام ... :)
من دیروز رفتم پیش آقا طاهر برای تنظیم لنز ، گفتش که مشکلی نداره دستگات ، مشکل از دیسکهاست که از اون مغازه ی ناشناس میگیری !!
خداروشکر به لنز هم دست نزد و چندتا بازی گرفتم ازش ;)
این DiRT خیلی باحاله ....
ولی یه سوال : چجوری میشه DiRT رو دو نفره ( یک کنسول ، 2 تا دسته ) بازی کرد ؟ :confused:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
اقایون این far cry ارزش خریدن داره ؟ یکم توضیح بدید

ارزش نداره ! مخصوصا با اومدن بازی های جدید کلا بی خیالش شو
گرافیک و جزییات واقعا ضعیف انیمیشن سطح پایین صداگذاری بد داستانشم اگه نسخه PC رو دیدی همونه با کمی تغییرات
بازی در اصل همونFarcry Instincts ه که قبلا برای Xbox عرضه شده بود بهمراه بسته مکملش که بقول سازندگانش با گرافیک بالا رفته لایق Nextgen برای 360 عرضه شده ولی من که چیزی ندیدم CryENGINE1 دیگه کشش نداره و قدیمی شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر