بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
702
نام
Mehdy
درود بچه ها. دو تا سوال دارم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفاً.
دیروز چندتا فایل تورنت گزاشتم برای دانلود ولی هیچکدام از آنها یک بایت هم دانلود نشد. داستان چیه؟ اون فایل های تورنت seeder نداشتند یا اینکه برادران به پروتوکول تورنت یه حال اساسی داده اند؟
سوال بعد اینه که من دوتا گوشی دارم روی هر دو proton نصبه و هر دو آپدیت شده به آخرین نسخه، هر دو گوشی به یک مدم وصل هستند، روی یکی proton سریع وصل میشه اما روی دومی اصلاً وصل نمیشه. آیا خود پروتون جلوی اتصال گوشی دوم رو میگیره (به خاطر استفاده از اکانت رایگان)، یا اینکه مشکل چیز دیگری هست؟ شما تجربه استفاده از پروتون روی دو دستگاه که به یک مدم وصل هستند رو داشتید تاحالا؟
منم پروتون داشتم تا همین دو روز پیش با اینترنت خونه خیلی راحت و حتی اینترنت گوشی هرزگاهی وصل میشد ولی دو روزه که به هیچ وجه دیگه وصل نمیشه!!!
لامصبا بد شمشیر رو از رو بستن برای عدم دسترسی ملت به اینترنت آزاد....البته این کارشون به قیمت اختلال در کل اینترنت و هر چی کسب و کار اینترنتی تموم شده!!
ولی قبلا هم گفتم این کارشون هم از سر نادونیه و هم از سر ناچاری،چون خودش شده یکی از عوامل تحریک جامعه که ملت بفهمند اینها برای حفظ و منافع خودشون از هیچ چیز کم نمیگذراند و مهمتر از همه اینکه ترسیمی از آینده کشور با وجود اینها به ملت میده!!!

• Like
Reactions: Tatsumaru

1mohsen

کاربر سایت
Jun 20, 2022
56
نام
محسن
درود بچه ها. دو تا سوال دارم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفاً.
دیروز چندتا فایل تورنت گزاشتم برای دانلود ولی هیچکدام از آنها یک بایت هم دانلود نشد. داستان چیه؟ اون فایل های تورنت seeder نداشتند یا اینکه برادران به پروتوکول تورنت یه حال اساسی داده اند؟
سوال بعد اینه که من دوتا گوشی دارم روی هر دو proton نصبه و هر دو آپدیت شده به آخرین نسخه، هر دو گوشی به یک مدم وصل هستند، روی یکی proton سریع وصل میشه اما روی دومی اصلاً وصل نمیشه. آیا خود پروتون جلوی اتصال گوشی دوم رو میگیره (به خاطر استفاده از اکانت رایگان)، یا اینکه مشکل چیز دیگری هست؟ شما تجربه استفاده از پروتون روی دو دستگاه که به یک مدم وصل هستند رو داشتید تاحالا؟
جواب سوالم رو پیدا کردم. اینجا مینویسم شاید به درد یکی بخوره و مثل من چند روز گیج و نگران نشه. همانطور که در تصویر می بینید پروتون در حالت رایگان فقط یک دستگاه رو پوشش میده و اگه بفهمه که با یک دستگاه دیگه هم به شبکه اش متصل شدید، به دستگاه دوم اجازه اتصال نمیده. لعنتی هیچ پیام یا ارور خاصی هم نشون نداد که بفهمم چه مرگشه! همش نگران بودم که گوشی دوم ایرادی پیدا نکرده باشه، نزدیک بود گوشی رو با اون همه دیتا و برنامه فکتوری ریست کنم تا درست بشه! تو روحت پروتون... ~X( Screenshot_20221016-071603~2.jpg

آخرین ویرایش:
  • Poker Face
Reactions: GameMasterr

hooman_bayat

عضو جدید
Oct 16, 2022
1
با سلام
مشترک مبین نت هستم، پروکسی ۱۷۸.۲۲.۱۲۲.۱۰۰ قطع شده و امکان اتصال به هیچ محیط آنلاینی در پلی استیشن چهار برایم ممکن نیست، سوال اینکه آیا پروکسی جایگزینی هست یا خیر، لازم به ذکر است که با اینترنت همراه اول نیز امکان اتصال ممکن نیست، ممنون می شوم دوستان مطلع در صورت امکان راهنمایی کنند، با تشکر.

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,105
‏موج فیلترینگ امروز خیلی از پروتکل های vpn رو از دسترس خارج کرد.
….pptp, l2tp, OpenVPN, Socks5
بطور همزمان از دسترس خارج شدند.
هم اکنون شاهد یکی از شدیدترین نوع فیلترینگ های ایران هستیم.
آره افتضاح شده
وی پی عینی که توی این 1 ماه کار می کردم برام الان وصل میشه سند میکنه دیتا رو اما اکثرا چیزی تحویل نمی گیره
تمام بسته های دیتایی که مشکوک باشه رو دارن اتوماتیک بلاک می کنن
فکر نکنم توی چین هم همچین سناریوهایی اجرا کنن

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,213
دوستان شما با نت موبایل مشکل دارید یا adsl.؟؟؟نت موبایل که اکثرا ساعات قطعن... برای من با نت خونه از دیروز با سایفون راحت وصل میشم

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
از ساعتای 12-1 شب شروع شد تقریبا ، شدیدترین نوع مسدود سازی هست که تا حالا دیدم توی ایران به شخصه (جدای قطع کردن) ، تقریبا هیچ کانکشنی وصل نمیشه ، اکثر پروتکل هارو دارن دچار مشکل می کنن.
خیلی از ابزارای دور زدن کار می کردن تا دیروز ، امروزم یک سری کار می کنن ، ولی هیچ دیتایی دریافت نمی کنن ، مشخصه یک سری رو بستن یک سری رو هم دارن با جمینگ و یا فرستادن ترافیک زیاد دچار مشکل می کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر