بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
دیروز که هیچ
امروز هم که هیچ
فردا هم که هیچ
کل عمر گران بهاتون چی؟ یعنی میخوایید تا 70 - 80 سالگی بشینید پشت بازیسنتر دنبال فیلتر شکن و vpn باشید؟ البته اگه تا اون موقع چیزی به نام اینترنت تو این مملکت مونده باشه
تا کی حسرت بازی کردن آنلاین بدون دغدغه
تا کی حسرت خرید از سایت هایی مثل ایبی و آمازون
تا کی خرید یک بازی به قیمت یک ماه کارگری
تا کی دانلود دیتای یک بازی توی چندین روز
تا کی خرید گنجشک رنگ شده به جای قناری
تا کی پاک شدن پیام ها تو فروم ها
تا کی بیکاری و حسرت خرید کنسول
تا ابد ؟؟؟

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
همچنان که قطر در حال آماده سازی برای برگزاری جام جهانیه و امارات داره توی حوزه گردشگری و متاورس و فناوری های نوین مثل هایپر لوپ سرمایه گذاری میکنه و عربستان در حال برنامه ریزی برای ساخت یک شهر کاملا پیشرفته با هزینه یک تریلیون دلاری هست به طوری که در سال ۲۰۲۹ بازی های زمستانی رو با فناوری های نوین در یک منطقه بیابانی برگزار خواهد کرد همه در ایران بحثشون در مورد وی‌پی ان و فیلترینگ و طرح صیانت و ...
خب واقعا این راه توسعه و پیشرفته؟!
این حکومت این حجم از تلاشی را که برای ایجاد محدودیت و سانسور میکنه برای پیشرفت کردن میذاشت تا الان ژاپن شده بودیم
واقعا بد اوضاعیه.تو بدترین زمان و مکان بدنیا امدیم!!الان گیف اون متورسوار که پلاستیک رو سرشه میطلبه

• Like
Reactions: EL-BARTO

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
همچنان که قطر در حال آماده سازی برای برگزاری جام جهانیه و امارات داره توی حوزه گردشگری و متاورس و فناوری های نوین مثل هایپر لوپ سرمایه گذاری میکنه و عربستان در حال برنامه ریزی برای ساخت یک شهر کاملا پیشرفته با هزینه یک تریلیون دلاری هست به طوری که در سال ۲۰۲۹ بازی های زمستانی رو با فناوری های نوین در یک منطقه بیابانی برگزار خواهد کرد همه در ایران بحثشون در مورد وی‌پی ان و فیلترینگ و طرح صیانت و ...
خب واقعا این راه توسعه و پیشرفته؟!
این حکومت این حجم از تلاشی را که برای ایجاد محدودیت و سانسور میکنه برای پیشرفت کردن میذاشت تا الان ژاپن شده بودیم
پیش از اینکه بدنبال پاسخ به این مورد باشید باید پرسش اساسی تری رو مطرح کنید "آیا اصلا براشون مهمه؟"

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
طرف مقابل از قدیم و الایام ضدیت داشتن با علم با تکنولوژی با پیشرفت با دنیا! و این موارد را در مقابل خودشان میبینن حالا یک عده بودن تو این چند سال توانستن با زیرکی این جماعت گول بزنن و الان این جماعت از این که گول خوردن ناراحت هستن و با خودشان میگن کاش این یک ذره علم و تکنولوژی هم سمتش نمی رفتیم ای کاش تمام راه های دنیا را میبستیم تا تمام کنترل مردم دست ما بود و مردم مثل قدیم هر چی ما میگفتیم قبول داشتن و اجرا می کردند

در کل تا اینها هستند همین بساط هست دو راه هست یا اینها برن یا ما بریم

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
دوستان v..p...این با ip ثابت و سرعت فوق العاده بدون قطعی رو از کجا میشه خرید که امن هم باشه ؟
یک کیف پول رمزارز بساز برو توی سایت ها صرافی ثبت نام کن بعد btc بخر
برو سایت های فیل شکن، بخر برای خودت منم همین کار رو کردم

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
یک کیف پول رمزارز بساز برو توی سایت ها صرافی ثبت نام کن بعد btc بخر
برو سایت های فیل شکن، بخر برای خودت منم همین کار رو کردم
ممنون
خودم میتونم حساب بانکی بسازم که بتونم بصورت مستقیم با دلار خرید کنم ؟؟
این روشی که گفتی چقدر هزینه داره>؟ بعد میتونم از سایت های خارجی بخرم

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
ممنون
خودم میتونم حساب بانکی بسازم که بتونم بصورت مستقیم با دلار خرید کنم ؟؟
این روشی که گفتی چقدر هزینه داره>؟ بعد میتونم از سایت های خارجی بخرم
حساب بانکی برای کجا اگه پی پال اینا رو میگی که دردسر داره ممکنه حسابو ببندن پولت بلوکه بشه
رمزارز بهتره یک کیف پول رایگان میسازی بعد تومان میدی به صرافی حساب رمز ارز تو شارژ می کنه بعد از هر سایتی که رمزارز ساپوت کنه می تونی خرید کنی
هزینش هم بسته به پولی که چنج میکنی داره

• Like
Reactions: milad.ps4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر