بحث و تبادل نظر پیرامون بازیهای Xbox 360

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
می خواستم نظر شما را در مورد گرافیک بپرسم
کدوم بازی 360 از همه گرافیکش بهتره :-"
اول Alan Wake بعد هم COD ها. در آخر هم من با گرافیک Call of Juarez 2 خیلی حال کردم.

راستی کسی حتی طرف این بازی شرلوک هولمز هم نره! :D من گرفتم حالم بهم خورد. قبل از بازی کردن وقتی فهمیدم انحصاری XBOX360 و PC هست و برا PS3 نیومده اینجوری :mad: شدم ولی وقتی بازی کردم اینجوری :laughing: شدم و گفتم همون بهتر که برا PS3 نیومد. شده جریان همون Rainy Woods! گرافیک این بازی منو یاد بازی کارآگاه علوی انداخت! :laughing:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
دوستان من بازی HALO2 رو میزارم تو ایکس باکس (مدل arcade) اجرا نمیکنه پیغام attech hard drive میده:(
کسی میدونه باید چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟:confused:
ببخشید دوستان این دوستمون چی میگه؟؟؟:confused:
halo2 که اصلا واسه 360 نیومد و واسه xbox اومد!!!!!:confused:
پس این دوستمون چی میگه!؟!؟! مگه میشه بازیهای xbox را رو 360 اونم ارکید اجرا کرد؟؟؟؟

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
پس این دوستمون چی میگه!؟!؟! مگه میشه بازیهای xbox را رو 360 اونم ارکید اجرا کرد؟؟؟؟

خیر ! بازیهای XBOX رو میشد روی XBOX360 های قبلی بازی کرد ولی روی Arcade نمیشه بازی کرد !

MAMAD308

کاربر سایت
Mar 16, 2009
48

دوست عزیز یک سری از بازیهای xbox رو میشه xbox360 هم اجرا کرد من هارد گرفتم دارم هیلو 2 رو بازی میکنم برای اجرای بازی xbox حتما باید هارد داشته باشی فرقی نمیکنه که دستگاه arcade باشه یا elite یا دستگاه جدید باشه یا قدیم:)

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
اول Alan Wake بعد هم COD ها. در آخر هم من با گرافیک Call of Juarez 2 خیلی حال کردم.

راستی کسی حتی طرف این بازی شرلوک هولمز هم نره! :D من گرفتم حالم بهم خورد. قبل از بازی کردن وقتی فهمیدم انحصاری XBOX360 و PC هست و برا PS3 نیومده اینجوری :mad: شدم ولی وقتی بازی کردم اینجوری :laughing: شدم و گفتم همون بهتر که برا PS3 نیومد. شده جریان همون Rainy Woods! گرافیک این بازی منو یاد بازی کارآگاه علوی انداخت! :laughing:
به نظر من shift از همه گرافیکش بهتر بود :biggrin1:

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
من تو این چند وقته مشغول امتحانا بودم اصلا یادم رفته تو این چند هفته چه بازی هایی اومده
یکی میتونه بگه تو این 3 هفته چه بازی شاخی اومده؟

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
من تو این چند وقته مشغول امتحانا بودم اصلا یادم رفته تو این چند هفته چه بازی هایی اومده
یکی میتونه بگه تو این 3 هفته چه بازی شاخی اومده؟

darksiders
bayonetta
army of two

'God Of Game'

کاربر سایت
Jan 12, 2010
44
نام
sajad
سلام به همه ی دوستای عزیز اهل xbox360 من فردا میخوام یه 360 بگیرم میخوام بدونم به جز resident evil 5 - gears of war 1 - assassins 1&2 چون همشونو بازی کردم چه بازی هایی بگیرم که اندازه این بازیها گرافیک عالی و زیبا باشه و کلا خیلی حال بده:love:

'God Of Game'

کاربر سایت
Jan 12, 2010
44
نام
sajad
سلام به همه ی دوستای عزیز اهل xbox360 من فردا میخوام یه 360 بگیرم میخوام بدونم به جز resident evil 5 - gears of war 1 - assassins 1&2 چون همشونو بازی کردم چه بازی هایی بگیرم که اندازه این بازیها گرافیک عالی و زیبا باشه و کلا خیلی حال بده:love:

اقا یکی جواب مارو بده دیگه

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
اقا یکی جواب مارو بده دیگه
علی میومدی پیش من!!!!
gears 2 خیلی گرافیکش خداست!!!
call of duty mw2 هم خیلی لوتیه!!!
تو سبک ورزشی هم اینها عالی ان: ufc 09 و fight night round 4
تو سبک فایتینگ هم tekken 6 و def jam:ocon خیلی قشنگن!!!!

اگه خواستی بگو بازم بهت بگم!!!:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر