بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
من خوشم میاد میخوام اطلا عاتم قوی بشه بعد برم بخرم چون هر دو تاش عالی هستن و فرقی نمیکنن

فعلا برای قضاوت کردن در مورد ps3 زوده ولی الان 360 خوب تو دور هست و طرف درا زیاد داره بازیهای خوبی هم واسش هست!

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
سلام :
آقا مگه ورژن j بازيهاي blue dragon و winning eleven X خيلي وقت نيست كه منتشر شده؟ پس چرا هيچ جا ازشون خبري نيست؟:(

من winning eleven x رو دارم کی میگه خبری ازش نیست اتفاقا خیلی هم دارم باهاش حال میکنم فقط یه مشکل اساسی داره اونم اینکه به غیر از منو اول تمام بازی ژاپنیه که البته اگه خوره سری PES و Winning باشی مشکلی نداری

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
من winning eleven x رو دارم کی میگه خبری ازش نیست اتفاقا خیلی هم دارم باهاش حال میکنم فقط یه مشکل اساسی داره اونم اینکه به غیر از منو اول تمام بازی ژاپنیه که البته اگه خوره سری PES و Winning باشی مشکلی نداری
يعني اسم بازيكنها هم ژاپنيه؟ راستي از كجا گرفتي؟

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
سلام بچه ها من می خواستم یک بازی ماشینی بگیرم به نظر شما pgr3 باحالتره یا burnout دموی burnout تو 360 هست بازی کردم خوشمم اومد ولی دوبشکم می ترسم pgr3 خیلی خدا باشه البته می تونم دو تا شو بخرم ولی ادم میره سراغ خوبه و اون یکی ول می کنه حالا شما میگین کدوم بگیرم؟ممنون

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
اتفاقا چند روز پیش هم این بحث بود ببین بستگی به خودت داره ولی من میگم Burnout چون هیجانی که بهت وارد میکنه چند برابر تمام بازی های ماشینی که تا حالا اومده البته این نظر منه از یه طرف هم گرافیک PGR رو خودت میدونی چیه دیگه احتیاجی به گفتن نداره ولی همونطوری که گفتم هیجان و جذابیت Burnout بیشتره به نظر من

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
سلام بچه ها من می خواستم یک بازی ماشینی بگیرم به نظر شما pgr3 باحالتره یا burnout دموی burnout تو 360 هست بازی کردم خوشمم اومد ولی دوبشکم می ترسم pgr3 خیلی خدا باشه البته می تونم دو تا شو بخرم ولی ادم میره سراغ خوبه و اون یکی ول می کنه حالا شما میگین کدوم بگیرم؟ممنون
البته کاملا سلیقه ایی هستش ولی من pgr3 رو دارم و خیلی باهاش حال میکنم . burnout رو قبلا توی ps2 تجربه کردم که البته خوشم هم نیومده بود.;)

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
البته کاملا سلیقه ایی هستش ولی من pgr3 رو دارم و خیلی باهاش حال میکنم . burnout رو قبلا توی ps2 تجربه کردم که البته خوشم هم نیومده بود.;)

اقا d.d.s این pgr3 چجوری میشه توضیح بدین مثل carbon و یا حتما باید توی پیست مسابقه بدین وماشیناش چجوری یکم میشه توضیح بدین ممنون.:)

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
سلام:)
بچه ها من یه سوال در مورد کنترلر X360 دارم.:confused: میشه باهاش به راحتی بازی های FPS رو بازی کرد؟ یعنی رنجاور نیست؟ چون من الان یه 7-8 سالی میشه که PC گیمرم و البته تا حالا به جز فوتبال با کنسول ها بازی نکردم. بعد از جریان XFPS واقعا ناامید شدم!!!:(

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
اگه بازی FPS روی ps2 یا xbox بازی کرده باشی وقتی با 360 بازی میکنی حتی از موس و کیبورد هم برات لذت بخش تره این تجربه شخصیه منه چون همیشه با کنترل کنسول مشکل داشتم ولی اگر هم بازی نکردی مشکلی نیست بعد از 3 روز خیلی راحت بهش عادت میکنی فقط 3 روز قول میدم

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
سلام:)
بچه ها من یه سوال در مورد کنترلر X360 دارم.:confused: میشه باهاش به راحتی بازی های FPS رو بازی کرد؟ یعنی رنجاور نیست؟ چون من الان یه 7-8 سالی میشه که PC گیمرم و البته تا حالا به جز فوتبال با کنسول ها بازی نکردم. بعد از جریان XFPS واقعا ناامید شدم!!!:(

من هم دقيقاً اينه تو بودم...فقط گيمر pc بودم....اولش که 360 گرفتم داشتم gears بازی
میکردم...گفتم ای بابا اين چه وزشه من نميتونم با اينا بازی کنم که....بد از چند ساعت
ديدم نه تنها چيزی کمتر از موس کيبورد نداره بلکه بهترم هست !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر