بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
من دارم منطقه 4 میشینم قطعی نداره سرعتم پایین بالا نمیشه پینگمم عالیه ولی یه 1 هفته ای هست که زیاد اذیت میکنن تا جایی که بعد 6 ماه بدون قطعی 4 روز نت درش تخته بود من که راضیم
آقا دستت درد نکنه!!!!! شما چه سرویسی می گیری؟؟؟؟

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
kdr480clyw4b8tdp8i2j.gif

دوباره ترکید....

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ظرفیت اینترنت كشور در نیمه اول سال به 355 STM1 می‌رسد

تلنا:با افزودن STM1128 به ظرفیت اینترنت بین الملل،ظرفیت اینترنت بین‌الملل كشور با بیش از 56 درصد افزایش به 355 STM1 می رسد.
حسن كریمی مدیر كل مهندسی عملیات شبكه دیتای شركت ارتباطات زیر ساخت در گفت‌و‌گو با خبرنگار تلنا اظهار داشت:در حال عقد قرارداد STM1 128 برای افزایش ظرفیت بین الملل هستیم كه تا كنون 64 لینك STM1 آن نهایی و به ظرفیت شبكه افزوده شده و قرارداد 64 لینك STM1 باقی مانده نیز تا هفته اول مهرماه نهایی می ‌شود.
وی در ادامه با اشاره به اینكه این میزان افزایش، بخشی از برنامه توسعه شركت ارتباطات زیرساخت در ارتقای پهنای باند اینترنت كشور در سال جاری است گفت: علاوه بر افزایش پهنای باند برنامه های توسعه‌ای جدیدی در زمینه ارتقای سرویس‌های قابل ارایه بر روی پهنای باند داریم.
وی با اشاره به اینكه بر اساس برنامه پنجم توسعه؛ ظرفیت پهنای باند شبكه اینترنت كشورباید به 470 گیگابیت در ثانیه افزایش یابد گفت:در حال حاضر ظرفیت پهنای باند شبكه اینترنت كشوربیش از 70 گیگابیت در ثانیه است كه بر اساس برنامه‌های تعریف شده باید 400 گیگابیت به این میزان ظرفیت افزوده شود.

• Like
Reactions: alimami

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
امروز داشتم Mw2 میزدم پینگم با سرور خارجی 3 خط بود
چه حالی داد!
ولی با همون ایرانیا بازی کردن راحت تره!
راستی اگه تو یه بازی سرور بشی حجم بیشتر دانلود و اپلود میشه؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
امروز داشتم Mw2 میزدم پینگم با سرور خارجی 3 خط بود
چه حالی داد!
ولی با همون ایرانیا بازی کردن راحت تره!
راستی اگه تو یه بازی سرور بشی حجم بیشتر دانلود و اپلود میشه؟

بله شما وقتی سرور بزنی از حجم شما بیشتر استفاده میشه

• Like
Reactions: Soap McTavish

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
نه خوشم اومد! پهنای باند ما توی 1 ماه نزدیک 18 گیگ زیاد شده! که البته بیشتر این سهم رو مخابرات خورد! ولی باز هم خوبه! همین روند ادامه پیدا کنه کم کم پینگ متوسط کشور خیلی میاد پایین...

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
مسعود یه وایرلس گرفتم با پینگ زیر 200 !

---------- نوشته در 06:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:50 PM ارسال شده بود ----------

من که به همین خیلی راضی هستم : ! بقیه رو نمیدونم !

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
مسعود یه وایرلس گرفتم با پینگ زیر 200 !

---------- نوشته در 06:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:50 PM ارسال شده بود ----------

من که به همین خیلی راضی هستم : ! بقیه رو نمیدونم !
خوبه! با 4.2.2.6 یه تست بزن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر