بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
الان تقریبا 2 روزه که با نت مخابرات به سختی به PSN با ps5 و ps4 وصل میشم! پینگ با 4.2.2.4 شده 290 تایم اوت هم شدیده! باز دیگه چه خبر شده! میزارن یک روز عصابمون سرجاش باشه! خسته شدیم والا به خدا . روزهایی که پینگ عادیه، سرعت یا نوسان داره یا بشدت کمه و نویز خط داغون!😐

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,213
الان تقریبا 2 روزه که با نت مخابرات به سختی به PSN با ps5 و ps4 وصل میشم! پینگ با 4.2.2.4 شده 290 تایم اوت هم شدیده! باز دیگه چه خبر شده! میزارن یک روز عصابمون سرجاش باشه! خسته شدیم والا به خدا . روزهایی که پینگ عادیه، سرعت یا نوسان داره یا بشدت کمه و نویز خط داغون!😐
ساعت 10_12شب کلا پینگ زیر 160 نمیاد!!!

• Like
Reactions: Behnamm467

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,903
نام
malek
دقیقا برا منم اینطوری شده.قبلا از سر شب شروع میشد تا 12 شب ولی 2-3 روزه از صبح خروس خون تا 1 بامداد کردن توش

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
نمیدونم ساعت 10 شب چه فعل وانفعالاتی رخ میده که پینگ میره بالا.؟؟؟!!!اقا یکی بیاد توضیح بده خواهشا!!!!!
نت من چند ساله که اینطوریه ، سره همین سه نته هستم xD یه نت خط خونه هست که از صبح خروس خون تا عصر ساعتای 6-7 عصر خوبه ، از ساعتای 6-7 که میشه خراب میشه ، میرم روی مبین نت تا 12-1 شب بعدشم ساعت 1 وصل میشم به نت گوشی که پینگ خوب بگیرم xD خلاصه خیلی وقته خودم به شخصه نتونستم با یک "تک نت" هر روز هفته هر ساعتش پینگ خوب بگیرم ، حتما باسه پینگ خوب دیگه باید 2-3 تا نت داشته باشی هر کدوم یک ساعتی درسته یک ساعتی خراب.

MDNA

کاربر سایت
Mar 31, 2012
263
سلام من نت 8 مگ های وب دارم سرعت دانلودم معمولا 800-900 تاست ولی به دلایلی به 16 مگ و ترافیک بالاتر نیاز دارم ولی پشتیبانی میگه که خطتتون نویز داره و تا 1 مگابایت بیشتر سرعت نمیتونی داشته باشی. راه حلی برای برطرف کردن این نویز وجود داره؟

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
623
سلام من نت 8 مگ های وب دارم سرعت دانلودم معمولا 800-900 تاست ولی به دلایلی به 16 مگ و ترافیک بالاتر نیاز دارم ولی پشتیبانی میگه که خطتتون نویز داره و تا 1 مگابایت بیشتر سرعت نمیتونی داشته باشی. راه حلی برای برطرف کردن این نویز وجود داره؟
اگه نویز از سیمکشی داخل ساختمون باشه بهترین کار اینه که یه سیم کشی از دم در خونه تا پشت مودم انجام بدی

• Like
Reactions: MDNA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر