بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
سلام. من نميدونم اين سوالي كه ميخوام بپرسم جاش اينجا هست يا نه بهتر از اينجا نديدم اگر سوالم ربطي به تاپيك نداره من شرمندم ديشب اتفاقي داشتم كانال pmc ميديدم كه متوجه شدم دوشنبه ها ساعت 10 شب يك برنامه نيم ساعت در مورد بازيها پخش ميكنه كه ديدمش جالب بود ولي ديشب يك خبري از بازي L.A.I.R داد كه تعجب كردم خواستم از شما بپرسم درست يا نه?
تو برنامه گفتش قرار بازي L.A.I.R نوامبر 2007 باسه 360,ps3 بياد اخه تا اونجايكه به ما گفته بودن قرار بازي فقط باسه ps3 بياد ايا شما ميدونيد كه؟ اين بازي باسه 360 هم مياد يا نه؟

این بازی برای PS3 به صورت انحصاری ریلیز خواهد شد .

فکر نکنم بیاد ...

بازی به این مسخرگی همون بهتر که نیاد ( ابروی 360 رو میبره :cheesygri)

شما جای دیگه اینو نگی چون بهت میخندن ;) .

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
این Pmcهمه چیزشو توی پلتفرم ها اشتباه مینویسه بازیه Mgs4 رو نوشته بود ریلیز شده!!!!!!
فقط اخباری که میده خیلی خوبه چون بالاخره یک شبکه ایرانی زبان تونست بفهمه این صنعت جهانیه

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
دوستان توی این 2 تا بازی یعنی Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth II , Command & Conquer 3: Tiberium Wars میشه دیگه مرحلی نرفت !؟ همینطوری بری آدم و ..... بسازی مبارزه کنی !؟ (مثل Generals که ی قسمتی داشت به اسم Sikimish (ترکی بوده فکر کنم :cheesygri )

آقایون جون من یکی این سوال منو جواب بده !!!

راستی زبون بازی Winning Eleven 10 ÷اپنیه !؟!؟

آخرین ویرایش:

ArashFisher

کاربر سایت
Jul 22, 2007
151
نام
آرش
دوستان توی این 2 تا بازی یعنی Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth II , Command & Conquer 3: Tiberium Wars میشه دیگه مرحلی نرفت !؟ همینطوری بری آدم و ..... بسازی مبارزه کنی !؟ (مثل Generals که ی قسمتی داشت به اسم Sikimish (ترکی بوده فکر کنم :cheesygri )

آقایون جون من یکی این سوال منو جواب بده !!!

بله هردو بازی قسمت Sikimish دارند.و میشه مثل Generals آدم بسازی و مبارزه کنی.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید

Region دستگات چیه ؟
اگه J باشه ، اسم بازی Wining Eleven X هست که ژاپنیه ...
اگه UC باشه ، PES 2007 هست که انگلیسیه ....
اگه Pal باشه ، خبر ندارم ! ولی 100 درصد انگلیسیه ....

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
نه .... فقط ژاپنیه ....
ولی شما مگه قبلا پال نداشتی ؟ :confused:

چرا تا چند وقت پیش پال داشتم ولی بعدش برای دستگاه مشکل پیش اومد و مجبور شدم بفروشمش و بعد از چند وقت دوباره رفتم Xbox گرفتم ولی این بار با Region J خریدم

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
دوستان من امروز میخوام برم بازی بگیرم به نظرتون کدوم رو بگیرم Command & Conquer 3: Tiberium Wars یا NFS Carbon ??! (البته کربن رو ی بار توی PC تموم کردم ولی خوب توی 360 ی چیز دیگس چون )

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
دوستان من امروز میخوام برم بازی بگیرم به نظرتون کدوم رو بگیرم Command & Conquer 3: Tiberium Wars یا NFS Carbon ??! (البته کربن رو ی بار توی PC تموم کردم ولی خوب توی 360 ی چیز دیگس چون )

آخه این دو تا چه ربطی به هم دارن؟؟ :confused: دو تیپ بازی کاملاً مختلفن.
تازه امتیاز Carbon از C&C پائین تره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر