بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
تيكر چرا داري مغلطه ميكني؟ پست من رو كامل خوندي نوشتم بر فرض مثال كسي هم داره اشتباه ميكنه آيا بايد اين چنين گستاخانه جوابش رو داد؟من هيچ بي احترامي تو پست اين خانم نميبينم ايشون درخواست save كردن اون دوستاني هم كه ادعاي اطلاعاتي الهام شده رو از غيب داشتن جوابشون رو ندادن بعد هم اين خانم با درون مايه طنز انتقاد كرد وحق هم داشت.
بعدش اينكه من بخوام چيزي رو مطرح كنم يا نه به شما ربطي نداره منظور من هم شما نبوديد بي احترامي هايي كه به اين خانم شده قابل ماله كشي نيست خواهشا دوستاني كه دم از اطلاعات ارشميدسي ميزنن كمي هم معرفت به خرج بدن.

شما ببین تو اون لینک ها چی گفته شده چی جواب داده شده
در ضمن اینجا محل طنز و مزه پروندن نیست اگه میخوان خود شیرینی کنن برن قنادی بزنن
اول اومده سیو خواسته بعد گفته اینجا با اونجا یکیه بعدش جواب منطقی هم شنیده حتی بهشم گفته شده سیو گیم کیوب میخوای دارم ولی قبول نکرده
من فقط وقایع رو نشون دادم مغلطه نکردم شما برو پست ها رو ببین
پای برقراری نظم بیاد وسط همه چی به من مربوط میشه!

josh اسپم نزن

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
ببینم چی شده باز؟؟
من یه ذره همه رو تنها میزارم همه به جون هم میوفتن چرا؟!
الان دعوا سر یه سیو بازی هست؟؟
بابا از لژ مسترها خواهش میکنم این دعوا رو با میانجی گری تموم کنید
من اومدم تازه کلی کار دارم با همه
فقط یه چی بگم:
"این تاپیک پا ثابتاش عاشق رزیدنت اویل هستن و باهاش زندگی کردن
وقتی یه چی میگن دوستان تازه وارد گوش کنید
صد در صد اطلاعاتشون از شما بیشتر هست"
----------------------------

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
دارم ریمیک را بازی میکنم. فقط میتونم بگم جیل مثل همیشه معرکست :x و کریس توی ریمیک از همیشه و همه جا بهتره :d
:offtopic:
:d
اولش که باید حتما از seg_ eros و dark souls و mppm تشکر کنم. نمیخوام با این کار طرفداریه الکی بخرم فقط خواستم به خاطر اینکه حاضر شدن حقیقت را بگن بدون ترس از توهین شنیدن ازشون تشکر کنم.

یک بار برای همیشه میگم کاری هم ندارم به کی بر میخوره به کی بر نمیخوره این تاپیک هم کم از این بحث ها ندیده
Fallen Angel یا همون میشا!!
جو تاپیک رو بهم زدی اسپم پراکنی کردی و خیلی مسائل بی ربط رو تو تاپیک وسط کشیدی که خودش کیلومتر ها با بحث اصلی تاپیک فاصله داره، وقتی برمیگردی حرف های نامربوط رو میکشی وسط جواب های نامربوط هم میشونی حرف درست و در حد تاپیک بزن (بدون شاخ و برگ دادن به حرفت) بعد منتظر جواب باش نه اینکه بیا کلی حرف نامربوط بزن و تو خلال اون حرفا یه چیزایی هم از حرفایی که به تاپیک مربوط باشه بزن اینجور حرفا جز متشنج کردن حرف های تاپیک چیزی نداره
سری قبل هم که اینجا بودی خیلی شلوغش کردی، الانم دوباره پیدات شد و باز هم شلوغش کردی

خطاب به بقیه دوستان
ما با هیچ کس دشمنی ای نداریم و همیشه هم هدف این تاپیک در پشت پرده این جمله بوده
Come as Guest , Stay as Family
ولی بعضی ها با مزه پراکنی و بحث های خیلی بیخود و شلوغ کردن تاپیک، مسیر تاپیک رو منحرف کردن امثال دوستانی مثل من، احد، نیما، علی، سینا، و خیلی های دیگه در ابتدا سعی کردیم منطقی برخورد کنیم باهاشون ولی بعد از کله شقی اون(ها) مجبور به استفاده از لحنی شبیه لحن خودشون شدیم و در آخر اعلام کردیم مباحث مربوط به تاپیک اینجا و مباحث off-topic یا علاقه ای بره تو کلوپ که خب اگه اونجا سر بزنید خود من کم کله شقی نکردم ولی خب بحث فان بود و مشکلی هم در رابطه بی نظمی نداشت

در آخر اینو میگم سعی کنید بگید، بشنوید، تحلیل کنید، رد کنید، قبول کنید، در مورد مبحث های تاپیک، نه در مورد مسائل حاشیه ای چون مسائل حاشیه ای جایی در اینجا نداره
من هم یک بار برای همیشه میگم آقای The Phenom یا پدیده!!
شمایی که مدعی هستید طرف حق را میگیرید و بی طرف هستید، یه نمونه از پست های مودبانه دوستتون را نقل قول نکردید اونوقت میخواهید بقیه پستتون را بخونم؟ به هیچ وجه. هر وقت تونستید یاد بگیرید همه حقایق را ببینید و بعد قضاوت کنید، توی اون شرایط به نظرم تازه میشه صحبت کرد. اون دوستتون آقای لیتل جان حداقلش با وجود تمام صحبت ها و رفتارهاشون، دیگه بحث را ادامه ندادند و تمومش کردن. حالا شما شروع کردید؟
پس بدونید آقای محترم، تا زمانیکه که بخواهید حرف زور بزنید و یا حقایق را نبینید، من هم جواب خواهم داد و حقیقت را میگم حالا به هر قیمتی.

ببینم چی شده باز؟؟
من یه ذره همه رو تنها میزارم همه به جون هم میوفتن چرا؟!
الان دعوا سر یه سیو بازی هست؟؟
بابا از لژ مسترها خواهش میکنم این دعوا رو با میانجی گری تموم کنید
من اومدم تازه کلی کار دارم با همه
فقط یه چی بگم:
"این تاپیک پا ثابتاش عاشق رزیدنت اویل هستن و باهاش زندگی کردن
وقتی یه چی میگن دوستان تازه وارد گوش کنید
صد در صد اطلاعاتشون از شما بیشتر هست"
----------------------------
احتمالا به ذهنتون خطور نکرده که ممکنه دیگران هم رزیدنت اویل را دوست داشته باشند؟ فقط رزیدنت اویل مختص شماهاست برا بحث کردن؟ و آیا همین افرادی که شما میگین اطلاعاتشون زیاده ممکن نیست اشتباه کنند؟ به قول دوست خودتون آقای احد:
چندین بار با اون گردن کلفت‌هاشون که خیلی هم ادعاشون میشد بحث کردم، اون‌هایی که تو فروم مربوطشون 3-4 هزار پست داشتن و اکثرشون هم مثل خدا پرستیده میشدن ... اما آخرین جملاتی که از همین خدایان میشنیدم این بود ... "You're right ... i didn't notice"
به نظرتون امکان نداره که شما دوستان هم که البته در بین خودتون مثل خدا پرستیده میشید و دم از فول بودن داستان میزنید و میگید به کمال رسیدید و رزیدنت اویل انگشت کوچیکه شما هم نیست، ممکنه اشتباه کرده باشید و بهتر نبود مثل همون دوستان آقای احد توی فروم های خارجی با یه اعتراف ساده به اشتباه مسلمتون، بحث را ادامه نمیدادید؟
==========
مهم:
ببینید دوستان، یک کاربر به اسم (ویرایش شد :d ) همون دفعه پیش که من اینجا دعوام شد، آدرس کلوپی را به من داد و همه چیز را اونجا خوندم و از تمام روابط باخبرم. پس خوب میدونم که شماها همتون به شدت از آقای احد یا همون mr. death حرف شنوی دارید و حرف ها و اطلاعات ایشون را به شدت قبول دارید. همین آقا هم صحت حرف من را تایید کرد. پس شماها دارید لجبازی میکنید و شکی هم توش نیست.

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,582
خب بزودی تغییرات لژ اعلام میشه .
این 1 2 روز به درخواست احد پست ندادم تا خودش رسیدگی کنه !! ولی خب اون هم دست رو دست گذاشت .
پس مجبوریم خودمون تمومش کنیم .
تا الان مراعات 2 3 نفر رو کردم ولی دیگه نمیشه . تا حالا 5 6 بار ازاین اتفاقها افتاده ولی اینبار کاری میکنیم که برای همیشه بقیه هم درس بگیرن .

همراه با اطلاعات جدید از لژ , ماجرا رو ادامه میدیم !

این قسمت مخصوص احد هست
در ضمن احد جان , تو هم اگه مدرکی داری راجع به اون مکان لطفا ما رو مستفیض ( مصطفیظ .... ) کن
بر طبق داستان , اما اگر هم بعدش نیار

آخرین ویرایش:

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
احتمالا به ذهنتون خطور نکرده که ممکنه دیگران هم رزیدنت اویل را دوست داشته باشند؟ فقط رزیدنت اویل مختص شماهاست برا بحث کردن؟ و آیا همین افرادی که شما میگین اطلاعاتشون زیاده ممکن نیست اشتباه کنند؟ به قول دوست خودتون آقای احد:

به نظرتون امکان نداره که شما دوستان هم که البته در بین خودتون مثل خدا پرستیده میشید و دم از فول بودن داستان میزنید و میگید به کمال رسیدید و رزیدنت اویل انگشت کوچیکه شما هم نیست، ممکنه اشتباه کرده باشید و بهتر نبود مثل همون دوستان آقای احد توی فروم های خارجی با یه اعتراف ساده به اشتباه مسلمتون، بحث را ادامه نمیدادید؟
==========
مهم:
ببینید دوستان، یک کاربر به اسم (ویرایش شد :d ) همون دفعه پیش که من اینجا دعوام شد، آدرس کلوپی را به من داد و همه چیز را اونجا خوندم و از تمام روابط باخبرم. پس خوب میدونم که شماها همتون به شدت از آقای احد یا همون mr. death حرف شنوی دارید و حرف ها و اطلاعات ایشون را به شدت قبول دارید. همین آقا هم صحت حرف من را تایید کرد. پس شماها دارید لجبازی میکنید و شکی هم توش نیست.

اول از همه سلام
دوم اینکه من ذهنم خوب کار میکنه ولی هیچ حرفی راجع به عدم علاقه فرد یا افراد دیگری به رزیدنت اویل نزدم، بله دیگران هم میتونن علاقمند نه اصلا عاشق رزیدنت اویل باشن
سوم شما اگه تو خوندن دقت کنی من گفتم پا ثابت های اینجا،
فقط کافیه بری از صفحات اول شروع کنی به خوندن میفهمی کیا هستن،
چهارم اینکه کسی اینجا لجبازی نمیکنه. حرف زده میشه پاسخ داده میشه...اگه کسی هم اشتباه کنه دیگران هستن که تصحیحش کنن ولی لزومی به اعتراف نیستش...اینجا نه دادگاهه نه شما قاضی!
پنجم اینکه من دعوت به آرامش کردم ولی شما ظاهرا بدت نمیاد یه موجی راه بندازی روش سوار بشی
دنبال بست دادن به همه چی نباش
یه ذره بیخیالی هم خوبه
همین دوست خوبمون آقا احد به قول شما حتی اگه حرفاتم تایید کنه ولی با اسپم بازی و بیخودی جلو رفتن تاپیک و بحثای بیخودی و دعوا بشدت مخالفه
در آخر اگه خیلی دلت میخواد به بحثات ادامه بدی اینجا با لژ نشینا طرفی!
شرمنده احد جان
حمید کجایی بابا؟؟!! هنوزم قهری؟!:((

آخرین ویرایش:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
اول از همه سلام
سلام
yahoo_4.gif

بله دیگران هم میتونن علاقمند نه اصلا عاشق رزیدنت اویل باشن
خب مرسی
yahoo_4.gif

فقط کافیه بری از صفحات اول شروع کنی به خوندن میفهمی کیا هستن
من از صفحه 1 تا حدودای صفحه 86 اینا را خوندم و البته بعدش از صفحه های 300 - 350 خوندم و بعدشم همینجوری جسته و گریخته صفحات قبل را خوندم و همینطور هم که گفتم کلوپ رزیدنت اویل را هم کامل خوندم و کاملا که نه
yahoo_4.gif
اما تا حدود زیادی از نوع روابط و اشخاص خبر دارم
yahoo_15.gif

چهارم اینکه کسی اینجا لجبازی نمیکنه. حرف زده میشه پاسخ داده میشه...اگه کسی هم اشتباه کنه دیگران هستن که تصحیحش کنن ولی لزومی به اعتراف نیستش...اینجا نه دادگاهه نه شما قاضی!
من هم موافقم اینجا دادگاه نیست ولی باور کنید جو اینجا با بقیه فروم ها خیلی فرق میکنه. باور کنید. این را همه میگن و حتی بارها من دیدم افراد مختلف توی همینجا همین حرف من را زده اند. پس چرا توی فروم های دیگه مشکلی پیش نمیاد. باور کنید خودتون هم خوب میدونید که جو اینجا واقعا فرق میکنه.
پنجم اینکه من دعوت به آرامش کردم ولی شما ظاهرا بدت نمیاد یه موجی راه بندازی روش سوار بشی
بله کاملا حق با شماست. ولی آقای محترم، آخه شما هم حاضر نیستید حقایق را ببینید. من کاری به داستان بازی و اصلا رزیدنت اویل ندارم. ولی اگه شما واقعا از ابتدای این بحث را خونده باشید و کمی هم منصف باشید، میبینید که من حتی یک بار هم حرف بی ادبانه ای نزدم اما آیا این درسته که دوستانتون اون طور حرف های نامناسبی بزنند (حتی نمیگم بی ادبانه) من باز هم میگم فقط به خاطر شناختی که از این تاپیک و افرادش به دست آوردم، حاضر نیستم جواب بی ادبی را با بی ادبی بدم چون تقریبا میشه گفت رفتار قالب بر اینجا اینجوریه و صد البته یک همچین آدمی هم نیستم.
یه ذره بیخیالی هم خوبه
حتی در مقابل حرف زور و چیزی که خیلی واضحه اما دیگران با خودخواهی حاضر نیستند بپذیرند؟ من چنین شخصیتی ندارم که در مقابل حرف زور ساکت بشینم. بارها گفتم، حتی اگه رفتارها کمی بهتر بود شاید دیگه ادامه نمیدادم. اما سکوت کردن در مقابل پافشاری روی یک حرف اشتباه اون هم به صورت مغرورانه و خودخواهانه، هرگز!
در آخر اگه خیلی دلت میخواد به بحثات ادامه بدی اینجا با لژ نشینا طرفی!
تهدید.......! خیلی جالبه. میدونید توی انجیل از تهدید کنندگان به چه عنوان یاد شده؟ به عنوان کسانی که حرف درست را نمیزنند و فقط میتوانند با ترسوندن دیگران و تهدید حرف خودشون را به کرسی بنشونند.

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
دوستان خواهش می‌کنم که دیگه بس کنید

تا کی‌ می‌خواید ادامه بدید؟

از هر دو طرف می‌خوام که با کوتاه اومدن به حل شدن مسئله کمک کنند

قضیه اینطوری شروع شد که خانم میشا از لئون طرفداری کرد بعدش هیترای لئون ریختند روش و ترولش کردند

اونم اعصابش خورد شدو‌ واسه مدتی‌ از سایت رفت

حالا که اومده هنوز عقده‌ایه

واسه همین این بحثها پیش اومده

حالا از هر دو جناح درگیر می‌خوام که آتشبست رو برقرار کنند:d

گذشته‌ها گذشته

یه سر به تاپیک سایلنت هیل بزنید یاد بگیرید

اونجا همه با مهربونی با هم حرف میزنند

نه که طرفدارای لئون یا وسکر،... رو در روی هم قرار بگیرند

همه دارند بهمون می‌خندن

اون از بازی رزیدنت اویل ۶، اینم از طرفدارای رزیدنت اویل:|

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,582
البته عرض کنم که اون جریان مربوط به این بود که لیان رو مهمترین کاراکتر بازی میدونستن :-&
این چند روزه تایپیک سایلنت هیل هم یکم قیر قاژ ( غیرغاژ ) رفت ولی خب با مطلبهای خوب Silent Dream تکون خرد .

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,582
من دو صفحه ی پیش یه بحثی رو شروع کردم، که متاسفانه لگدمال شد بین بحث دوستان:D
حالا اگه اجازه هست دوباره مطرح کنم سوالو:
این همه بدی های Re 6 رو زیر ذره بین بردیم، بیاید یه بار به صورت کاملا بیطرفانه نکات مثبتش رو بیرون بکشیم:D

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,582
این همه بدی های Re 6 رو زیر ذره بین بردیم، بیاید یه بار به صورت کاملا بیطرفانه نکات مثبتش رو بیرون بکشیم:D
از نظر من تنها نکته + وحود Ada Wong بود , همین
ولی خب اون بحث جانانه میمونه

MehdiGamer

کاربر سایت
Aug 8, 2013
74
نام
Mehti
تنها نکته مثبت (از نظر من:d):سناریوها و شخصیتای بیشتر نسبت به نسخه های قبلی,وگرنه همه چیزش اعم از گرافیک,صدا گذاری,داستان,ترس توی بازی کم شده بود و بازی رو به اکشن گرایی رفته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر