بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
بله ولی هیچ فرقی نکرد و بیشتر پارامتر ها را عوض کرد snr اومد روی 9 دانلود مقداری کم شد ولی پینگ اصلا فرقی نکرد برا همین غیرفعالش کردم این عکس بعد از غیر فعال کردن سرویس گیم هست.
عکسی که گذاشته بودی نشون میده خط خونتون بشدت ضعیفه اونم در حالت عادی ! تو اون قسمت نوشته interleaved یعنی سرویس گیم فعال نیست و SNRهم روی11 هست !
در واقع خطتتون بزور داره 10مگ سرعت بهتون میده و وقتی پروفایل گیم فعال بشه وضعیتت از اینم بدتر میشه و ممکنه نتیجه خوبی از پروفایل گیم نگیری !
بهتره از سرویس 4مگ استفاده کنی و در خواست پروفایل گیم بدی

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بله ولی هیچ فرقی نکرد و بیشتر پارامتر ها را عوض کرد snr اومد روی 9 دانلود مقداری کم شد ولی پینگ اصلا فرقی نکرد برا همین غیرفعالش کردم این عکس بعد از غیر فعال کردن سرویس گیم هست.
ديتا ريت رو بذاري رو 8 بهتره ping ربطي به snr نداره درسته profile game داره ولي ping نه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
میدونم چی میگی رفیق من خودم از این مشکلات زیاد داشتم کاملا درک میکنم
ولی نزدیک بودن به برق و جنس کابل و اینا همه بهانه های پشتیبان هاست برای اینکه مشکلات خودشون رو پنهان کنن. نمیگم که اشتباه میگن ولی تاثیرش اونقدری نیست که دارن بزرگنمایی میکنن مثلا خودم از شرکتی سرویس داشتم که به شدت مشکل داشتم و به محض تغییر شرکت روی همون خط کیفیت عالی شد خب اینجا من هیچ سیم و کابلی رو تغییر ندادم
افت snr در ساعات شلوغ هم برمیگرده به مشکل پهنای باند مرکز مخابراتی و معمولا برای همه شب ها مقداری افت میکنه

من خودم شاتل دارم (فکر کنم شما هم شاتل بودی) پینگم با 4.2.2.4 همین الان 80 تا 90 هست ولی سرویس گیم رو که غیر غعال کرده بودم بین 120 تا 130 بود
البته با فعال کردن سرویس گیم نویز خط زیاد میشه و طبیعتا سرعت افت میکنه ولی شما که مودم ایسوس داری فکر نکنم به مشکل خاصی بخوری میتونی توی تنظیمات Stability Adjustment رو بزاری روی 2 دی بی یا بالاتر اونوقت شانس بیشتری برای گرفن پهنای باند بالا داری
اتفاقا مركز مخابراتيمون اشغاله من الان فاصله خونمون تا مركز زير 300 متره ولي رو 6m ضريب تضعيف 45 هست

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
اتفاقا مركز مخابراتيمون اشغاله من الان فاصله خونمون تا مركز زير 300 متره ولي رو 6m ضريب تضعيف 45 هست
برای فاصله بسیار کمی که دارین فوق العاده 45 زیاده !!! من خودم 1.5 کیلومتر فاصله دارم و روی 35 هست
حتما حتما یکجایی مشکل داره از اسپلیتر و مودم گرفته تا خود زیرساخت مخابرات
حتما پیگیر باشید

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
برای فاصله بسیار کمی که دارین فوق العاده 45 زیاده !!! من خودم 1.5 کیلومتر فاصله دارم و روی 35 هست
حتما حتما یکجایی مشکل داره از اسپلیتر و مودم گرفته تا خود زیرساخت مخابرات
حتما پیگیر باشید
مال اينا نيست مستقيم هم زدم اينجوريه 5بارم كابلاروعوض كردم كه شبها خواب ميبينم دارم كابل عوض ميكنم :))

• Like
Reactions: sinart7

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان امروز سرعت بدجور اومده پایین از شما ها چطوره؟

ایسنتا ک ب کل دیر لود میشه انگار چیز داره میشه، بازی هم مدام سرور لاست میده.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,109
نام
MohammadAli
آقا پیشگامان نخرید :D انقد تو این تاپیکا از پیشگامان تعریف کردن رفتیم خریدیم پینگش از مخابرات هم ریدمون تره :D پینگ 120 تا 180 متغیره کارشناس محترمشون هم میگه تا 200 کاملا معقوله :)) سرعتشم افت داره همش با وجود اینکه 8 مگ خریدم و خطم تا 21 مگ کشش داره.
این پینگ افتضاح مشکل همگانی هست یا مشکل پیشگامانه؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
آقا پیشگامان نخرید :D انقد تو این تاپیکا از پیشگامان تعریف کردن رفتیم خریدیم پینگش از مخابرات هم ریدمون تره :D پینگ 120 تا 180 متغیره کارشناس محترمشون هم میگه تا 200 کاملا معقوله :)) سرعتشم افت داره همش با وجود اینکه 8 مگ خریدم و خطم تا 21 مگ کشش داره.
این پینگ افتضاح مشکل همگانی هست یا مشکل پیشگامانه؟
بهشون گفتین که حالت گیمینگ فعال کنند ؟

omid248

کاربر سایت
May 27, 2018
135
سلام دوستان ،برای نت خونه خط من فیبر هست و منم آنلاین بازی میکنم و گویا پینگ مخابزات جالب نیست برای آنلاین ps4 .حالا برای آنلاین نت بیسیم مبین نت یا ایرانسل مناسب هست ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر