بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
دوستان من بازی Guitar Hero 2 بگیرم ؟ یا وایسم تا Rock Band بیاد !؟

Rock Band خیلی باحالتره، ولی در صورتی که تمام تجهیزاتشم بگیری، مثل گیتار، درام و میکروفون. کلاً 200 دلار قیمت دارن.
GHII رو هم اگه میخوای حال اساسی باهاش کنی، باید گیتارشو بگیری. ولی با دسته هم خوبه.
حالا بخاطر 5000 تومن به نظر من فعلاً GHII بگیر باهاش حال کن تا Rock Band بیاد.

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
Pikil جان بازی ی UEFA 2006-07 قشنگتر هست یا Winning Eleven X .!؟ منظورم از قشنگر بودن توی گیم پلی بازی و گرافیک اون هست !

من خودم هیچ کدوم رو ندارم. ولی همه تستهائی که خوندم میگن گرافیک UEFA 2006-07 بهتره ولی گیم پلی Winning Eleven X بهتره.. البته مدتهاست که این اختلاف بین این 2 سری هست! کلاً هم امتیاز Winning Eleven X حسابی بالاتره.:cool:
ولی من خودم شخصاً منتظر Fifa08 و PES2008 هستم که بینشون انتخاب کنم چون انگار قراره انقلاب کنن! مخصوصاً Fifa!:biggrin1:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
من بازی UEFA CL 2006-07 رو دارم.بازی بدی نیست.فقط مشکلات اساسی دارد که کامل داخل تاپیکش گفتم و اینجا به بعضی هایش اشاره مختصر می کنم.
انتخاب دوربین قبل از بازی امکانپذیر است و در حین بازی این توانایی را ندارید.تنظیماتی مانند ZOOM , Hight هم برای دوربین وجود ندارند.آنالوگ راست بی استفاده مانده است.تنها چیزی که در بازی چشمگیر است گرافیک چهره بازیکنان ، صحنه های آهسته فوق العاده زیبا و انیمیشن های میان بازی هستند.
من Winning Eleven X رو ندارم ولی درست است که زبانش برای نسخه J ژاپنی است ولی 100% گیم پلی بهتری از یوفا دارد.

ولی من خودم شخصاً منتظر Fifa08 و PES2008 هستم که بینشون انتخاب کنم چون انگار قراره انقلاب کنن! مخصوصاً Fifa!
من هم به همچنین در انتظار بسر می برم.

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
آقا ببخشید یه سوال داشتم...
دوستانی که SC:Double Agent رو بازی کردن میشه لطفا بگن وقتی داری از طناب میری پاییین چجوری بر عکس میشی؟... یعنی سرت رو به زمین باشه... :-"
پ.ن: تو این مرحله شانگهای گیر کردم اعصابم خرد شده :evil:

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
بچه ها من امروز رفتم SRRANGLEHOLD رو گرفتم از WEST نمايندگيه ارياشهر يارو نسخه دموشو كرد تو پاچم هاله ميخام برم دهنشو سرويس كنم:horse:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بچه ها من امروز رفتم SRRANGLEHOLD رو گرفتم از WEST نمايندگيه ارياشهر يارو نسخه دموشو كرد تو پاچم هاله ميخام برم دهنشو سرويس كن
ناراحت نشی ولی وقتی خودت اینقدر ساده ای که نمیدونی اصلش هنوز اصلا نیومده اون طرف چه گناهی کرده؟:cheesygri

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
این DiRT واقعا" بازی فوق العاده ای است ! PGR 3 همزمان باهاش دارم بازی می کنم.اصلا" قابل مقایسه نیستند ولی DiRT یک حس دیگه ای دارد بازی کردنش...
یکی از مزخرف ترین بازیهایی که دیده ام : Kameo-Elements of Power دمویش را بعد از دو دقیقه بازی کردن از روی هارد کنسول پاک کردم.
BurnOut : Revenge بهترین بازی که موفق شدم دمویش را بازی کنم.نسخه اصلی اش رو می گیرم حتما" !

لیست بازیهای جدیدی که قرارست عرضه شود ، البته شامل سخت افزار کنسول X360 هم می شود :
North America08/21 BioShock
BioShock (Limited Edition)
Two Worlds
Two Worlds (Collector's Edition)
08/27 MotoGP 07
Stranglehold
Stranglehold (Collector's Edit...
08/28 Blue Dragon
Dynasty Warriors: Gundam
Stuntman Ignition
Tiger Woods PGA Tour 08
09/04 Medal of Honor: Airborne
09/10 The Elder Scrolls IV: Oblivion - Ga...
09/11 Fatal Inertia
Kengo: Legend of the 9
NHL 08
NHL 2K8
Project Gotham Racing 4
Skate
09/16 Xbox 360 Halo 3 Hardware

08/30 Hitman: Blood Money
09/06 Fatal Inertia
09/13 Musou Orochi
09/20 Madden NFL 08
09/27 Halo 3
Halo 3 (Limited Edition)
10/11 Operation Darkness
Project Gotham Racing 4
10/18 Beautiful Katamari Damacy
Zoids Alternative
10/25 Gundam Musou International
11/01 Ace Combat 6: Kaihou e no Senka

Europe08/24 BioShock
BioShock (Collector's Edition)
Blue Dragon
MotoGP '07
Xbox 360 Elite Hardware
08/31 Blazing Angels 2: Secret Missions o...
Madden NFL 08
Stuntman Ignition
Tiger Woods PGA Tour 08
Two Worlds
Two Worlds (Limited Edition)
09/07 Dark Messiah of Might and Magic: El...
Medal of Honour: Airborne
Stranglehold
Stranglehold (Collector's Edit...
09/14 CSI: Crime Scene Investigation: Har...
Fatal Inertia
NASCAR 08
The Elder Scrolls IV: Oblivion - Ga...
09/21 Juiced 2: Hot Import Nights​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر