بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
از بين بازي هاي زير كدوم ها ارزش بازي كردن داره{ قشنگه}
Blazing Angels
NBA2K7
NBALive07
Enchanted Arms
Fight Night Round3
سبك Blazing Angles چي { چه جوري }
درود به آریا جون
اگه دنبال یه بازی مبارزه ای جذاب و با گرافیک در حد فیلم میگردی 100% Fight Night Round 3 رو بگیر.
اما اگه RPG بازی و گیم پلی طولانی می خوای Enchanted Arms بهترین انتخابه . البته فعلا.
پیروز باشی

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
آقا این Rainbow Six همینقدر کوتاهه یا من دلم نمیخواد که قبول کنم تموم شد؟ :( مرحله آخرش همونجاس که Joe رو نجات میدی دیگه! بد مینویسه To Be Continued ... آخه چرا!؟!؟ من تازه داشتم لذت میبردم که تموم شد! حالا باید بشینم Realistic ـشو بازی کنم :(

پ.ن: تموم شد :((

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
آقا این Rainbow Six همینقدر کوتاهه یا من دلم نمیخواد که قبول کنم تموم شد؟ :( مرحله آخرش همونجاس که Joe رو نجات میدی دیگه! بد مینویسه To Be Continued ... آخه چرا!؟!؟ من تازه داشتم لذت میبردم که تموم شد! حالا باید بشینم Realistic ـشو بازی کنم :(

پ.ن: تموم شد :((
سیاوش جون اولا تبریک میگم برای تموم کردنش . خوب شما بدجوری این بازی رو انجام دادی . بازی طولانی ولی اینقدر توش ذوب شدی که فکر میکنی زمان کمی بازی کردی . خلاصه دمت گرم:biggrin1: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :biggrin1: :biggrin1: . درست همون اتفاقی بود که سر Gear of War برای بچه ها پیش امد . همه شکایت میکردن که چرا زود تموم شد ولی ماجرا چیز دیگه ای بود .
من هم دیشب Gear of War رو تموم کردم :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:
اولین نفر گرفتم و آخرین نفر تموم کردم .خودم رو خیلی نگه داشتم تا بازی رو با سرعت تموم نکنم . بیشتر به جای اینکه تو بازی همش بدوم راه میرفتم و از گرافیک مثال زدنی محیط و کل بازی لذت میبردم
ولی عجب Bass آخر قوی داشت . از اون زیباتر و بهتر صحنه پایانی و اکشن و خاطره انگیز بازی بود . مو رو تنم سیخ شده بود . لاکردار از فیلم هم تمیز تر ساخته بودنش .

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424

پ.ن: تموم شد
این بازیهای نسل بعد اینقدر خفنه که آدم وقتی بازی میکنه زمان رو یادش میره !
باید به این نتیجه برسین که Gears Of War هم کم نبوده و هر چی هست مشکل از خودتونه !:biggrin1:
واقا حیفه اگه اینگونه بازیها رو Easy بازی کنیم.من الان پشیمونم که چرا Gow رو Hardcore بازی نکردم ! البته این بازی که استثناس و میشه چندین بار بازی کرد و از دفعه اول هم بیشتر حال بده.
این Rainbow Six هم کم بازی طولانی نیست ولی اگه بخواین اینم مثل بقیه بازیهای دیگه easy رو انتخاب کنید و روز 6 ساعت هم بخوابین پاش دیگه چیزیش نمیمونه !
همون Oblivion هم اگه non-liner نبود 2 روزه زیر دست ما تموم میشد !

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
هاوون؟! :biggrin1: من در تمام زندگیم هیچ گیمی رو easy نرفتم (لااقل برای اولین بار!) اتفاقاً GoW رو هم Hardcore دارم میرم! -- البته فعلاً فقط R6 میرم، جا داره یه دوسه بار دیگه برم، این terrorist hunt هم همیشه مود مورد علاقه من بوده! -- خلاصه اینکه یک مرد سبیلشو میزنه اما گیم رو روی easy نمیره... مگر اینکه مثل Ace Combat یا چندتا بازی دیگه که نکاتی برای unlock دارن :) الان که فکر میکنم میبینم دلم CoD3 میخواد ...

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,641
نام
محمدرضا
میدونم به این جا ربطی نداره اما می خواستم ببینم تو 360 رو اصلا میدی داداشتم بازی کنه:cheesygri:confused:؟
بروبچ achievement های cod3 جطور باز میشن؟

sam

عضو جدید
Aug 1, 2006
310
نام
سجاد
درود
سامان جان .
فکر کنم این مشکل به چند چیز ربط داشته باشه :
1.این مشکل بیشتر رو FW قدیمی به وجود میاد
2. درایو LG ها این مشکل رو دارن
3. رایتر طرف نسیه کار کرده باشه
چون این مشکل برای من هم بود . Dead Rising رو Hp داشتم . در صورتی که DVD نه خش داشت نه نصفه ونیمه رایت شده بود . اما به نظر میامد درست رایت نشده باشه .

شما درایو کنسولت چی؟
بازی ها رو از کی گرفتی؟؟
بازی رو کنسول کسی امتحان کردی؟
جواب بده ببینیم چی میشه
ببخشيد بچه ها بعد از پستم نتوانستم به سايت سر بزنم
با تشكر از همه;)
اقاي osos در جواب سوالاتي كه براي راهنمايي من بود :
hitachi
.com
بله روي كنسول پسر عمويم كه اجرا هم شد:confused:
با تشكر

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
الان که فکر میکنم میبینم دلم CoD3 میخواد ...
دستت درد نكنه ! مگه هنوز COD3 رو بازي نكردي ؟ يكي از بهترين تجربه هاي زندگيت ميشه به احتمال 80% !
13.gif

خب توي profile ت كه بري نوشته ديگه !
18.gif
اينجا هم نوشته.

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
میدونم به این جا ربطی نداره اما می خواستم ببینم تو 360 رو اصلا میدی داداشتم بازی کنه:cheesygri:confused:؟

کدوم Achevement رو میخوای من یه 2 3 تاش رو میتونم بگم مثلا اینکه 5 تا نارنجک رو پشت سر هم برگردونی(یعنی اونایی که دشمنات میفرستن)
یکی دیگه اینکه تو مرحله هایی که ماشین سوار میشی از رو یه بلندی بپری
یکی دیگه اینکه فقط با سلاح آلمانیا مرحله رو تموم کنی حالا هر تفنگی
یکی دیگه اینکه مرحله رو بدون شلیک حتی یه گلوله تموم کنی(خیلی سخته خدایی)
یکی دیگه اینکه فقط با اسنایپر مرحله رو تموم کنی و.............

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield

هاووون؟! :biggrin1: خوب راستش چون اون دانشجوه و زیاد خونه نیست خوب فعلاً یکم کمتر بازی میکنه! اما بالاخره من باید یکجوری اقتدارمو نشون بدم بعنوان برادر بزرگتر دیگه!

دستت درد نكنه ! مگه هنوز COD3 رو بازي نكردي ؟ يكي از بهترين تجربه هاي زندگيت ميشه به احتمال 80% !
13.gif
راستش خودت حساب گیمی 10 تومانه من فعلاً بدجوری اوضام خرابه! هرچی پول داشتم دادم کلاس رانندگیو و 360 و اینترنت و اینا... اما بالاخره از یکی میگیرم بازی میکنم مهم نیست

پ.ن: امید یه موقع خیال نکنی منظورم CoD3 ـه تو بوده ها!! :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر