بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
اگه بازی FPS روی ps2 یا xbox بازی کرده باشی وقتی با 360 بازی میکنی حتی از موس و کیبورد هم برات لذت بخش تره این تجربه شخصیه منه چون همیشه با کنترل کنسول مشکل داشتم ولی اگر هم بازی نکردی مشکلی نیست بعد از 3 روز خیلی راحت بهش عادت میکنی فقط 3 روز قول میدم
این کاملا درسته که دسته ی X360 نسبت به دسته های دیگه (کنسول های دیگه ) خیلی راحته و در کل مشکلی ایجاد نمیکنه تو بازی و راحت میشه بازی کرد ولی خوب حالا حالا طول میکشه که چیزی بسازن که بتونه توی بازی FPS جای موس و کیبورد رو بگیره چه از نظر راحتی و چه از نظر لذت بردن درون بازی ! به قول یه دوست بدیهیات رو نمیشه نقض کرد.

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
الان داشتم top game 360 رو تو gamespot میديدم که يهو چشمم خورد
به :love: mortal kombat 3
وای که چه دورانی من با اين مرتال کمبت نداشتم......زمانی که 3 دبستان بودم
هروز از بابام پول میگرفتم میرفتم کلوپ دستی 10 تومان میدادم فقط مرتال بازی میکردم...چقد
حال میداد به آدم......الان باز ياده اون دوران افتادم ببينم ميتونم زندش کنم يا نه؟ البته رو 360
ميخوام ببينم کسی اين جا اين بازيرو انجام داده؟؟؟
يه توضيحی در رابطش بده ممنون میشم ..که کلاً ارزش خريدن داره يا نه:love:
البته نمره 8.2 عاليه..ولی بازم دوست دارم نظرات ديگرانم بدونم..و آيا finishing هاشم
بلده يا نه؟
چون اصل حال kombat فقط فينيشينگ هاشه:biggrin1:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,640
نام
محمدرضا
mortal kombat3 رو باید از لایو دانلود کنی و پولیه.من دانلود کردم نسخه ی trial و وقتی 2 تا بازی انجام می دم میاد از بازی بیرون.ولی خداییش با حاله;)
شاید توی xbox live unplugged (یه هم چین چیزایی بود دیگه)باشه.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
mortal kombat3 رو باید از لایو دانلود کنی و پولیه.من دانلود کردم نسخه ی trial و وقتی 2 تا بازی انجام می دم میاد از بازی بیرون.ولی خداییش با حاله;)
شاید توی xbox live unplugged (یه هم چین چیزایی بود دیگه)باشه.

نه رضا جان :love: :love:
Mortal Combat 3 تو XBOX Live Arcade Unplugged V.1 نیس . فقط میشه از لایو دانلودش کرد ;)

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
سلام
هر کدوم از شما که میدونه لیست بازیهایی که میشه دو نفره با 2تا دسته با یه دستگاه بازی کرد رو بنویسه.آخه من و داداشم میخوایم با هم بازی کنیم
در ضمن قشنگترین بازی ماشین 360 که گرافیک بالایی داشته باشه وجذاب هم باشه چیه؟(البته دو نفره باشه)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
درود
سلام
هر کدوم از شما که میدونه لیست بازیهایی که میشه دو نفره با 2تا دسته با یه دستگاه بازی کرد رو بنویسه.آخه من و داداشم میخوایم با هم بازی کنیم
در ضمن قشنگترین بازی ماشین 360 که گرافیک بالایی داشته باشه وجذاب هم باشه چیه؟(البته دو نفره باشه)
Gears of war
RS : VEGAS
Crackdown
بهترین ماشین هم
PGR 3 است البته تا قبل از ورود Forza Motor Sport 2 ;)

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
کمک در مورد وگاس

من الان سه روزه یجاش گیر کردم :mad: فکر کنم آخر بازی هم باشه:p
یجا هست که ما باید ایرنا مورالس رو بکشیم برای همین وارد یه سالن میشیم که دو طبقه داره و فکر می کنم این morales ه نامرد:p طبقه بالاست.اما اون پایین یه درگیری ایجاد میشه که با کمک برو بچ همه رو ناکار میکنم:gunner: بعد باید بریم و همون طبقه پایین کامپیو تری رو هک کنیم .وقتی در حال هک هستیم دوباره به ما حمله میشه که من همه رو تار ومار میکنم:) اما وقتی میخوام برم بالا و مورالس رو بکشم .بازی پیغام میده که (شما در کشتن ایرنا مورلس شکست خورده اید)و دوباره باید از چک پوینت شروع کنم . دهها دفعه این مرحله رو رفتم ولی به هر طریقی که میرم این پیغام میاد:mad: حسابی گیج شدم:confused: از دوستانی این بازی رو تموم کردن خواهشا راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
منم همین جا گیر کردم :biggrin1: ولی واسه من این پیغام نمیاد . من وقتی از اون نوردبون میرم بالا فرتی میکشنم . در ضمن باید مواظب باشی در حین درگیری به اون کامپیوتره تیر اندزی نکنن .

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
درود

160% موافقم . اولین بازی بود که در 360 تموم کردم

اگه دسته داری با یه نفر دو نفره رو هم برو اصلا یه حال دیگه داره مخصوصا یه همچین بازی که کنترل به این نرمی داره این بازی اولین بازی بود که من گزاشتم تو دستگاهم و در عرض کمتر از 10 دقیقه کنترلش اومد دستم واقعا محشر بود:love: راستی کسی نمیدونه این ادامه ای برای این بازی میاد یا نه

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
من الان سه روزه یجاش گیر کردم :mad: فکر کنم آخر بازی هم باشه:p
یجا هست که ما باید ایرنا مورالس رو بکشیم برای همین وارد یه سالن میشیم که دو طبقه داره و فکر می کنم این morales ه نامرد:p طبقه بالاست.اما اون پایین یه درگیری ایجاد میشه که با کمک برو بچ همه رو ناکار میکنم:gunner: بعد باید بریم و همون طبقه پایین کامپیو تری رو هک کنیم .وقتی در حال هک هستیم دوباره به ما حمله میشه که من همه رو تار ومار میکنم:) اما وقتی میخوام برم بالا و مورالس رو بکشم .بازی پیغام میده که (شما در کشتن ایرنا مورلس شکست خورده اید)و دوباره باید از چک پوینت شروع کنم . دهها دفعه این مرحله رو رفتم ولی به هر طریقی که میرم این پیغام میاد:mad: حسابی گیج شدم:confused: از دوستانی این بازی رو تموم کردن خواهشا راهنمایی کنید

:cheesygri جای باحالی بود منم گیر کرده بودم فکر کنم شما پشت اون کامپیوتر و یا حالا هر چی هست قایم میشی و صبر میکنی تا دشمنات بیان چون مشکل من این بود در صورتی که شما باید سریع دشمنی که از روبرو و از سمت راست میاد رو بکشی و بعد سریع بری طبقه بالا

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
اگهکسی نید فر اسپید کربن 360 رو داره میشه بگه فرق زیادی با نسخه ی کامپیوتر و پلی2ش میکنه یا نه انچنان فرقی نمیکنه که به خاطرش 12000تومان پول نازنین رو بریزی تو جیب این مغازه دار های...:mad:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
تا اونجايي كه من گرافيك اين بازي رو ديدم بايد بگم از زمين تا آسمون فرق داره ولي فعلا اگه قصد خريد بازي ريسينگ رو داري به نظرم Burnout , PGR3 در اولويت اول قرار دارند خودداني;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر