بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

saeed0721

کاربر سایت
Jul 25, 2013
170
توضیح:یعنی شبها سرعت دانلود که کم میشه سرور های خارجی کم میشه..مثلا شب از دانلودها دانلود کنید سرعتش همون سرعت روزانه هست ( صبانت که داشتم اینجوری بود)
خب حالا شما میتونید از بعضی سایت های اشتراک گذاری مثل اپلودبوی استفاده کنید..مثلا ادرس یه فایل میدید به اپلودبوی و انتقالش میدید رو سرور داخلی که vip دارید و فایلتون میاد رو سرور داخل ایران و شبها که دانلودش کنید چون دارید از داخل ایران دانلود میکنید پس سرعتتون با سرعت روزانتون تغییری نمیکنه...

و البته بعضی سرورها سرعتشون پایینه میتونید فایل انتقال بدید به سایت های اشتراک گذاری مثل اپلودبوی یا اپلودباز بعد با اکانت vip دانلودش کنید..
میتونید فایل تورنت هم انتقال بدید به این سایت ها
مثلا تو این عکس دارم یه فایل انتقال میدم رو سرور داخلی بعد دانلودش کنم..
83309493108115827057.png

آخرین ویرایش:

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
توضیح:یعنی شبها سرعت دانلود که کم میشه سرور های خارجی کم میشه..مثلا شب از دانلودها دانلود کنید سرعتش همون سرعت روزانه هست ( صبانت که داشتم اینجوری بود)
خب حالا شما میتونید از بعضی سایت های اشتراک گذاری مثل اپلودبوی استفاده کنید..مثلا ادرس یه فایل میدید به اپلودبوی و انتقالش میدید رو سرور داخلی که vip دارید و فایلتون میاد رو سرور داخل ایران و شبها که دانلودش کنید چون دارید از داخل ایران دانلود میکنید پس سرعتتون با سرعت روزانتون تغییری نمیکنه...

و البته بعضی سرورها سرعتشون پایینه میتونید فایل انتقال بدید به سایت های اشتراک گذاری مثل اپلودبوی یا اپلودباز بعد با اکانت vip دانلودش کنید..

میتونید فایل تورنت هم انتقال بدید به این سایت ها
مثلا تو این عکس دارم یه فایل انتقال میدم رو سرور داخلی بعد دانلودش کنم..
83309493108115827057.png

برای من که فرقی نداره چه از دانلود ها دانلود کنم چه از جای دیگه isp هم پارس انلاین البته اولاش خیلی خوب بود شبی 5 گیگ میگرفتم اما الان سرعتم روی 100 ـه

saeed0721

کاربر سایت
Jul 25, 2013
170
برای من که فرقی نداره چه از دانلود ها دانلود کنم چه از جای دیگه isp هم پارس انلاین البته اولاش خیلی خوب بود شبی 5 گیگ میگرفتم اما الان سرعتم روی 100 ـه

چقدر میدی؟؟؟ من سرعتم 130 هست (بعضی سایتها مثل اپارات تا 250 هم میره) نامحدود...46

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
احتمال داشتن همچین نتی برای من ایرانی برابر است با:
راه رفتن بر روی مریخ
سعود به بلندترین قله سیاره مشتری
و البته یک روز کامل بدون دی سی شدن بازی کردن!!!
تو خوابمون مون هم نمیتونیم ببینیم :(،شاید ۱۰۰ سال بد

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
سلام من رفتم شرکت والا میگی نتا پکیده همون حرف همیشگی مشکل سراسری در روز های اینده درست میشه حالا من برای این نرفته بودم:
از اون جا که بدون نت نامحدود نمیشه زندگی کرد و مخابرات خوزستان علاوه بر سرویس های نامحدود شبانه رایگان رو برداشته از طرف سوال میکنم علت اصلی این که نامحدود ها رو برداشتین چیه میگه ما بر نداشتیم قیمت ها بالا رفت مخابرات برداشت میگم اخه ادم باهوش مخابرات جای مشتری هاش تصمیم میگیره شاید خیلی ها بودن که توانایی مالی داشتن و مهم نبود براشون میگه نه دیگه قیمت که بالا رفت خود مخابرات تصمیم گرفت برشون داره.
اینا فکر کردن ما اوشکولیم؟ همین جلو خود طرفم گفتم بهش بر خورد این اسمش زرنگی هست نامحدود رو بر میدارین بعدش شبانه رایگانم برمیدارین که کاربرا مجبور بشن تند تند حجم بخرن بعدش هم با پر رویی چهره مظلوم گرایانه به خود میگیرین که مخابرات به فکر جیب مشتری ها بود به خاطر دل اونا چون گرون بودن برشون داشت اخ بمیرم واسه مخابرات که اینقدر مهربونه

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
چقدر میدی؟؟؟ من سرعتم 130 هست (بعضی سایتها مثل اپارات تا 250 هم میره) نامحدود...46

ماله من محدوده 3 ماهه گرفتم حدود 60 تومن با 12 گیگ سرعتم هم تا 500 میرسه اما دوستم که همین سرویس رو داره سرعتش به 1 مگ هم میرسه فک کنم بخاطر محل خونشونه

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
این چه مسخره بازیه آخه نت کلا پوکیده عجب گیری افتادیم ها به پشتیبانی هم زنگ میزنی میگه همه چی عالیه یه جوری حرف میزنه مثله اینکه ما هیچی بلد نیستیم ... بدبختی خطامون هم طوریه که فقط باید از مخابرات کوفتی سرویس بگیرم:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر