بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,679
خوبه حالا خودش کاری از پیش نبرد به تنهایی:))
یه شمشیر بهش رسید اونم از صدقه سر دانته بود:D:-" (امیدوارم به یاد داشته باشید لحظه ای رو که دانته به راحتی میتونست Nero رو بکشه ولی این کار رو نکرد:D)

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
خوبه حالا خودش کاری از پیش نبرد به تنهایی:))
یه شمشیر بهش رسید اونم از صدقه سر دانته بود:D:-" (امیدوارم به یاد داشته باشید لحظه ای رو که دانته به راحتی میتونست Nero رو بکشه ولی این کار رو نکرد:D)
نقل تو بود؟نمیدونستم:D

به چه دلیلی دانته،،نرو رو نفله نکرد؟؟
جوابش،نقل بعدیه که ازت میگیرم:D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,679
جواب:چون Nero برادر زاده ی دانته بود و دانته بعد از غلطی که در مورد ورجیل مرتکب شد دور فامیل کشی رو خط کشید. (به عبارتی نسبت خونی نجاتش داد:-":D)
پ.ن:البته هر جور هم حساب کنیم این حرف مفتی که سازنده ها زدن جور در نمیاد. چون اگر واقعا اینطور باشه Nero در زمان کودکی ورجیل متولد شده:|:D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
دوستان بیاین همین نظرسنجی رو بذاریم دیگه :|

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

1. پلاتینیوم گیمز
2. نینجا تئوری
3. استودیو داخلی کپکام
4. سایر استودیوها
بسیار نظرسنجی بحث برانگیزی ـه! :D

علی صلح و صفا کجایی؟ :D بیا برو نظرسنجی رو عوض کن دیگه :-" :D

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
دوستان بیاین همین نظرسنجی رو بذاریم دیگه :|

بسیار نظرسنجی بحث برانگیزی ـه! :D

علی صلح و صفا کجایی؟ :D بیا برو نظرسنجی رو عوض کن دیگه :-" :D

همين نظرسنجي بهتره فقط ميگما به نظرتون اگه دست ninja theory بياد احتمال ساخت DmC2 > DMC5 نميشه ؟! واقعا بحث برانگيزه !! همين بهتره . آقا همينو بذارين بره !

- - -ویرایش - - -

:bighug:\m/نظر سنجي بالاخره عوض شد دست هر كي زحمتشو كشيد درد نكنه !

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
با تشکر از کوروش عزیز با سرعت نوری که داره:d هنوز 5 دقیقه هم نشده که نظر سنجی عوض شده:d

خب من به نظرم تیم ایتسونو یا همون استودیوهای داخلی کپکام باید شماره بعدی رو بسازن. DMC چیزیه که از اول خود کپکام ساخته و باید هم بسازه.
پلاتینیوم گیمز هم عالیه ولی به نظرم DMC رو اونا نباید بسازن.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
با تشکر از کوروش عزیز با سرعت نوری که داره:d هنوز 5 دقیقه هم نشده که نظر سنجی عوض شده:d

خب من به نظرم تیم ایتسونو یا همون استودیوهای داخلی کپکام باید شماره بعدی رو بسازن. DMC چیزیه که از اول خود کپکام ساخته و باید هم بسازه.

...[2]
:D

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
راستش اگه استاد كاميا عضو اين استوديوي داخلي كپكام باشه كه همين خوبه اما پلاتينيوم هم به خاطر bayonetta داره منو ميكشه سمت خودش !! سخت شد !

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
با تشکر برای تعویض نظرسنجی :-" :D

اولین رای رو خودم دادم >:)
Platinum Games :bighug:
دانته باید به خونه اصلیش برگرده! :D

علی حالا چند وقت دیگه MGRR میاد میبینی کلا از زمین تا آسمون با Bayo فرق میکنه! :D این تیم همه چی ساخته! شوتر، نقش آفرینی، Beat 'em up و هک اند اسلش! :D توی اکثرشون هم نتیجه کار بسیار عالی بوده! :D نمی دونم چرا اعتماد ندارین بهش :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
با تشکر برای تعویض نظرسنجی :-" :D

اولین رای رو خودم دادم >:)
Platinum Games :bighug:
دانته باید به خونه اصلیش برگرده! :D

علی حالا چند وقت دیگه MGRR میاد میبینی کلا از زمین تا آسمون با Bayo فرق میکنه! :D این تیم همه چی ساخته! شوتر، نقش آفرینی، Beat 'em up و هک اند اسلش! :D توی اکثرشون هم نتیجه کار بسیار عالی بوده! :D نمی دونم چرا اعتماد ندارین بهش :D
مرتضی داری بد میگیری موضوع رو:biggrin1: اتفاقا من به پلاتینیوم گیمز حتی با اینکه هیچ کدوم از بازیاشونو خودم بازی نکردم، اعتماد کامل دارم. ولی نمیدونم چطوری بگم که فقط در مورد DMC فکر میکنم خود کپکام بسازه بهتره. یادمه علی یه بار دلیلشو گفت:biggrin1: بذار خودش بیاد توضیح بده بهتره:biggrin1:

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
يك لحظه يك سوال پيش آمد برام !! با اين كه به كپكام راي دادم ولي ميخوام بدونم استوديو هاي ديگه مثل چي ؟!! مثلا Ubisoft ؟! يا EA ؟!!!!!!!! :d يا ...... ؟؟؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
مرتضی ما به پلاتینیوم اعتماد داریم ولی DMC خیلی با بازی های فعلی P* فرق داره و به نظرم بچه های پلاتینیوم گیمز نمیتونند اون چیزی که هوادارای DMC میخوان رو بسازن :D

قبلا هم گفتم به نظر من بازی های P* زیادی Over The Top ـند. DMC همیشه یه میزان مشخصی از واقع گرایی توی نسخه های مختلفش رعایت کرده ولی بازی های P* اینطوری نیستن که به نظرم این موضوع خیلی مهمه و اگه رعایت نشه بازی حس DMC رو به بازیکن منتقل نمیکنه. (نقطه مقابلش DmC بود که سعی کرده بود خیلی واقع گرایانه باشه و همین الان هم میبینیم که نتیجه چی شده و خیلی ها میگن اصلا Devil May Cry نیست)

مسئله بعدی گیم پلیه، درسته بازی های P* هم کمبو محور و پیچیده هستن ولی گیم پلیشون زمین تا آسمون با DMC فرق داره. بازی های P* بیش از اندازه شلوغ اند در صورتی که DMC سعی میکنه تعادل رو رعایت کنه طوری که بازیکن به راحتی بفهمه دور و برش چه اتفاقی میوفته. حالا بماند که بازی های P* گیم پلیشون تمرکز زیادی روی فینیشر های QTE وار داره و بودن QTE توی DMC یعنی فاجعه.

و آخرین مسئله داستانه، سری DMC همین الان هم از لحاظ گیم پلی توی اوج خودش به سر میبره (DMC4) و مطمئنا نسخه پنجم اگه توسط تیم ایتسونو ساخته بشه و مدت زمان کافی هم بهشون بدن میتونند Bayonetta رو پشت سر بگذارن. مشکل اصلی DMC داستانشه که متاسفانه بازی های P* در زمینه داستانی بسیار ضعیف هستن.

در کل به نظر من تیم ایتسونو بهترین گزینه برای DMC5 ـه و اگه کپکام بهشون بودجه و زمان کافی بده دوباره میتونند یه شاهکار بسازن. (DMC3)

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
@ علی (Dante Never Cry):

ببین علی، نباید فراموش کرد که در *P فردی به نام هیدکی کامیا وجود داره. کسی که الآن سبک HnS به او وابسته‌است و از همه مهم‌تر خالق DMCـه. مطمئناً کامیا خیلی خوب می‌دونه که DMC با IPهای HnS دیگه که ساخته‌ی خود *P است، تفاوت بسیار زیادی داره. حالا من کاری با استودیو داخلی Capcom ندارم و مطمئنم مثل Clover Studio نمی‌تونه به خوبی کار کنه و خودِ من هم خیلی دوست دارم کامیا یکبار دیگه DMC رو بسازه.

@ Dante .D.H

یکبار بازی رو غربی کردن بسه:D.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,679
رای بنده:
Ninja Theory:D
چرا؟ چون گیم پلی DmC بر خلاف بازی های قبل اون حالت مکانیکی رو نداشت، فقط یه خورده رنک گرفتن رو سخت تر کنن، ما دیگه موشکلی نداریم:D
از نظر داستانی هم به خوبی امتحان خودشون رو پس دادن (Alright, Dante wasn't what he used to be. SO WHAT?)
NOTE: PERSONAL F**KING OPINION!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر