بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,626
خب دوستان به زودی گردهمایی جدیدی در راه است . در HQ
همچنین جلسه ای در لژ استارز خواهیم گذاشت . پیرامون مسائل تایپیک . چون چندوقت هست بالانس تایپیک بهم خورده

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
خب دوستان منم به اطلاع میرسونم که میخوام رزیدنت اویل ریمیک بازی کنم و چون اینگونه بحث ها (البته اگر افراد بی ادبش را فاکتور بگیریم) خیلی برای اطلاعات عمومی اون دسته از کاربران تاپیک که فکر میکنند همه چیز را میدونند، مفیده :)) تصمیم دارم تا در مورد مسائل ریز و درشتش صحبت بکنم که خدای نکرده بالانس تاپیک ;;) ;)) زیاد به هم نخوره =))

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
خب دوستان منم به اطلاع میرسونم که میخوام رزیدنت اویل ریمیک بازی کنم و چون اینگونه بحث ها (البته اگر افراد بی ادبش را فاکتور بگیریم) خیلی برای اطلاعات عمومی اون دسته از کاربران تاپیک که فکر میکنند همه چیز را میدونند، مفیده :)) تصمیم دارم تا در مورد مسائل ریز و درشتش صحبت بکنم که خدای نکرده بالانس تاپیک ;;) ;)) زیاد به هم نخوره =))
مرسی!;)

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
خیلی باحال بود...
کلا خوش گذشت!
فقط بی طرفانه بگم که باید ریز بینی و دقت دوستمون رو تحسین کنیم
و از اینکه نوستالژی اویل دو رو هم زنده کردین خیلی خیلی ممنونم...

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,626
S.T.A.R.S LOGE عضو میپذیرد !
http://forum.bazicenter.com/groups/473/
جهت درخواست برای ورود به لژ و تهییه ID Card به من از طریق پروفایل اطلاع دهید
درخواست ها باید به تایید Loge Master ها برسه
بدلیل مشغله کاری و نبود 1 2 ( تمام وقت ) درخواست ها رو به من بدید
شرایط :
1 - پایبند به آرمانهای Albert Wesker کبیر
2 - بینش کلی نسبت به سری RE
3 - وفادار به سری RE
4 - رعایت تعادل و دوری از غرض ورزی
5 - شناخته شده در تایپیک ( کاربرای دیگر هم میتوانن )
6 - دارای پستهای مفید در تایپیک
7 - شناخت کاراکترها ( اعم از زن مرد _ خوب بد خاکستری )
8 - شناخت ویروسها
9 - ......................
دوستان مسئله جدی هست , از شکر پراکنی خودداری کنید .
ممنون از درک و فهمتون

سینا ( Little John )

آخرین ویرایش:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
:d ای وای خدا حیف شد بحثمون تموم شدا مگه نه :d اگه یه کم توهین و بی ادبی توش نبود خیلی خوش میگذشت ;) ولی حیف :|
مرسی!;)
خواهش میکنم دوست خوبم ;)

خیلی باحال بود...
کلا خوش گذشت!
فقط بی طرفانه بگم که باید ریز بینی و دقت دوستمون رو تحسین کنیم
و از اینکه نوستالژی اویل دو رو هم زنده کردین خیلی خیلی ممنونم...
بله. حالا تازشم میخوام رزیدنت اویل ریمیک را بازی کنم :d امیدوارم بتونیم کلی اینجا بحث های داغ کنیم :d
دوستان مسئله جدی هست , از شکر پراکنی خودداری کنید .
ممنون از درک و فهمتون
یعنی واقعا اگه این 2تا جمله را نمی نوشتید میخواستم کلی سر به سرتون بذارم :d اما من برای حرفتون احترام قائلم ;) فقط یه سوال. به خدا جدیه :d من همیشه دوست داشتم توی اینجور چیزا عضو باشم :d الان با این شرایط من را راه میدید یا نه. فکر کنم صلاحیتش را داشته باشما :d درسته حالا پست هام برای شما خوشایند نبود :d ولی حقیقت که بود ;) کاراکترا را هم میشناسم، اوووووووممممممممممم فکر کنم ویروس ها را هم خوب بشناسم. خیلی هم رزیدنت اویل بازی کردم :d

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,626
یعنی واقعا اگه این 2تا جمله را نمی نوشتید میخواستم کلی سر به سرتون بذارم
yahoo_4.gif
اما من برای حرفتون احترام قائلم
yahoo_3.gif
فقط یه سوال. به خدا جدیه
yahoo_4.gif
من همیشه دوست داشتم توی اینجور چیزا عضو باشم
yahoo_4.gif
الان با این شرایط من را راه میدید یا نه. فکر کنم صلاحیتش را داشته باشما
yahoo_4.gif
درسته حالا پست هام برای شما خوشایند نبود
yahoo_4.gif
ولی حقیقت که بود
yahoo_3.gif
کاراکترا را هم میشناسم، اوووووووممممممممممم فکر کنم ویروس ها را هم خوب بشناسم. خیلی هم رزیدنت اویل بازی کردم
yahoo_4.gif
پس مشخص شد نمیای اینجا برای یاد گرفتن یا احیانا یاد دادن . میای اینجا که کمبودهای شخصیتیت رو پر کنی
حیف که نمیخوام با بچه جماعت که فامیلش ( همون دو نفر ) میاره وسط و میخواد غمخوار بخره دهن به دهن کنم . اونقدرم نمیفهمی که تایپیک رو نباید چت روم کرد .
بدبختانه مجبورم جوابت رو تو تایپیک بدم .
به آخرین پستم راجع به بحث که جواب ندادی و فقط 2 تا شکلک گذاشتی !!
من از دیشب آخر وفت تا الان راجع به اون موضوع دیگه پست ندادم ( از طرفی خود رفیقات اومدن بهم گفتن بیخیال ) ولی خودت انگار نمیخوای تمومش کنی .
حرف احد رو هم که گفتم باهاش مخالفم همینطور حرف تو . هنورم که نتونستی چیزی رو ثابت کنی !!!
اما میرسیم به لژ
شما که هنوز فرق لیان با کلیر رو نمیدونی

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,672
یعنی با این کلوپه عملا میدل فینگر دادین به جماعتی که تازه با سری آشنا ان و اطلاعات وسیعی ندارن. Congrats
1 - پایبند به آرمانهای Albert Wesker کبیر
2 - بینش کلی نسبت به سری RE
3 - وفادار به سری RE
4 - رعایت تعادل و دوری از غرض ورزی
5 - شناخته شده در تایپیک ( کاربرای دیگر هم میتوانن )
6 - دارای پستهای مفید در تایپیک
8 - شناخت ویروسها
9 - ......................
WTF?! بعد توقع دارید ما جدی بگیریم:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یعنی با این کلوپه عملا میدل فینگر دادین به جماعتی که تازه با سری آشنا ان و اطلاعات وسیعی ندارن. Congrats

WTF?! بعد توقع دارید ما جدی بگیریم:D
لول. الان توقع داری ما توی کلوپ خودمون (X Vs. Y) بیاییم همه رو دعوت کنیم؟ خب چه کاریه توی تاپیک مطرح میکنیم همه ببینن و میدل فینگر هم نشونشون ندیم;)
کلوپ رو برای یه سری کارای خاص درست میکنن که توش راحت با هم بحث کنن.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
پس مشخص شد نمیای اینجا برای یاد گرفتن یا احیانا یاد دادن . میای اینجا که کمبودهای شخصیتیت رو پر کنی
حیف که نمیخوام با بچه جماعت که فامیلش ( همون دو نفر ) میاره وسط و میخواد غمخوار بخره دهن به دهن کنم . اونقدرم نمیفهمی که تایپیک رو نباید چت روم کرد .
بدبختانه مجبورم جوابت رو تو تایپیک بدم .
به آخرین پستم راجع به بحث که جواب ندادی و فقط 2 تا شکلک گذاشتی !!
من از دیشب آخر وفت تا الان راجع به اون موضوع دیگه پست ندادم ( از طرفی خود رفیقات اومدن بهم گفتن بیخیال ) ولی خودت انگار نمیخوای تمومش کنی .
حرف احد رو هم که گفتم باهاش مخالفم همینطور حرف تو . هنورم که نتونستی چیزی رو ثابت کنی !!!
اما میرسیم به لژ

=))
جدا شما مثل اینکه جدی گرفتیا :)) یعنی واقعا فکر میکنی من حاضرم ج.ا.ی.ی که شما ه.س.ت.ی منم ب.ی.ا.م اونجا =))
=))
شاد باشید آقای محترم :d
واااااااای اینجا را :d

27972848912915171604.jpg

AND
:d

93837485248753883460.jpg
از خود شخص لیون گرفتم :d

راستی بذارید برا آخرین بار هم جواب این دوست مودبمون را که همه مثل اینکه خیلی دوسش دارن و اصلا هم پشت سرشون حرفی نمیزنند را بدم :d
خب از اونجایی که شما برای یه آزمایشگاه ساده که یکی هم هستن، فرق میذارید و از اونجایی هم که طبق گفته خودخواهانه خودتون به کمال رسیدید و رزیدنت اویل انگشت کوچیکه شما هم نیست، از کاربرای کم سن و سال و بی اطلاع به قول خودتون چه انتظاری دارید :d
میای اینجا که کمبودهای شخصیتیت رو پر کنی
=))
لژ و اعضای استارز و ................... و و و و
کاملا مشخصه چه کسی دنبال چه چیزیه :d
شما با حرف چه کسی موافق هستی :-/ :d
پس مشخص شد نمیای اینجا برای یاد گرفتن یا احیانا یاد دادن
یاد گرفتن بماند ولی در مورد یاد دادن، منکه حرفی ندارم به شما چیزی یاد بدم اما مثل اینکه شما یاد نمیگیری :d

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,626
کلوپی که همگانی باشه
http://forum.bazicenter.com/groups/10/
اون کلوپ تخصصی هست و فعلا 7 نفر عضو داره , که 3 نفر تقریبا هیچ وقت نیستن و داشت خاک میخورد . دلیل اطلاعیه هم این بود که نفرات بیشتری جذب کنیم .
برای همین شرایط سخت هست .
حالا شما میخوای جدی بگیری یا نگیری دیگه به خود شما بر میگرده

خب از اونجایی که شما برای یه آزمایشگاه ساده که یکی هم هستن، فرق میذارید و از اونجایی هم که طبق گفته خودخواهانه خودتون به کمال رسیدید و رزیدنت اویل انگشت کوچیکه شما هم نیست، از کاربرای کم سن و سال و بی اطلاع به قول خودتون چه انتظاری دارید
yahoo_4.gif
فرق دارن ؟؟ از آرکلی تا راکون سیتی . بازم میپرسم شما حسودی ؟؟؟
از اون کاربرا انتظار دارم صفحه های اول رو مطالعه کنن , از رو باد معده حرف نزنن و دعوای خانوادگیشون رو نیارن اینجا .

لژ و اعضای استارز و ................... و و و و
کاملا مشخصه چه کسی دنبال چه چیزیه
yahoo_4.gif
اون کلوپ تخصصی هست و فعلا 7 نفر عضو داره , که 3 نفر تقریبا هیچ وقت نیستن و داشت خاک میخورد . دلیل اطلاعیه هم این بود که نفرات بیشتری جذب کنیم .
برای همین شرایط سخت هست .
باید از شما اجازه بگیریم برای کلوپ زدن ؟؟؟

شما با حرف چه کسی موافق هستی
yahoo_7.gif
yahoo_4.gif
با حرف احد تو این مورد مخالفم . کم هم پیش اومده مخالفت کنم تو تایپیک مگر مشکلاتی مشابه شما و اون دوستتون , سر جریان عمارت و مخفیگاه و یکی دیگه از دوستاتون بابت مهمترین کاراکتر RE
یاد گرفتن بماند ولی در مورد یاد دادن، منکه حرفی ندارم به شما چیزی یاد بدم اما مثل اینکه شما یاد نمیگیری
yahoo_4.gif
مطمعن باش تو یکی نمیتونی چیزی به من یاد بدی چون هنوز پیش آهنگی !! هنوز فرق کلیر با لیان رو نمیدونی

در آخر اگه میخوای چت کنی پروفایل من پذیرای شماست . وگرنه اگه میخوای همینطوری قرقره کنی من فقط در مورد بازی جواب شما رو میدم . چون دیدی بن شدی یکدفعه
اگر هم دوست داشتی میتونی بیای Team Speake اونجا قشنگتر بحث کنیم
اما اگه الفاظی مثه "بچه جماعت"، "کمبود شخصیتی"، "قرقره"، "باد معده" به سایر اعضا نسبت داده می‌شه همون بهتر که این فروم تبدیل به چت روم بشه چون اگه این‌طور پست‌ها پاک یا ویرایش نمی‌شن یعنی این‌جا صاحب نداره و ارزشی بیشتر از این واسش نیست!
1 - یه نگاه به پست رفیقت بنداز بعد
2 - شما هم از طرف خودت صحبت کن . دوستتون از پس خودش بر میاد
بحث با شوخی فرق میکنه

آخرین ویرایش:

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
اگر قرار فقط بحث با شوخی باشه هیچ...
اما اگه الفاظی مثه "بچه جماعت"، "کمبود شخصیتی"، "قرقره"، "باد معده" به سایر اعضا نسبت داده می‌شه همون بهتر که این فروم تبدیل به چت روم بشه چون اگه این‌طور پست‌ها پاک یا ویرایش نمی‌شن یعنی این‌جا صاحب نداره و ارزشی بیشتر از این واسش نیست!

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
مطمعن باش تو یکی نمیتونی چیزی به من یاد بدی چون هنوز پیش آهنگی !!
درس اول :d مطمعن اشتباهه :)) مطمئن درسته :))
در آخر اگه میخوای چت کنی پروفایل من پذیرای شماست .
=)) =)) بیام تو پروفایلت؟ =)) =))
========================
آقای محترم (که شک دارم اینطور باشه) اگه واقعا میخوای اینجا چت روم نشه به قول خودت، بهتره جواب ندی! چون هر چقدر شما این قضیه را کش بدی، من زیر بار حرف زور و یا بی ادبانه نمیرم و جوابتون را میدم. پس بهتره برای مثلا آرمان های خودتون ارزش قائل باشی و دیگه اینجا را تبدیل به چت روم نکنی :d
آهان راستی، یه پدیده وجود داره به اسم قطار، ترن، وسیله نقلیه و یا هر چیزی که شما فکر میکنی اسمش هست :d که میتونه مسافت ها را طی کنه :d صبر کن ببینم :-/ آهان مثلا مسافت راکون سیتی تا کوه های آرکلی :d

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
فرق دارن ؟؟ از آرکلی تا راکون سیتی .

آهان راستی، یه پدیده وجود داره به اسم قطار، ترن، وسیله نقلیه و یا هر چیزی که شما فکر میکنی اسمش هست که میتونه مسافت ها را طی کنه صبر کن ببینم آهان مثلا مسافت راکون سیتی تا کوه های آرکلی

درسته برای یه ترن خط ویژه، طی کردن مسافت‌های زیاد هم مسئله‌ی خاصی نیست، اما حرف این‌جاست که این مسافتی که ما در موردش این‌قدر بحث کردیم اون‌قدرها هم که فکر کنید زیاد نیست!
از تهران - کرج خودمونم کمتره!

Signed.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر