بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کت به نظرم اصلا کاریزمای تبدیل شدن به شخصیت اصلی یه بازی رو نداره! :D اصلا شخصیت پردازیش در اون حد نیست به نظرم :D

شخصیت اصلی بازی مونث باشه چطور میشه به نظرتون؟ :D فکر کن مونث باشه و اخلاقش شبیه دانته باشه....... زیادی آشنا میزنه! ;;) :D

خو چیکار کنیم پس؟ :| :D

آیا DMC با قابلیت TAG کردن را میپسندید؟:-"

بله
خوبه
Yes Please!
اوهوم

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
آقایون همین جا قبل از گذاشتن نظر سنجی اعلام می کنم هرکی به دانته DMC 4 رای بده تا بن نشم ولش نمی کنم.:D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,584
هر جور حساب کنین یا دانته رای میاره یا ورجیل، Nero رو دوستان به *بوق* شون هم حساب نمیکنن:D
به نظرم نظرسنجی رو بذاریم: "بهترین مرحله" (البته شامل مراحل صرفا باس نمیشه، مثلا مرحله 19 DMC4، همون باس Sanctus)
آقایون همین جا قبل از گذاشتن نظر سنجی اعلام می کنم هرکی به دانته DMC 4 رای بده تا بن نشم ولش نمی کنم.

این صحنه را به یاد آور، باشد که به راه راست برگردی:
http://uploadax.com/images/56414060203437519907.gif
:D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
هر جور حساب کنین یا دانته رای میاره یا ورجیل، Nero رو دوستان به *بوق* شون هم حساب نمیکنن:D
به نظرم نظرسنجی رو بذاریم: "بهترین مرحله" (البته شامل مراحل صرفا باس نمیشه، مثلا مرحله 19 DMC4، همون باس Sanctus)

این صحنه را به یاد آور، باشد که به راه راست برگردی:
http://uploadax.com/images/56414060203437519907.gif
:D

تنها صحنه قشنگش همین بود. بقیش Pimp لیدی شده بود.:D

@ Nevan

حالا شما بیا تنها دیالوگ خوب بازی رو بزن تو سرم.:D

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
آیا DMC با قابلیت TAG کردن را میپسندید؟:-"

بله
خوبه
Yes Please!
اوهوم

همون خانومی که اخلاقش شبیه دانته ست داره این کار رو انجام میده تو بازیش :D ایشون رو میگم :D :

03064263117691520892.jpg

خوشم میاد کلا تو هر زمینه این PG از کپکام جلوتره :shrewd: :D

آقایون همین جا قبل از گذاشتن نظر سنجی اعلام می کنم هرکی به دانته DMC 4 رای بده تا بن نشم ولش نمی کنم.:D
First I whip it out. Then I thrust it. With great force! Every angle..! It penetrates! Until..! With great strength! I.. ram it in! In the end, we are all satisfied, and you are set free.

:d

این بهترین مرحله رو نگهداریم برای نظرسنجی بعدی :D

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
من فکر می‌کنم نظرسنجی رو عوض کنیم بهتره:D. مثلاً:

1. پلاتینیوم گیمز
2. نینجا تئوری
3. استودیو داخلی کپکام
4. سایر استودیوها

:D.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
من فکر می‌کنم نظرسنجی رو عوض کنیم بهتره:D. مثلاً:

1. پلاتینیوم گیمز
2. نینجا تئوری
3. استودیو داخلی کپکام
4. سایر استودیوها

:D.

بسیار ایده ی خوبیه و استقبال میشه :bighug: :D

سلام به همگی .../
b-)یه سوال :تو dmc 4 دست nero چه طوری اون شکلی شده بود...؟؟

مشخص نیست. اما توی یکی از گزارش های مربوط به Order of The Sword گفته شده که دست Nero توی یه مبارزه صدمه دیده که شاید به این موضوع مرتبط باشه.

Although it has not been explicitly explained how Nero received the Devil Bringer, there is an Order of the Sword report stating that Nero received an injury to his shoulder before the events of the game. According to Nero, "From that day forth, (his) arm changed, and a voice echoed 'Power, give me more power' "

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,584
مشخص نیست. اما توی یکی از گزارش های مربوط به Order of The Sword گفته شده که دست Nero توی یه مبارزه صدمه دیده که شاید به این موضوع مرتبط باشه.
قطعا به همون مربوطه(لحظه ای که یاماتو رو بیدار میکنه، خاطره ی یه حمله تو ذهنش بیدار میشه (که ظاهرا در طی اون حمله اون دختره ی نکبت هم همراهش بوده:D). بعد از وارد شدن به DT هم میگه: From that day forth, my arm changed. and a voice echoed: Power, give me more power)

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
چند ساعت نبودم ببين تاپيك ماشاالله چه پيشرفتي كرد !!! اگه اينجوريه من اصلا نيام تو تاپيك كه همين طور همه چي خوب پيش بره ! :d
درباره بهترين دانته ميخواستم بگم كه اگه موضوع نظرسنجي بشه متاسفانه نميتونم به دانته DMC1 راي بدم چون اصلا نسخه اول رو بازي نكردم و هيچ شناختي نسبت به دانته DMC 1 ندارم (يعني نصف عمرم به باد رفته !!‌) به همين خاطر فكر كنم به دانته انيمه راي بدم چون به نظرم بيشتر به دانته DMC 1 شبيه هست ! ( خواهشا اگه نيست نزنين منو :d) .
بعد يك چيز ديگه اين شخصيت اصلي بود كه به نظرم همون دانته باشه بهتره وگرنه ميترسم يك چيزي بشه مثل DMC4 ! بازي خوب بود اما چون كه زياد بازي رو دست دانته ندادن يكم خراب شد !
Nero رو دوستان به *بوق* شون هم حساب نمیکنن:biggrin1:
نميدونستم وضعيت اينقدر خرابه !!! آقا من رفتم نام كاربري رو عوض كنم !!!! nero_dh ---------> Dante .D.H

آخرین ویرایش:

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303
نميدونستم وضعيت اينقدر خرابه !!! آقا من رفتم نام كاربري رو عوض كنم !!!! nero_dh ---------> Dante .D.H
تبریک بابت تعویض نام هرچند اگه Vergil D.H میذاشتین بهتر بود:D :p

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
اگر بخواین نظر سنجی رو بهترین دانته بزارید خب معلومه که دانته شماره 3 برنده میشه :D بنا بر این نظرسنجی رو میشه گذاشت:بهترین دانته بعد از شماره 3 یا یه همچین چیزی :D
با کیوان هم موافقم :D:-"

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
بحث دست نرو شدو الانم با نرو دارم بازی میکنمو در نتیجه مام چنتا تز بدیم:D

دست نرو رابطه ی مستقیمی با واگذار شدن یاماتو بهش داره! و وقتی که با Agnus برای اولین بار روبرو میشه میره رو حالت شیطانی....
خود نرو هم نمیدونه دستش چرا اینجوری شده!!

فقط یه بار میگه میدونم که اونم کنایس و به مجسه ی غول پیکر میگه:

But now I know... This hand was made for sending guys like you back to hell
اما حالا میدونم..این دست واسه برگردوندن بچه هایی مثل تو (یا بچه های که دوس داری)به جهنم ساخته شده!
یا یه همچین چیزی:D

جالب اینجاست که خدارو مقصر میدونه!! اینجاش برام عجیبه...یه دست شیطانی چ ربطی به خدا داره این وسط؟؟
ربطشو تو نسخه بعد باید میفهمیدیم و جریان این دسته نرو رو که کپکام زد جاده خاکی...

Busterهایی که با این دست میزنی چقد جالبه...دویل تریگر زدم همزمان یه بوستر کشیدم رو Agnus نفسش بند اومد:D
و
چقد رنک گرفتن سخته،،به بدبختی به SS میرسی تو هر فایت،SSS که دیگه هیچی..

تو DmC راه میری SSS میده:D

+
Nero رو دوستان به *بوق* شون هم حساب نمیکنن:biggrin1:
در صحبت با کسی که "یاماتو" رو داره-شمشیری که دورازه های جهنم رو بست-احتیاط بیشتری ب خرج بده:D

+
"نـرو" به ایتالیایی میشه "سیاه"،این نرو که سفیدبرفیه:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر