بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

reactor

کاربر سایت
Apr 2, 2011
65
دوستان یک روش پیدا کردم برای این محدودیت برا سایتا داخلی جوابه مشکل دیتا بازی برام حل کرده اما سایتا فیلم جواب نمیده اموزشش میذارم امیدوارم به کار شما بیاد
1.اول نرم افزار quickshortcutmaker دانلود کنید
QuickShortcutMaker - Apps on Google Play
2.تیک سرچ رو بذارید رو نرمال و کلمه band سرچ کنید گزینه اخری انتخاب کنید تب بعد گزینه tryبزنید
3.قسمت set band بذارید روی lteband 40و بعدش فعالش کنید اگه این باند نشد بقیه هم رو تست کنید
4.نکته اخر اینکه نرم افزار نبندین موقع دانلود

Attachments

• 1.jpg
    1.jpg
    144.6 KB · مشاهده: 22
  • photo_2022-01-20_21-00-30.jpg
    photo_2022-01-20_21-00-30.jpg
    23.6 KB · مشاهده: 22
آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان یک روش پیدا کردم برای این محدودیت برا سایتا داخلی جوابه مشکل دیتا بازی برام حل کرده اما سایتا فیلم جواب نمیده اموزشش میذارم امیدوارم به کار شما بیاد
1.اول نرم افزار quickshortcutmaker دانلود کنید
QuickShortcutMaker - Apps on Google Play
2.تیک سرچ رو بذارید رو نرمال و کلمه band سرچ کنید گزینه اخری انتخاب کنید تب بعد گزینه tryبزنید
3.قسمت set band بذارید روی lteband 40و بعدش فعالش کنید اگه این باند نشد بقیه هم رو تست کنید
4.نکته اخر اینکه نرم افزار نبندین موقع دانلود
روی هر گوشی جواب نمیده متاسفانه

mclean

کاربر سایت
Jun 7, 2012
65
نام
یونس
دوستان سایت www.downloadha.com دسته بندی انیمیشنها رو از سایت حذف کردن لابد بعد نوبت بازیهاست کلا کاری میکنن فقط سایت دستمال کاغذی و اگه خیلی خوب باشیم سایت ایران خودرو رو برام بذارن یادتون باشه اگه خوب باشیم

I love my country so much

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان سایت www.downloadha.com دسته بندی انیمیشنها رو از سایت حذف کردن لابد بعد نوبت بازیهاست کلا کاری میکنن فقط سایت دستمال کاغذی و اگه خیلی خوب باشیم سایت ایران خودرو رو برام بذارن یادتون باشه اگه خوب باشیم

I love my country so much
dlha.jpg

mclean

کاربر سایت
Jun 7, 2012
65
نام
یونس
من نمیدونم واقعا گناه کبیره کردیم که تو این مملکت گل و بلبل به دنیا امدیم من فکر میکنم خدا هم از خلقت ما ناراحته دیگه تنها راه باقی مانده برای ما برگردیم به سگا, نینتندو, پلی استیشن 1

aliza

کاربر سایت
Jan 12, 2022
3
دوستانی که از تورنت استفاده می کردند برای دانلود های حجم بالا ، اگه راه حل به صرفه ای پیدا کردید ، یه خبر به منم بدید لطفا . حدود 40 ، 50 گیگ قبل کند شدن همراه اول تو صف گذاشته بودم ، حالا نمیدونم چطور دانلودشون کنم .

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
من نمیدونم واقعا گناه کبیره کردیم که تو این مملکت گل و بلبل به دنیا امدیم من فکر میکنم خدا هم از خلقت ما ناراحته دیگه تنها راه باقی مانده برای ما برگردیم به سگا, نینتندو, پلی استیشن 1
دوستانمون فعلا دارن تو تاپیک بغلی دعوای مایکرو و سونی میکنن .. انگاری کمپانی باباشونه.. ولی نمیدونن که دو روز دیگه یدونه دیتای بازی رو نمیتونن دانلود کنن و مجبورا برای دیتای یک بازی بیشتر از خود قیمت بازی پول پرداخت کنن
فعلا دارن میزنن تو سر و کله هم... این ملت کی میخوان از خواب پاشن نمیدونم؟!

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
الان برای دانلود بازیا چیکار میکنید شما بچه ها؟

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

ایرانی ها که همراه اول اوکیه سرعتش خوبه ولی خارجی ها داستان میشه
رایتل هم که بچه ها میگن بستگی داره، اگر جایی که شما زندگی میکنی دکل رایتل نباشه، سوئیچ میشه روی همراه اول و سرعتش مشابه هست تا حدودی، اگر نه ممکنه سرعت مزخرفی بگیری

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,413
ایرانی ها که همراه اول اوکیه سرعتش خوبه ولی خارجی ها داستان میشه
رایتل هم که بچه ها میگن بستگی داره، اگر جایی که شما زندگی میکنی دکل رایتل نباشه، سوئیچ میشه روی همراه اول و سرعتش مشابه هست تا حدودی، اگر نه ممکنه سرعت مزخرفی بگیری
داداش چرا اطلاع غلط میدی کجا اوکیه فقط دو روز اول بسته ام سرعتم خوب بود الان نزدیک 20 روزه سرعت داخلی و بین المللی دو تاش سرعت دانلودش kb250 تا بیشتر نیست

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
داداش چرا اطلاع غلط میدی کجا اوکیه فقط دو روز اول بسته ام سرعتم خوب بود الان نزدیک 20 روزه سرعت داخلی و بین المللی دو تاش سرعت دانلودش kb250 تا بیشتر نیست
داداش گلم چرا باید اطلاعات غلط بدم اصلا چرا باید طرفداری همراه اول بکنم؟ من خودم از 195 شکایت کردم پول بستمو بگیرم.

من دیشب افتر افکت 2022 رو از Soft 98 دانلود کردم سرعتش بالای 3 مگابایت بود، در عین حال دانلود ها همچنان سرعتش برام کمه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر