بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

sam

عضو جدید
Aug 1, 2006
310
نام
سجاد
آقا لطفا يكي سريع جواب من را بده :biggrin1:
Gears of War رو توي دستگا ميذارم ولي بعد از كمي خوندن dvd هيچ اتفاقي نمي اُفت و ميره تو داشبرد. verbatim هست dvd :(
با تشكر;)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
شاید بد رایت شده! نگاه کن ببین اگر روش لکی چیزیه با یک پارچه خشک ترجیحاً ایینا که باهاش عینک تمیز میکنن! پاکش کن خیلی نرم اینکارو بکن از الکل یا هیچ چیز تمیزکننده دیگه استفاده نکن! مگر آب و ریکا که باید با دست انجام بدی! اما زیر نور چراغ نگاه کن ببین لک رایتی روش نباشه...

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
آقا لطفا يكي سريع جواب من را بده
Gears of War رو توي دستگا ميذارم ولي بعد از كمي خوندن dvd هيچ اتفاقي نمي اُفت و ميره تو داشبرد. verbatim هست dvd
با تشك

این مشکلی هست که صدها نفر با این بازی داشتن. مشکل از بازی است. به خوب و بد رایت شدن و مارک دی‌وی‌دی هم ربطی نداره. کاملا شانسی با یه کنسول کار می‌کنه یا یکی دیگه نمی‌کنه. هیچ راه قطعی هم برای برطرف کردن این مشکل هنوز ارائه نشده. اطلاعات تکمیلی توی لینک زیر:

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=562406

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
این مشکلی هست که صدها نفر با این بازی داشتن. مشکل از بازی است. به خوب و بد رایت شدن و مارک دی‌وی‌دی هم ربطی نداره. کاملا شانسی با یه کنسول کار می‌کنه یا یکی دیگه نمی‌کنه. هیچ راه قطعی هم برای برطرف کردن این مشکل هنوز ارائه نشده.
درود
سامان جان .
فکر کنم این مشکل به چند چیز ربط داشته باشه :
1.این مشکل بیشتر رو FW قدیمی به وجود میاد
2. درایو LG ها این مشکل رو دارن
3. رایتر طرف نسیه کار کرده باشه
چون این مشکل برای من هم بود . Dead Rising رو Hp داشتم . در صورتی که DVD نه خش داشت نه نصفه ونیمه رایت شده بود . اما به نظر میامد درست رایت نشده باشه .
Gears of War رو توي دستگا ميذارم ولي بعد از كمي خوندن dvd هيچ اتفاقي نمي اُفت و ميره تو داشبرد. verbatim هست dvd
با تشكر
شما درایو کنسولت چی؟
بازی ها رو از کی گرفتی؟؟
بازی رو کنسول کسی امتحان کردی؟
جواب بده ببینیم چی میشه

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
دوستان اگر ايكس باكس رو عمودي با افقي بزاريم امكان داره روي سي دي خت بندازه !؟!؟ اخه اين سي دي رام من هي خت ميندازه !؟؟!؟ راستي جايي براي عوض كردم و.......... سي دي رام هست؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
دوستان اگر ايكس باكس رو عمودي با افقي بزاريم امكان داره روي سي دي خت بندازه !؟!؟ اخه اين سي دي رام من هي خت ميندازه !؟؟!؟ راستي جايي براي عوض كردم و.......... سي دي رام هست؟
نه خط نمینداره اصلا 360 رو میشه در حالت گزاشت هم عمودی هم افقی!

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
وستان اگر ايكس باكس رو عمودي با افقي بزاريم امكان داره روي سي دي خت بندازه !؟!؟ اخه اين سي دي رام من هي خت ميندازه !؟؟!؟ راستي جايي براي عوض كردم و.......... سي دي رام هست؟

در حالت عمودی یکی از بچه ها میگفت خط میندازه!

با تشكر

اگه از داتکام گرفتی مشکل داره !

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
نه خط نمینداره اصلا 360 رو میشه در حالت گزاشت هم عمودی هم افقی!

پس اين چرا خت ميندازه ؟ امكان داره سي دي خراب باشه يا سي دي رام !؟ من سي دي هماو از داتكام ميگيرم روي Verbertim هم هست و سي دي رامم Samsung هست ! پس اين چه مرگشته !؟!؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
پس اين چرا خت ميندازه ؟ امكان داره سي دي خراب باشه يا سي دي رام !؟ من سي دي هماو از داتكام ميگيرم روي Verbertim هم هست و سي دي رامم Samsung هست ! پس اين چه مرگشته !؟!؟
دقیقا نمیدونم!!
ولی هر چی هست ایراد از خودته چون خوده مایکروسافت 360 رو طوری ساخته که میشه در هر 2 حالت قرار دادش;)

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
دقیقا نمیدونم!!
ولی هر چی هست ایراد از خودته چون خوده مایکروسافت 360 رو طوری ساخته که میشه در هر 2 حالت قرار دادش;)
نه امین احسان (ehsan_62) هم گفته بود خط میندازه مایکروسافت هم ...ه با این کنسول ساختنش من که همیشه افقی میذارم هم از نظر گرما هم همین خط نیفتادن! آقای decalist شما هم کنسولتو افقی بذار خط نمیندازه!

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
نه امین احسان (ehsan_62) هم گفته بود خط میندازه مایکروسافت هم ...ه با این کنسول ساختنش من که همیشه افقی میذارم هم از نظر گرما هم همین خط نیفتادن! آقای decalist شما هم کنسولتو افقی بذار خط نمیندازه!

من دستگاهم رو براي 2 ساعت خاموش كردم ! وقتي كه روشن كردم ديگه خيلي راحت بازي رو اجرا كرد بدونه اينكه ي لك بندازه ! شايد چون امروز زياد دستگاه روشن بوده اينجوري شده ! (5-6 ساعت بدون يك بار خاموش كردن) اما حالا بايد ي فن بخرم ! چنده !؟ داتكام داره !!؟؟ پايتخت چي !؟ از اين به بعد هم ديگه افقی ميزارم

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
این هم یه لیست بلند بالا از بازی های انحصاری و مشترک Xbox360 . { البته سعی کردم که عنوان های بزرگ و شاخص رو بنویسم }

Halo 3
Splinter Cell 5
Lost Planet
Alan Wake
Lost Oddeys
Project Offset
Bullet Witch
Mass Effect
Blue Dragon
Fable 2
Dead or Alive 5
Crackdown
kane and lynch : dead men
Dead or Alive Code: Cronus
Two Worlds

این هم ایست بازی های مشترک با PS3

Resident Evil 5
Dark Sector
Armored Core 4
Elveon
Assassens Creed
Stranglehold
Alone in the Dark 5
Def Jam: Icon
DIRT: Colin McRae Off-Road
Jerico
Silent Hill 5

ِDevil May Cry 4 که احتمال 99.9% برای Xbox360 هم منتشر میشه.
Metal Gear Soild 4 : Guns of the Patriots که یه شایه اتی مبنی بر اینکه این بازی هم به Xbox360 منتقل بشه هست.
خلاصه امیدوارم تا آمدن این بازی های :
1. سالم و سرحال باشیم
2. قیمت بازی ها پائین امده باشه
3. کنسول همه دوستان صحیح و سالم باشه
پیروز باشید

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
من از NBA2K7 خیلی خوشم میاد. به نظرم کارای 2k سر تره البته سلیقه منه:cheesygri
این بازی رو کجا داره:(NBA2K7)

مرگه من این بازی رو بگیر و بیا واسمون تعریف کن .. من بدجوری تو کفشم ( نه اون کفشی که تو پا میکنن !! :biggrin1: )

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
از بين بازي هاي زير كدوم ها ارزش بازي كردن داره{ قشنگه}
Blazing Angels
NBA2K7
NBALive07
Enchanted Arms
Fight Night Round3