بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بچه ها تو این صفحه که سروش گذاشته بود تو قسمت کاراکتر عجب عکسهای زیبایی داره حتما ببینید تازه Big Mama رو صریحا نوشته EVA که منبع از این موثق تر پیدا نمیشه دیگه حرف و حدیث ها پشت سر این شخصیت هم تموم شد:love:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اتفاقا من از Drebin خیلی خوشم اومد مخصوصا از اون میمونه همیشه یه همچین طنزهایی تو متال گیر باید باشه. مطمئنا Drebin در داستان نقش کلیدی بازی میکنه اینو کوجیما هم گفته و اگر تو تریلر دقت کنید بعضی از جاها دربین با اسنیک هست و به احتمال زیاد مثل کسانی که تو شماره های قبل حیوان اهلی داشتن میمیره:به طور مثال Sniper wolf که گرگ داشت مرد.تو شماره 2 Emma که طوطی داشت مرد.تو شماره سوم THE End هم که طوطی داشت مرد.حتما تو این شماره هم دربین چون میمون داره میمیره:cheesygri

چه عجب نمردیم گرگ شد حیوان اهلی در ضمن این یارو derbin انقدر مسخره به نظر میاد که اصلا مردن بهش نمیاد

Mehrdad Gangster

کاربر سایت
Sep 22, 2007
28
حالا اين گرگ و طوطی و ميمون و اين حرفا موردی نداره !!! من نميفهمم اون قورباغه سبزه :eek: که قلک هست
جريانش چيه :laughing: ؟؟ مسخره بازيه :confused: ؟ همه جای بازی هم هست تو جنگل تو کمد وسط خيابون ، تو رود خونه​

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
حالا اين گرگ و طوطی و ميمون و اين حرفا موردی نداره !!! من نميفهمم اون قورباغه سبزه :eek: که قلک هست
جريانش چيه :laughing: ؟؟ مسخره بازيه :confused: ؟ همه جای بازی هم هست تو جنگل تو کمد وسط خيابون ، تو رود خونه
این فورباغه ها که فکر کنم 52 تا باشه اگر پدایشون کنی و به همشون شلیک کنی در آخر بازی بهت Stealth Camofloge رو میده:love:

Mehrdad Gangster

کاربر سایت
Sep 22, 2007
28
امروز خلاصه MGS 3 رو تموم کردم ;) گرچه فکر کنم تا آخر اين ماه 7-8 بار ديگه هم تمومش کنم واقعا لذت بردم
1 رو قبلاً بازی کرده بودم شماره 2 رو هم که امروز خريدم شروع کنم به بازی ، با اينکه هيچ چيزی متال گير نميشه :-" ولی دوستان اگه چيزه ديگه اي تو اين سبک بازی کردن ما رو هم بی نصيب نذارن از اسمش :love: . راستی اگه قراره توی شماره 2 با کشتن قلک قورباغه آخر بازی چيزی بگيريم بهم بگين مرسی :blushing:​

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
درمورد این تریلر اخر یه چیز جالبه که توی یه تاپیک دیگه هم گفتم حضور هردو متال گیر RAY,REX توی بازی هستن و اونطور که اسنیک سوار Rex بود مثل اینکه میشه متال گیر روهم یه جاهایی کنترل کرد!!!داره جالبتر میشه!!!!

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
راستی اگه قراره توی شماره 2 با کشتن قلک قورباغه آخر بازی چيزی بگيريم بهم بگين مرسی

تو شماره ی دو باید سربازا رو Freez شون کنی ، بعد نشونه ی تفنگت رو به سر و بعد به **** بگیری :D ، بعد یه تگ بهت میده .

باید همه ی تگ ها رو بگیری تا بهت همون لباسرو بده !

البته یه CD هست به اسم Code Braker تو اون همه ی اینا + 100 تا چیزه دیگه هست ! ;)

Mehrdad Gangster

کاربر سایت
Sep 22, 2007
28
تو شماره ی دو باید سربازا رو Freez شون کنی ، بعد نشونه ی تفنگت رو به سر و بعد به **** بگیری :D ، بعد یه تگ بهت میده .

باید همه ی تگ ها رو بگیری تا بهت همون لباسرو بده !

البته یه CD هست به اسم Code Braker تو اون همه ی اینا + 100 تا چیزه دیگه هست ! ;)

ممنون که توضيح دادی :love: ! منظور از ستاره همون پايين تنه و اين جور جاهاست ديگه :blushing::-" ؟ يه سؤال ديگه هم داشتم اولش که تو کشتی هستيم وقتی از عرشه ميايم پايين و بايد از متال گير عکس بندازيم بايد از يه جايی رد شيم که سنسور داره و با ليزر ازش محافظت ميشه ، که البته راهنمای تيم ميگه با تفنگ به دستگاه کنترولشون شليک کن ، من اين کارو کردم
البته 1 دونه دستگاه کنترول بود منم همونو با تير زدم ولی ليزر ها هنوز از کار نيفتادن :confused: که بتونم رد بشم جريان چيه /:):biggrin1: ؟​

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
ممنون که توضيح دادی :love: ! منظور از ستاره همون پايين تنه و اين جور جاهاست ديگه :blushing::-" ؟ يه سؤال ديگه هم داشتم اولش که تو کشتی هستيم وقتی از عرشه ميايم پايين و بايد از متال گير عکس بندازيم بايد از يه جايی رد شيم که سنسور داره و با ليزر ازش محافظت ميشه ، که البته راهنمای تيم ميگه با تفنگ به دستگاه کنترولشون شليک کن ، من اين کارو کردم
البته 1 دونه دستگاه کنترول بود منم همونو با تير زدم ولی ليزر ها هنوز از کار نيفتادن :confused: که بتونم رد بشم جريان چيه /:):biggrin1: ؟​
بله همون جاست :D

باید با تفنگ ( اون تفنگ که میکشه :D ) به چراغ های سبز تیر بزنی !

اون چراغها 3 تا هستن !

Mehrdad Gangster

کاربر سایت
Sep 22, 2007
28
من يه نظری دارم دوستان :biggrin1: اونم اينه که هر کی بياد بگه توی MGS3 هر کدوم از اعضای گروه Cobra رو چجوری کشته ؟!! ( البته در صورتی که مطمئن هست اون راه بهترين و ساده ترين راه برای نابودی بوده ! ) نظرتون چيه ؟ :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر