بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,416
داداش گلم چرا باید اطلاعات غلط بدم اصلا چرا باید طرفداری همراه اول بکنم؟ من خودم از 195 شکایت کردم پول بستمو بگیرم.

من دیشب افتر افکت 2022 رو از Soft 98 دانلود کردم سرعتش بالای 3 مگابایت بود، در عین حال دانلود ها همچنان سرعتش برام کمه.
کلا همه سایتهای ایرانی برای من سرعتش بالای 250 کیلوبیت نمیره دقیقا سرعت دانلود رو روی 250 قفل میکنن نه تنها برای من بلکه اکثر دوستامم اینطورین
هیشکی نخره
شما میگی سایتهای داخلی اوکیه بعد میگی دانلودها فولانه
کلا سرعت خرابه این بی شرفها سرعتو خراب کردن بعد شماها میایین گندکاری این حیوونهارو کامل نمیگین
شفاف و واضح اینه سرعت بعد از 50 گیگ دانلود میاد روی 250 قفل میشه تمام سرور ایرانی و خارجی هم نیست همشون اینطوریه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سرعت بسته همراه اولی که بیش از 200 گیگ دانلود داشته
داخلی
View attachment 240298

خارجی
View attachment 240299

سرعت بسته همراه اولی که 50 گیگ دانلود داشته

داخلی
View attachment 240301

خارجی
View attachment 240302

این رو تست کردم فایده نداشت

کلا همه سایتهای ایرانی برای من سرعتش بالای 250 کیلوبیت نمیره دقیقا سرعت دانلود رو روی 250 قفل میکنن نه تنها برای من بلکه اکثر دوستامم اینطورین
هیشکی نخره
شما میگی سایتهای داخلی اوکیه بعد میگی دانلودها فولانه
کلا سرعت خرابه این بی شرفها سرعتو خراب کردن بعد شماها میایین گندکاری این حیوونهارو کامل نمیگین
شفاف و واضح اینه سرعت بعد از 50 گیگ دانلود میاد روی 250 قفل میشه تمام سرور ایرانی و خارجی هم نیست همشون اینطوریه
قبل اینکه مثل کریتوس ریج بزنی یه نگاه به این کامنت بالایی بنداز :D

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,020
نام
روزبه
الان برای دانلود بازیا چیکار میکنید شما بچه ها؟

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
[
الان بسته به صرفه 6 صبح تا 12 ظهر رایتل هست 15 تومن.
150 گیگ خارجی دانلود داره.
رایتل تو محله ما نهایتا ۵۰۰کیلو بایت سرعت میده رایتل هم جا جواب نیست نمیدونم همراه اول چرا داره گور خودش رو میکنه با دستش

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,030
نام
آریا
دوستان مطمئنید بسته نامحدود همراه برداشته شده؟چون تو اپش که هست هنوز.یکی از دوستان هم اتفاقا امشب فعال کرد
هنوز هست، ولی برعکس قدیم که من تا ۸۰۰،۹۰۰ گیگ در ماه هم دانلود کردم، الان مثل اینکه بعد از ۵۰ گیگ انقدر سرعتش کم می‌شه که رسما بی‌استفاده می‌شه. :|

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
درسته بسته نامحدود های ایرانسل خیلی گرونه و نمیصرفه برای حجم های بالا ولی حداقلش سرعتو محدود نمیکنن.
همراه اول که رسما داره تو روز روشن دزدی میکنه با این حرکت.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
درسته بسته نامحدود های ایرانسل خیلی گرونه و نمیصرفه برای حجم های بالا ولی حداقلش سرعتو محدود نمیکنن.
همراه اول که رسما داره تو روز روشن دزدی میکنه با این حرکت.
ایرانسل که به درد خیلی ها نمیخوره چون داخلی داره فقط
من دیروز 70 گیگ دان کردم.
دقیقا کدوم بسته رو فعال کردید ؟

jalin

کاربر سایت
Jan 11, 2022
181
همون که 7500 عه ؟ اگر اینطوری باشه عالیه فردا برم سیمکارت رایتل بگیرم
نه اقا ۷۵۰۰ من گرفتم ۶۰ گیگه ، دو تا بستش ۱۵۰ گیگه کلا ( یکیش ۱۵ تومنه با مالیات میشه ۱۶ و خورده ای ، یکیشم ۵۰ تومنه)

• Like
Reactions: vahidcorleone

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,521
نام
امین
وقتی میخری طرحو تو رایتل من میزنه حجمتو ، من خریدم ۶۰ گیگ بود ، عکسم برات گذاشتم ببینی 😉
منصفانه میزنه60 گیگ ولی من تا الان 112 گیگ دانلود کردم باهاش افت سرعتی هم نداشته.
حالا ببینم تا چقدر بره سرعت و کم میکنن 😁

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر