بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
سلام دوستان
دارم دیوونه میشم از دست این اسیاتک. خیر سرشون اینترنت 2 مگ بمن دادن سرعت که افتضاح . پینگم که یه روز خوبه 20 روز داغون. بچه هایی که اسیاتک دارن , من الان 2-3 روزه که پینگم از 450 پایین نمیاد , شما وضعتون چطوره؟
زنگ زدم ISP میگه هیچ مشکلی نیست!!!!!!!!!

9dxj68tjkh2juxthbbg.jpg

در مورد نامحدود شدن سرویس ها که مسعود جان گفتن زنگ بزنید من زنگ زدم طرف میگه : چی؟؟؟ از کجا این قانون رو در اوردی؟؟؟ اصلا همچین قانونی نیست. :-o:-o:-o
ادم میمونه به اینا چی باید بگه .)x)x)x

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
احتمالا اين نرخ هاي جديد و برداشتن محدوديت به اين زودي ها اتفاق نمي افته...اگه جدا قرار بر اين باشه سروصداي زيادي مي كنه و ISp ها اينفدر از همه چي بي خبر نيستند...دلتونو به اين چيزا خوش نكنيد...تو ايران عزيز تا چيزيو با چشاي خودتون نديدي باور نكنيد (همه داريم با اين قانون زندگي ميكنيم;) )

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
ر مورد نامحدود شدن سرویس ها که مسعود جان گفتن زنگ بزنید من زنگ زدم طرف میگه : چی؟؟؟ از کجا این قانون رو در اوردی؟؟؟ اصلا همچین قانونی نیست. :-o:-o
شاتل گفت همچین قانونی نشنیدیم =))
دقیقا به منم گفتن کجا همچین چیزیو گفته ؟!!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان متاسفانه در کشور به قانون عمل نمیشه! و این فقط محدود به اینترنت نیست!
با یکی از مدیران اینترنتی دیروز حرف زدم و ایشون رک و پوست کنده گفتن هر وقت شخص اول مملکت قانونی انتخاب شد ماهم قانون رو رعایت میکنیم!
وفقط یک اشتباهی که همتون انجام دادین در عین ناباوری بنده!
من شماره سازمان تنظیم مقررات و اسم طرف رو گذاشتم اما شما رفتین به خود isp زنگ زدین! دوستان! بنده گفتم اونها زیر بار نمیرن! 100 سال سیاه دیگه انکار میکنن و میگن این قانون وجود نداره!
شما از خود گرگ رفتین طلب گوسفند کنید!
شما باید به تنظیم مقررات زنگ بزنید و بگید پس این قانون چی شد؟!

• Like
Reactions: R.P.G

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
دوستان متاسفانه در کشور به قانون عمل نمیشه! و این فقط محدود به اینترنت نیست!
با یکی از مدیران اینترنتی دیروز حرف زدم و ایشون رک و پوست کنده گفتن هر وقت شخص اول مملکت قانونی انتخاب شد ماهم قانون رو رعایت میکنیم!
وفقط یک اشتباهی که همتون انجام دادین در عین ناباوری بنده!
من شماره سازمان تنظیم مقررات و اسم طرف رو گذاشتم اما شما رفتین به خود isp زنگ زدین! دوستان! بنده گفتم اونها زیر بار نمیرن! 100 سال سیاه دیگه انکار میکنن و میگن این قانون وجود نداره!
شما از خود گرگ رفتین طلب گوسفند کنید!
شما باید به تنظیم مقررات زنگ بزنید و بگید پس این قانون چی شد؟!
+1
فردا میان میگن این فقط ماله مخابراته خصوصیا فرق دارن ....
الان من 128 دارم 220 دارم دانلود میکنم نا محدود بشه میشه 10 تا ........

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
سلام دوستان
دارم دیوونه میشم از دست این اسیاتک. خیر سرشون اینترنت 2 مگ بمن دادن سرعت که افتضاح . پینگم که یه روز خوبه 20 روز داغون. بچه هایی که اسیاتک دارن , من الان 2-3 روزه که پینگم از 450 پایین نمیاد , شما وضعتون چطوره؟
منم آسیاتک دارم , 512 , چند روز اول عالی بود , پینگم رو 130-140 بود اما دیگه به صورت مفتضحی اومده رو
400-500 یعنی روزها روی این اعداد سر میکنه , اما شب وقتی اینترنتم میره روی رایگان پینگم میاد روی
190-200 و میتونم راحت بازی کنم ! نمیدونم واقعا اینا چیکار میکنن , چرا در طول روز انقدر اینترنت افتضاحه
ولی ساعت رایگان خوب میشه !؟

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
علی جان شما بابت این 128 که با سرعت 200 دانلود میکنه چقدر میدین؟ آیا از پینگ راضی هستین؟
3 ماهه 15 گیگ میدم 54 تومن بعد قیمت 1 مگش فقط 10 تومن گرون تره !! :D .
نه اصلا از پینگم راضی نیستم . فقط تو سرور های داخلی خوبه که 30 ه ولی اینم ثابت نیست . پینگ هم خوب میشه ولی بیشتر بده . به درد دانلود میخوره .شبانش اصلا به درد نمیخوره 30-40 ه اونم فقط 3-7 شبانه میدن (فقط 1 دفه ساعت 7:30 به 200 رسید که 10 مین بعد قطع شد ). صبانت اصفهان .

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
سلام دوستان

9dxj68tjkh2juxthbbg.jpg

در مورد نامحدود شدن سرویس ها که مسعود جان گفتن زنگ بزنید من زنگ زدم طرف میگه : چی؟؟؟ از کجا این قانون رو در اوردی؟؟؟ اصلا همچین قانونی نیست. :-o:-o:-o
ادم میمونه به اینا چی باید بگه .)x)x)x

برو اینجا از سرور انگلستان پینگ بگیر ببین چی میشه !!http://www.speedtest.net/

من 50 دقیقه با یکیشون داشتم صحبت میکردم , میگفتم بابا !! من و همه دوستام ظهر پینگ میشه 1000 و از ساعت 17:30 میشه نزدیک 400 حالا اگه فهمید
گیر داده بود به کامپیوتر من میگفت وی پی ان رو خاموش کردی ؟!!:|گفتم مگه الاغ گیر آوردی !!

من نمیدونم بین این ساعت دارن چه غلطی میکنن البته از ساعت 1 تا 8 هم که نمیشه استفاده کرد و کلا آی پی رو تغییر میدن :|

آخرش که میبینه نمیتونه کاری بکنه میگه تو پینگ میخوای واسه چی دانلودت که مشکلی نداره !!! میگم الدنگ میدونی بازی آنلاین چیه !!

آخر آخر یه جوابی دارن که آدم اعصابش خورد میشه )x و اونم اینه -----> مشکل از مخابرات هستش یه اینجوریم از پشت تلفن میکنه :>

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
برو اینجا از سرور انگلستان پینگ بگیر ببین چی میشه !!http://www.speedtest.net/

من 50 دقیقه با یکیشون داشتم صحبت میکردم , میگفتم بابا !! من و همه دوستام ظهر پینگ میشه 1000 و از ساعت 17:30 میشه نزدیک 400 حالا اگه فهمید
گیر داده بود به کامپیوتر من میگفت وی پی ان رو خاموش کردی ؟!!:|گفتم مگه الاغ گیر آوردی !!

من نمیدونم بین این ساعت دارن چه غلطی میکنن البته از ساعت 1 تا 8 هم که نمیشه استفاده کرد و کلا آی پی رو تغییر میدن :|

آخرش که میبینه نمیتونه کاری بکنه میگه تو پینگ میخوای واسه چی دانلودت که مشکلی نداره !!! میگم الدنگ میدونی بازی آنلاین چیه !!

آخر آخر یه جوابی دارن که آدم اعصابش خورد میشه )x و اونم اینه -----> مشکل از مخابرات هستش یه اینجوریم از پشت تلفن میکنه :>

سرعت آپلودم از دانلودم بیشتره :)) البته ناگفته نماند که 100کیلوبایتی افته سرعت دارم
و پینگ رو هم که ملاحظه میکنید....
خدا صبر عطا بفرماد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر