بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,337
بچها یه سوال مهم دارم الان بخاطر اوضاع الان زدن نتو ترکوندن یا مشکل برا من پیش اومده لطفا جواب بدین چون با مخابرات درگیرم
مشکلی که بوجود امده یکی دو روزه نتم با اسپلیتر دیگه وصل نمیشه ولی وقتی مستقیم وصل میکنم وصل میشه این مخابراتیا میگن مشکل از طرف ما نیس (البته چن بار زنگ زدم و دعوا کردم تا چک کردن)میگن مشکل از منزله اینترنت تا دمه خونه هیچ مشکلی نداره میگم حالا چیکار کنم میگه نویز افتاده ..درست میگن ؟ قبلا این مشکلاتو نداشتیم
باید چکار کنم؟اسپلیتر رو عوض کنم ؟صبر کنم بخاطر اوضاع الانه ؟نویز دارم ؟و...

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
بچها یه سوال مهم دارم الان بخاطر اوضاع الان زدن نتو ترکوندن یا مشکل برا من پیش اومده لطفا جواب بدین چون با مخابرات درگیرم
مشکلی که بوجود امده یکی دو روزه نتم با اسپلیتر دیگه وصل نمیشه ولی وقتی مستقیم وصل میکنم وصل میشه این مخابراتیا میگن مشکل از طرف ما نیس (البته چن بار زنگ زدم و دعوا کردم تا چک کردن)میگن مشکل از منزله اینترنت تا دمه خونه هیچ مشکلی نداره میگم حالا چیکار کنم میگه نویز افتاده ..درست میگن ؟ قبلا این مشکلاتو نداشتیم
باید چکار کنم؟اسپلیتر رو عوض کنم ؟صبر کنم بخاطر اوضاع الانه ؟نویز دارم ؟و...
الان اوضاع نت بخاطر اعتراضات خرابه منم مخابراتم نتم سرعتش پایین اومده بعضی وقتها هم نمیتونم آنلاین بزنم کلا جریان سرتاسریه

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
الان بهترین ISP که واسه بازی کردن مشکل کم داره واقعا پارس انلاین هم سرعت دانلودش خوبه و هم نوسانش کمه به خاطر همین پینگ خیلی خوب میده داخل بازی ها البته تو تهران به این شکل هستش یه سری از دوستانمون در مشهد و اصفهان راضی نیستن

Bagher2014

کاربر سایت
Apr 13, 2017
10
دوستان این اسیاتک چی شده زنگ میزنم میگم بابا خطمو بزارین رو حالت فست میگن نمیتونیم میگن پهنای باندمو کم کنین میگن نمیتونم چه وعضشه اخه؟زنگ بزنم چی بگم؟

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,094
نام
MohammadAli
سمت پیشگامان هم پیداتون نشه ای خدا عجب غلطی کردم پولامو دادم دست این دزدا :| بازی آنلاین به کنار اینترنت هم بزور میتونم برم از بس قطع و وصلی داره و دیروزم 6 ساعت قطع شد همش هم میگن مشکل از مرکز مخابراتیه =)) تا الان از مخابرات سرویس میگرفتم حجم کمی میدادن ولی اصلا قطعی نداشت و پینگشم نسبتا قابل قبول بود.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
دوستان این اسیاتک چی شده زنگ میزنم میگم بابا خطمو بزارین رو حالت فست میگن نمیتونیم میگن پهنای باندمو کم کنین میگن نمیتونم چه وعضشه اخه؟زنگ بزنم چی بگم؟
بگو میخوام لغو کنم برم یه شرکت دیگه

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
دوستان برای دانلودهای حجم بالا با قیمت مقرون به صرفه برم سمت چی؟ adsl یا همراه اول؟
میخوام فیلمها 4k حجم بالا دانلود کنم حدود 50-80 گیگی. میخوام زود یکی دوروزه دانلودش کنم. بهترین پیشنهاد چیه؟

و اینکه اگر پیشنهاد میدید بیزحمت قیمت و سرعت دانلود و حجمی ک تو بازه های زمانی میگیرید رو بگید ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر