بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
لیلی زنه بود...

بابا خودمون فهمیدیم قضیه از چه قراره!!!(ولی سوال منم خیلی ضایع بود!!!نه؟؟؟:blushing:)
با توجه به اینکه تاپیک خوابیده برای اونایی که تازه از راه رسیدن مثل خودم بگم که برای دونستن داستان Metal Gear Solid 3 و Metal Gear Solid Portable Ops و Metal Gear 1 به صفحه 36 و برای دونستن داستان Metal Gear 2 و Metal Gear Solid 1 به صفحه 37 مراجعه کنید اونجا جناب hamed-ddd خیلی خوب توضیح دادن

آخرین ویرایش:

Metal Gear 1988

کاربر سایت
Sep 15, 2007
26
نام
سید سعید
با سلام به مدیر سایت و بچها

من اولین بار 6یا 5 سال پیش سری اولشو رفتم و شیفتش شدم
معلومه چون تاسیس بازیش 3سال از من بزرگتر
تا بعد با شماره 4

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
mgs3 رو باید اسمش رو میزاشتن رنج نامه بیگ باس . بد بخت چه ها که نکشید . من که نابودی ولگین رو وفرار تو جنگ رو بیشتر نرسیدم بازی کنم . ولی نمیشه یه جورایی ب . ب رو با اسنیک مقایسه کرد . خیلی دلم سوخت هم برا boss . هم b.b هم ....کسی نمیمونه که :biggrin1:

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
با سلام

میگم مهدی جان!!!!
من فک کنم تو هروقت سربازیت تموم بشه...متال3 رو هم بتونی تموم کنی!!!!:cheesygri:blushing:

با تراژدی ب.ب. هم موافقم.....البته تراژدی انسانیت عنوان بهتریه!:((

( حالا این متن روسی چی هست گذاشتیش جای امضای خودت!!؟؟:confused:....بابا کامرد!!).

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
اين پست رو ديشب توي قسمت اخبار نوشتم...امروز هم در مكان حقش يعني Metal Gear Solid Fan Club‌ قرار ميدم...مربوط به توضيحات خلاصه ي آخرين تريلر بازي در KONAMI Press Conference در TGS 2007‌هستش...

ین اطلاعاتی که میبینین مربوط به آخرین Trailer بازی Metal Gear Solid 4 , آخرین قسمت از حماسه ی Metal Gear خواهد بود...منبع اطلاعات متنهای خود GS هستش که در کنفرانس مخصوص خود KONAMI قبل از شروع TGS شرکت کرده و تریلر رو از نزدیک دیده...براساس گفته های GS این تریلر جزو یکی از بهترینها محسوب میشه (It Was Totally Nice...TOTALLY) و دیدنش برای هر کسی واجب و ندیدنش برای هر کسی حرام هست (از کتاب تفتیئات حجت البازی , حاج Nemesis !!!)

Oh...BTW...This "Rewrite" Is Just My Style...So Please Don't Tell Me "Your Translation HERE is Kinda Wrong...You Shoud Have Done It This WAY !" Because This Kinda Shi*s Is Just Not My Style...So , Please Just Read The Tranlation And Accept It The Way It IS ! And No Shi* Writing Either...OKey..I Think This Note Is Far Enough...Enjoy

(نماینده ی GS یک Script از بازی هم جلوش بوده...در ضمن مطمئنم که بیشترتون فردا این تریلر رو دانلود میکنین...بهمین دلیل اگه جایی کمی متفاوت از اونچه که من ترجمه کردم به نظر رسید این دیگه مشکل من نیست , مشکل اون نماینده ی GS بوده که به طرز خودش برداشت کرده !)

تریلر با صحبت Naomi با Snake شروع میشه که درش Naomi توضیح میده که چه طوری Liquid Snake اونرو زندانی کرده تا بتونه از اطلاعاتش در مورد Foxdie استفاده کنه و بدین طریق "سیستم" کنترل کننده ی NanoMachine های درون بدن سربازها رو کنترل کنه...
در آخر Naomi از Snake خواهش میکنه که بیاد و نجاتش بده...

صحنه ی بعدی مریل رو همراه با اون سرباز کاکا سیاهه (با نام Ed) و یک سری سرباز دیگه رو نشون میده که دارن با احتیاط درون یک پارکینگ ماشین بسته شده حرکت میکنن...
مریل به بقیه میگه که "این سربازا , ارتش شخصی Liquid هستن...اول بکشین , بعد سوال بپرسین..."...بعد از این قضیه اونها با سربازای مخصوص Liquid (که ایندفعه مثل عربا یا هرچی دیگه نیستن و لباسهای درست و حسابی فلزی و آینده نگرانه دارن) درگیر میشن و نبرد در میگیره...در همین وسطها یه دفعه Solid Snake قهرمان از توی سایه ها پیداش میشه و تمامی تیم Meryl رو یک تنه نجات میده...ایول !

Meryl در مورد کار NanoMachine های درون بدنش و سربازهای مخصوصش توضیح میده و میگه که به کمک این NM ها , اونها قادر به اشتراک گذاشتن حسهاشون بین بقیه ی سربازها هستن و بدین طریق میتونن مثل یک "گروه یک نفره" با هم دیگه کار کنن...

در بین تمامی این صحنه ها جمله هایی مثل "آخرین قسمت از حماسه ی Metal Gear" یا "آخرین ماموریت Snake" یا "بالاخره ! همه چی روشن میشه" به نمایش در میان...

بعد Snake رو در حال صحبت با فردی به نام Drebin میبینیم که یه "اسلحه شور" (کسی که اسلحه ها رو دستکاری میکنه) هستش...کار اصلی این فرد اینه که اسلحه های مخصوص PMC ها رو که فقط به کمک DNA سرباز مسئولش کار میکنه (و اگه کس دیگه ایی بهش دست بزنه یا شلیک نمیکنه و یا شوک الکتریکی به فرد میده) رو دستکاری میکنه تا هر کس دیگه ایی بتونه از این اسلحه ها استفاده کنه...این یارو خودش رو بعنوان فردی که "نه دوست , نه دشمن" هست معرفی میکنه (این حرفش منو یاد بازرگانهای RE 4 میندازه...فقط اسلحه میفروختن...نه دوست بودن و نه دشمن)

Snake درباره هویت اصلی Patriot ها از Drebin سوال میکنه (خودشه ! یکی از بزرگترین سوالهایی که توی ذهن هر Metal Gear باز Hardcore شکل گرفته...لعنتی !) و میپرسه که آیا اونها "انسان" هستن ؟
Drebin جوابی درگیر کننده به Snake میده : "دیگه نه...اونا دیگه انسان نیستن..."
بعدش دختر کوچکی رو میبینیم که Otacon در موردش میگه که "توی بچگی Patriot ها این بچه رو از مادرش جدا کردند..." (منو یاد Olga میندازه...)

Snake با یه زن بلوند میانسال که تابلو هست قبلا خیلی زیبا بوده (EVA) برخورد میکنه...این زن از تکنیکهای "رزم از نزدیک" (CQC = Close Quarters Combat) تعریف میکنه...این زن به Snake میگه "به من بگو مامان...مامان گنده" (نه مامان بزرگ ! بهم نگین که باید مینوشتم مامان بزرگ !)
طبق Script یی که نماینده ی GS داشته , توی Script به جای اسم Big Mama سوتی داده شده و نوشته شده : EVA...که ما رو مطمئن میکنه که این شخصیت EVA ی عزیز MGS 3 هستش...
به قول GS , توی این قسمت همگی اعضای تشکیل دهنده ی حماسه ی MGS برمیگردن و این به نظر من یعنی بزرگترین اتفاقی که میتونست توی این چند سال روی بده !

بالاخره در صحنه ی بعدی ما Snake رو در مقابل Liquid Ocelot میبینیم (که اسمش Revolver Ocelot / Liquid Snake ذکر شده) که به نظر میرسه داره همون Ray یی رو که در انتهای MGS 2 دزدید کنترل میکنه...

در آخرین صحنه هم دیالوگ بین Sunny و Naomi رو میبینیم که درش Sunny درباره ی مادرش توضیح میده : "اسمش Olga بود...مادرم..."

متشكرم...Nemesis

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
با سلام...
ببخشید فضولی میکنم ولی فکر میکنم که ( صلاح الدین ایوبی ) منظوره...نه سلاح الدین...:blushing:
( حتما دوستان فراموش نمیکنن که ب.ب. برای نجات ادمهایی مثل اسنایپر ولف...و تشکیل یه ارتش خصوصی برای خودش!!...جون چنتا انسان بیگناه دیگه رو گرفت....).

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بچه ها یکی از یوزرهای گیم تریلرز یک ویدیو در 2 پارت گذاشته که چیزای جالبی توش نشون میده مثلا فرم Codec sequence رو نشون میده و چند تا چیز دیگه دیدنش بد نیست مهم اینه که هیچ جا پیدا
نمیشه:
اینم ادرس پارت اول
پارت دوم
راستی اگر کسی این ویدیو رو برای دانلدو پیدا کرد خبر بده راستی نمیشه با هیچ برنامه ای این ویدیو ها تو گیم تریلرز نمیشه دانلود کرد رو سیو کرد؟

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
بچه ها یکی از یوزرهای گیم تریلرز یک ویدیو در 2 پارت گذاشته که چیزای جالبی توش نشون میده مثلا فرم Codec sequence رو نشون میده و چند تا چیز دیگه دیدنش بد نیست مهم اینه که هیچ جا پیدا
نمیشه:
اینم ادرس پارت اول
پارت دوم
راستی اگر کسی این ویدیو رو برای دانلدو پیدا کرد خبر بده راستی نمیشه با هیچ برنامه ای این ویدیو ها تو گیم تریلرز نمیشه دانلود کرد رو سیو کرد؟

mgs جان این ویدئو هارو که من توی تاپیک mgs4 دیشب گزاشتم .:-":biggrin1:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
داغ داغ
برید اینجا گیم اسپات اطلاعات جالبی درباره ی شماره 4 گذاشته مخصوصا داستان بازی رو فاش کرده که فوق العاده و جذابه حتما بخونید اگر وقت داشتم ترجمه اش میکنم:love:
اینجا

Mehrdad Gangster

کاربر سایت
Sep 22, 2007
28
خوب اول سلام خدمت برو بچ گل:biggrin1: ، يه سؤال ازتون داشتم راجع به بازیMGS3 اونم اينه که ميخواستم بپرسم اين آيکون Fake Dead به چه دردی ميخوره :eek: ؟ من که هرچی ور رفتم نفهميدم:confused: پيشا پيش مرسی از جواب ، طاعات و عبادات شما هم مورد قبوله حق :biggrin1::biggrin1:​

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
خوب اول سلام خدمت برو بچ گل:biggrin1: ، يه سؤال ازتون داشتم راجع به بازیMGS3 اونم اينه که ميخواستم بپرسم اين آيکون Fake Dead به چه دردی ميخوره :eek: ؟ من که هرچی ور رفتم نفهميدم:confused: پيشا پيش مرسی از جواب ، طاعات و عبادات شما هم مورد قبوله حق :biggrin1::biggrin1:​
اون بعدا تو زندان به دردت میخوره :biggrin1:

اونایی رو که User ها آپلود کردن رو نه نمیشه !

------------------------

به نظرتون بهتر نبود کدک ( Codec ) همون سبک قدیمیش رو حفظ میکرد ؟

بازی یکم داره از سبک قدیمش خارج میشه !

امیدوارم که اینا بازی رو از سبک خودش خارج نکنه !

Mehrdad Gangster

کاربر سایت
Sep 22, 2007
28
اون بعدا تو زندان به دردت میخوره :biggrin1:

------------------------

به نظرتون بهتر نبود کدک ( Codec ) همون سبک قدیمیش رو حفظ میکرد ؟

بازی یکم داره از سبک قدیمش خارج میشه !

امیدوارم که اینا بازی رو از سبک خودش خارج نکنه !

:crying: يعنی قراره زندان هم بريم ؟
والا چی بگم !!!! يه تيريپايی حق با دوستمونه:p ولی خوب هر بار هم که يه سری تغيير رو ميده بدک از آب در نمياد:biggrin1:

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
خب سایت Metal Gear Solid 4 Integrated هم شروع به کار کرده.....
حرفهای کوجیما رو حتما بخونید..البته شاید قبلا خونده باشید اما من خودم چون از دنیا عقبم برام تازگی داشت:blushing:
http://www.konami.jp/gs/game/mgs4/en/
چیزه این Haven Trooper زنه که!!!
دختر الگا هم که پیدا شد....فقط من چقدر بدم میاد از این یارو Drebin تعداد این کاکاسیاها که داره هی زیاد میشه!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
فقط من چقدر بدم میاد از این یارو Drebin تعداد این کاکاسیاها که داره هی زیاد میشه!!
من توی همه تریلرهای MGS4 از تنها چیزی که بدم اومده همین Drebin و اون میمون زشتش هست ! کاش یه فکری به حال اون میمونه بکنن حداقل !

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اتفاقا من از Drebin خیلی خوشم اومد مخصوصا از اون میمونه همیشه یه همچین طنزهایی تو متال گیر باید باشه. مطمئنا Drebin در داستان نقش کلیدی بازی میکنه اینو کوجیما هم گفته و اگر تو تریلر دقت کنید بعضی از جاها دربین با اسنیک هست و به احتمال زیاد مثل کسانی که تو شماره های قبل حیوان اهلی داشتن میمیره:به طور مثال Sniper wolf که گرگ داشت مرد.تو شماره 2 Emma که طوطی داشت مرد.تو شماره سوم THE End هم که طوطی داشت مرد.حتما تو این شماره هم دربین چون میمون داره میمیره:cheesygri

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر